23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот sicilianecat » 27 фев 2018 20:04

Само в България го има това - междинен кръг да стане редовен, а редовен - междинен :!:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Готвача » 28 фев 2018 01:06

Onq написа:"За да бъде спазен Феърплея и последователността на кръговете от Първа лига, СТК при БФС приема предложението за промяна в датите и часовете в срещите от XXIII, XXIV и XXV -ти кръг на Първа лига, както следва: "
Не ме дразни, че са уроди, които спекулират с власт, свикнал съм. Дразни ме като използват понятия като "феърплей" за да си правят мръсните игри. Чакаме "формалното" нарушение срещу Микренските, защо се бавите, мръсни подлоги?

Защо формалното нарушение на правилника си го изписал с кавички?То си е факт,който не може да бъде променен.Но май новонастанилите се управници на армията май не знаят правилниците така добре като Стойчо ревльото.Гледат ,но не виждат и "разбират" само от дузпи .
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 28 фев 2018 09:14

Готвача написа:
Onq написа:"За да бъде спазен Феърплея и последователността на кръговете от Първа лига, СТК при БФС приема предложението за промяна в датите и часовете в срещите от XXIII, XXIV и XXV -ти кръг на Първа лига, както следва: "
Не ме дразни, че са уроди, които спекулират с власт, свикнал съм. Дразни ме като използват понятия като "феърплей" за да си правят мръсните игри. Чакаме "формалното" нарушение срещу Микренските, защо се бавите, мръсни подлоги?

Защо формалното нарушение на правилника си го изписал с кавички?То си е факт,който не може да бъде променен.Но май новонастанилите се управници на армията май не знаят правилниците така добре като Стойчо ревльото.Гледат ,но не виждат и "разбират" само от дузпи .


Да беше само Стойчо. Ами Херо наглеца в Локото, дето дузпа не били дали за нас, дай да преиграем. Не е БФС, а просто сбирщина лакеи на силните на деня.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Готвача » 28 фев 2018 14:02

Onq написа:
Готвача написа:
Onq написа:"За да бъде спазен Феърплея и последователността на кръговете от Първа лига, СТК при БФС приема предложението за промяна в датите и часовете в срещите от XXIII, XXIV и XXV -ти кръг на Първа лига, както следва: "
Не ме дразни, че са уроди, които спекулират с власт, свикнал съм. Дразни ме като използват понятия като "феърплей" за да си правят мръсните игри. Чакаме "формалното" нарушение срещу Микренските, защо се бавите, мръсни подлоги?

Защо формалното нарушение на правилника си го изписал с кавички?То си е факт,който не може да бъде променен.Но май новонастанилите се управници на армията май не знаят правилниците така добре като Стойчо ревльото.Гледат ,но не виждат и "разбират" само от дузпи .


Да беше само Стойчо. Ами Херо наглеца в Локото, дето дузпа не били дали за нас, дай да преиграем. Не е БФС, а просто сбирщина лакеи на силните на деня.

На Херо рева будеше смях,а на Стойчо рева беше жалък ,породен от злоба и безсилие.Но съм сигурен,че тези селски пръчки от Ловеч,настанили се на Армията,още не могат да разберат в какво точно се състоеше формалното нарушение на правилника и сигурно още превъртат мача че дано го намерят.Иначе нямаше да се поколебаят да го използват,сигурен съм на 100%.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 28 фев 2018 15:38

Готвача написа:
Onq написа:
Готвача написа:
Onq написа:"За да бъде спазен Феърплея и последователността на кръговете от Първа лига, СТК при БФС приема предложението за промяна в датите и часовете в срещите от XXIII, XXIV и XXV -ти кръг на Първа лига, както следва: "
Не ме дразни, че са уроди, които спекулират с власт, свикнал съм. Дразни ме като използват понятия като "феърплей" за да си правят мръсните игри. Чакаме "формалното" нарушение срещу Микренските, защо се бавите, мръсни подлоги?

Защо формалното нарушение на правилника си го изписал с кавички?То си е факт,който не може да бъде променен.Но май новонастанилите се управници на армията май не знаят правилниците така добре като Стойчо ревльото.Гледат ,но не виждат и "разбират" само от дузпи .


Да беше само Стойчо. Ами Херо наглеца в Локото, дето дузпа не били дали за нас, дай да преиграем. Не е БФС, а просто сбирщина лакеи на силните на деня.

На Херо рева будеше смях,а на Стойчо рева беше жалък ,породен от злоба и безсилие.Но съм сигурен,че тези селски пръчки от Ловеч,настанили се на Армията,още не могат да разберат в какво точно се състоеше формалното нарушение на правилника и сигурно още превъртат мача че дано го намерят.Иначе нямаше да се поколебаят да го използват,сигурен съм на 100%.

Бе на мен не ми беше смешно. Направихме им равен и заради неостсъдена за нас дузпа те подадоха жалба и в преиграването паднахме. А Стойчо се отказа от неговото преиграване, щото 2 дни след загубата им от нас на кочината им, плебеите направиха равен с Левски. Домуса има още много хляб да яде докато стигне нивото на предществениците си.
Последна промяна от Iceberg на 28 фев 2018 18:00, променено общо 1 път.
Причина: т.9!!!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 01 мар 2018 17:51

Илиан Илиев: Очаквам здрав мач срещу Етър

Желанието ни е да се представим добре и от мач към мач да израстваме, каза наставникът на Черно море
Треньорът на Черно море Илиан Илиев говори за подготовката на отбора за предстоящия мач с Етър и дали промяната в тренировъчния процес, и влизането на играчите в зала, са повлияли на тима за гостуването във Велико Търново тази събота от 12,30 часа.

“Със сигурност промяната в мачовете, както за нас, така и за останалите отбори, не е приятна. Трябва да се съобразим и с времето. Не сме само ние. И другите отбори не тренират на трева, с малки изключения. Хубавото, в един момент, бе това, че се събрахме почти цялата група. Изключение прави само Георги Божилов, който все още не е напълно готов. Всички тренират, което е добре. Надявам се, че тренировките на изкуствени терени, няма се отрази и в последствие. Промяната на настилката винаги създава предпоставки за контузии. Но пък това са неща, с които трябва да се съобразяваме. Хората от БФС правилно отложиха този кръг. Нямаше как да тръгнем за Велико Търново в това време. Дали трябваше да се търси място на този отложен кръг някъде във времето, а не по този начин… това те са го решили. Прочетох, че имало заплахи към хората, които определят програмата, което е абсурдно. Трябва да се съобразяваме с органа, който взема решенията. Искахме да приемем Левски през уикенда, но двубоят е определен да се играе в сряда. Това не е много добре, както за нас, така и за тях. Събират ни се три мача за седем дни – два като гости и два с водещите отбори. Единственото желание е да се представим добре и от мач към мач да израстваме. Няма да ни е лесно във Велико Търново. Етър са добър отбор, който ще се опита да спечели трите точки пред собствена публика. Ние също ще гоним победата, така че очаквам да се получи здрав мач”, каза Илиев.

Той сподели, че централният бранител Мирослав Енчев вече е свалил конците и за него, и Дани Кики, ще се решава дали ще попаднат в групата след последната тренировка.

Специалистът коментира и изминалия мач с ЦСКА. “Доволни сме от представянето на футболистите в тази среща. След двубоя с Берое имахме време да анализираме головете, които допуснахме. Видяхме, че поне три от четирите попадения са след грешки, допуснати от липса на достатъчна концентрация. Тези неща си ги коригирахме. Говорихме да сме по-контактни, да изиграем малко по-умно следващите мачове, тъй като срещата с Берое тръгна добре за нас и в един момент започнахме да играем повече със сърце, отколкото с акъл. Надяваме се да ставаме още по-добри в дефанзивен план, за да не оставаме и малки възможности на противника да създава положения. Мисля, че се получи в мача с ЦСКА, а дали са ни подценили или не, това си е техен проблем… Няма значение, че не се акцентира върху играта на Черно море. Имаме какво още да работим и в офанзивен план”, завърши треньорът на Черно море Илиан Илиев.

http://varnautre.bg/2018/03/01/75815/%D ... 0%B5%D1%82
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

TheIsco
Мнения: 4
Регистриран на: 01 мар 2018 12:28
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот TheIsco » 01 мар 2018 18:08

Разнообразие от стилове и техники при изработката на картини за хола от Dachevski.com или всекидневната. Възможности за покриване на различни вкусове и предпочитания. Избор на графики или живопис, както и на редица реплики на велики художници. Пейзажи или голи тела, различни сезони и бои, вплетени в уловения миг - перфектен подарък за изискан случай.

Съвременни технологии за мълниезащита Варна от различен тип. Качествено оборудване и изграждане на инсталации за защита от най-мощните природни явления. Мълниеприемници с изпреварващо действие, които работят с различна скорост, според големината на площта. Осигуряване на защита на всякакъв тип сгради и обекти и на всички техни обитатели.
Последна промяна от TheIsco на 17 мар 2022 16:34, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот Готвача » 01 мар 2018 18:20

Успех на Илиан и момчетата.Добрата новина е че почти целият отбор е на линия,лошата че тренировъчния процес беше нарушен.Надявам се първо на добра игра и умно изиграване на мача,а какво ще се получи като резултат,само един Бог знае.Аз предпочитам победа за моряците :mrgreen: и казвам САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот Iceberg » 02 мар 2018 15:31

Дани Кики в групата за Етър
http://varnautre.bg/2018/03/02/75885/%D ... 1%8A%D1%80

Още трима се завръщат за двубоя във Велико Търново
Черно море проведе последната си тренировка във Варна преди мача с Етър. Заниманието се проведе на стадион “Тича”, а след него треньорът Илиан Илиев определи групата за срещата във Велико Търново.
Сред 18-те се завръща Мехди Фенуш и Мирослав Енчев, които пропуснаха мача с ЦСКА заради травми. За първи път в групата попадна Дани Кики, който лекуваше контузия в прасеца. След изтърпяно наказание от два мача в тимовия лист ще бъде записан и централният бранител Илиас Хасани.
Срещата на стадион “Ивайло” е в събота от 12,30 часа.

Съставът на Черно море: Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Мартин Костадинов, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Даниел Димов, Атанас Зехиров, Николай Минков, Мариян Огнянов, Георги Илиев, Аристот Н`Донгала, Дани Кики, Мехди Фенуш. Александър Цветков, Петър Витанов, Марек Кузма, Радослав Василев, Мартин Минчев.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Мнениеот PFC Litex » 03 мар 2018 12:38

По-добре да останеш на 7-мо място, отколкото да влизаш в първата шестица, така вероятността да вземеш квота за ЕКТ е много по-голяма и днес мача в Търново е много вероятно да свърши единица.
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта