Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 12 мар 2018 20:48

1982 написа:
kamilata3 написа:
1982 написа:А за поредния спестен червен на Каранга нещо ще кажеш ли, фенче на Литекс ??


Той поне е фен има си отбор,а ти на всяка манджа меродия,и то само за ЦСКА се изказваш,голям капацитет се извъди.


Нещо за поредния съдийски гювеч към Каранга нямаш ли да кажеш, та пак се занимаваш да ми даваш лични оценки ??! Мнението ти за мен грам не ме вълнува, така че си го спести.



А за поредния гювеч за разградчани,защо там не кажеш нещо,умишлено настъпване на играч на противника,но там не може да кажеш нищо нали са националната кауза.Оценка не виждам да съм ти дал,значи ти може да даваш оценки за нас какви сме били ,припознавачи и оранжеви ,а за теб нищо не може да се каже,прав си за умрелия или хубаво или нищо.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 12 мар 2018 23:32

"А вие защо биете негрите ...... "

Не съм и очаквал друг отговор. Жалка история.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2018 07:29

Някой гледа ли целия мач Верея - Ботев?
Хванах само края, но в репортажа ми направиха впечатление 2 комични гола за Ботев и две груби грешки на Пиргата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 13 мар 2018 10:56

1982 написа:"А вие защо биете негрите ...... "

Не съм и очаквал друг отговор. Жалка история.


Жалка да,но не знам за кой,не аз седя по цял ден във форума и да плюя по даден отбор и то само по един ,без да кажа нищо градивно,ако трябва да използвам клишета като теб,нищо ново типично за нас българите.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2018 17:32

Изображение
В Русе да започват да го ползват за оризище тоя терен .... :!:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот pomiqr272 » 13 мар 2018 18:02

Преди ремонта подобно нещо не се е случвало.

Dani Kiki
Мнения: 775
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Наказание за Каранга - КОГА???

Мнениеот Dani Kiki » 13 мар 2018 19:45

Напоследък сме свидетели на поредните изцепки на "великия" Каранга. То не бяха размахани лакти, игра след съдийски сигнал, хващане и душене на противник... И за капак - РЯЗАНЕ НА ГЛАВИ! Къде е БФС?! Къде са комисиите?! Този богопомазан ли е???? :o
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Кашчей » 13 мар 2018 20:40

Red_Neck написа:Изображение
В Русе да започват да го ползват за оризище тоя терен .... :!:


Старият беше по-добре..Деба и кмета и конкурсите му, гербераст смотан!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 13 мар 2018 21:09

Председателят на Дисциплинарната комисия към БФС Юрий Кучев обясни защо нападателят на ЦСКА-София Фернандо Каранга не е санкциониран за жестовете си по време на мача с Пирин.

Причината за това сe оказаха двама човека - съдията на двубоя Георги Димитров и дежурният делегат Валентин Драгомиров. Те са имали 24 часа, в които са можели да изгледат на видеозапис инцидента, след което да сезират ДК, но са отказали да го направят.

Ние не можем да се сезираме сами. Съдията и дежурният делегат са имали на разположение 24 часа, за да опишат всичко, включително и за да изгледат видеозапис, но в доклада не пише нищо”, каза председателят на ДК към БФС Юрий Кучев пред БНТ.


Уникално, батко, уникално ...... значи тоя може и човек да убие на терена, но паляците от "Дисциплинарната" комисия не могли да направят нищо, ако корумпираният съдия и/или делегат не ги "сезират" ???!

Бахти кочината, вече съм убеден, че и в Танзания няма по-гнусно и мафиотско първенство от нашето ...
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 13 мар 2018 21:14

kamilata3 написа:,но не знам за кой,не аз седя по цял ден във форума и да плюя по даден отбор и то само по един


Аз влизам почти винаги само вечер във форума, по цял ден ме няма, но щом казваш ...... нека е така.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта