Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Мнениеот kingofpop » 05 мар 2018 02:18

много важна победа, с която си осигуряваме титлата реално, сега трябва да се концетираме изцяло в ШЛ....надявам се на лесен реванш с Челси(дано НЕ уволнят Конте до реванша)

аз като ви казвах, че тоя сезон 90 % от победите ни ще са 1-0 и 2-0 не ми вярвахте... :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Мнениеот insaneboy1 » 05 мар 2018 10:56

kingofpop написа:много важна победа, с която си осигуряваме титлата реално, сега трябва да се концетираме изцяло в ШЛ....надявам се на лесен реванш с Челси(дано НЕ уволнят Конте до реванша)

аз като ви казвах, че тоя сезон 90 % от победите ни ще са 1-0 и 2-0 не ми вярвахте... :mrgreen:

лошото е че Иниеста е аут за мача с Челси така че оставаме с халфова линия в която ще играе Паулиньо и Гомеш
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Мнениеот SSIW » 05 мар 2018 11:35

[/quote] ... лошото е че Иниеста е аут за мача с Челси така че оставаме с халфова линия в която ще играе Паулиньо и Гомеш[/quote]


С.Роберто също е опция за центъра, ако Е.В. намери, кого да сложи на десния бек :)

Колкото да е тежка и тъжна раздялата с футболист и легенда като дон Андрес, поведението на щраус няма да помогне за каквото и да било - това беше последния сезон, в който теоретично, на Иниеста можеше да се гледа и да се разчита, като на централна фигура за халфовата ни формация, трябва да се търсят кадрови и тактически решения за тази празнина , която остава , след оттеглянето на подобен гений.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Мнениеот tibidabo » 05 мар 2018 17:10

SSIW написа:
... лошото е че Иниеста е аут за мача с Челси така че оставаме с халфова линия в която ще играе Паулиньо и Гомеш[/quote]


С.Роберто също е опция за центъра, ако Е.В. намери, кого да сложи на десния бек :)

Колкото да е тежка и тъжна раздялата с футболист и легенда като дон Андрес, поведението на щраус няма да помогне за каквото и да било - това беше последния сезон, в който теоретично, на Иниеста можеше да се гледа и да се разчита, като на централна фигура за халфовата ни формация, трябва да се търсят кадрови и тактически решения за тази празнина , която остава , след оттеглянето на подобен гений.[/quote]
Може би Алейш Видал, но лошото е че Азар играе отляво и ще е много важно да се помага на десния фланг. Лошото е, че Видал е малко хазартен отзад и затова според мен треньора не го пробва на позицията на десния бек.
Не съм много сигурен, че Валверде е останал очарован от Гомеш след снощния мач- нямаше вярно отиграване - а в защитен план абсолютно безхаберен. Тътреше се едва едва, почти никаква преса на противниците. Голям късметлия е този португалец...:)
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Мнениеот SSIW » 05 мар 2018 23:07

tibidabo написа:
SSIW написа:
... лошото е че Иниеста е аут за мача с Челси така че оставаме с халфова линия в която ще играе Паулиньо и Гомеш



С.Роберто също е опция за центъра, ако Е.В. намери, кого да сложи на десния бек :)

Колкото да е тежка и тъжна раздялата с футболист и легенда като дон Андрес, поведението на щраус няма да помогне за каквото и да било - това беше последния сезон, в който теоретично, на Иниеста можеше да се гледа и да се разчита, като на централна фигура за халфовата ни формация, трябва да се търсят кадрови и тактически решения за тази празнина , която остава , след оттеглянето на подобен гений.[/quote]
Може би Алейш Видал, но лошото е че Азар играе отляво и ще е много важно да се помага на десния фланг. Лошото е, че Видал е малко хазартен отзад и затова според мен треньора не го пробва на позицията на десния бек.
Не съм много сигурен, че Валверде е останал очарован от Гомеш след снощния мач- нямаше вярно отиграване - а в защитен план абсолютно безхаберен. Тътреше се едва едва, почти никаква преса на противниците. Голям късметлия е този португалец...:)[/quote]


От това, което Валверде ни показва като стил, схеми и предпочитани изпълнители и аз не вярвам, да видим нещо, което не е сигурен , че работи (още повече в такъв мач), т.е. Видал - на десния бек, а Серхи - в центъра. Мисля, че Е.В. щеше да е по-склонен да се довери на вариант със Семедо на бека , а Сержи в средата, но португалеца , за жалост е с контузия.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Барселона - Атлетико Мадрид 04.03.2018 от 17:15 (FT 1-0)

Мнениеот tibidabo » 07 мар 2018 08:13

Абсолютно си прав, просто правих размишления на глас... :)
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта