ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) /0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
194
66%
Равен
39
13%
Победа за Берое
63
21%
 
Общо гласове: 296


Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот DrAvalanche » 25 фев 2018 12:54

За разлика от гостуването на ребрандирания отбор на Литекс, когато излязоха със свалени гащи, този път Берое ще се хвърлат на кръв. Въпреки това Левски ще победи. 2:0 от мен. Малко, но от сърце.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот eelche » 25 фев 2018 12:58

Истинският тест за нашият отбор! Гостуването във Варна ще е по-леко отколкото си мислят някои футболни специалисти - футболните аргументи са повече в наша полза,най-малкото Морето оправиха нивата наречена "терен".

Относно Берое: Вчера гледах мача срещу Етър и смея да твърдя,че ако момчетата на Краси Балъков имаха повече късмет можеха да водят с 0-2,0-3 още първото полувреме.Определено не мисля,че ще имаме проблеми,като дори минимална победа "италиано стайл" ще бъде достатъчна.Разбира се,че Берое не са "Септември" и имат повече футболни аргументи,но си мисля,че след вчерашният мач много въпроси бяха отговорени.Aко начело беше Топчо,Митов,инж.РЕНЗО,Сухия щяхме да треперим - това е безспорен факт.Факт е,че и Томаш не е прост треньор и е събрал наистина качествени футболисти за ППЛ:Иван Иванов,Карачанаков(Благо Джийзъса2),Мартин Камбуров,Бандаловски,Радослав Цонев(наш юноша).Не знам дали момчетата от Зарата сами си вярват,че могат да вземат нещо от този мач и ми е много интересно дали Томаш ще изневери на принципите си и ще заложи на анти-футбол с паркирани автобуси?

Ще направя следната кощунствена прогноза,базирана на дългогодишният ми опит във футболните залагания: Сухите мрежи за "Левски" приключиха,но приключи и нискорезултатният футбол.В главата ми се върти резултат от сорта на 3-1,3-2,4-1.Мисля,че ще има голове и в двете врати,така,че и това е добра опция :)

Поздрави и успех!

[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/491/komarapXUrjZk0CyrzyZyoXWUA1519556109.png[/wrapimg]
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот Син до гроб_ » 25 фев 2018 13:10

eelche написа:Истинският тест за нашият отбор! Гостуването във Варна ще е по-леко отколкото си мислят някои футболни специалисти - футболните аргументи са повече в наша полза,най-малкото Морето оправиха нивата наречена "терен".

Относно Берое: Вчера гледах мача срещу Етър и смея да твърдя,че ако момчетата на Краси Балъков имаха повече късмет можеха да водят с 0-2,0-3 още първото полувреме.Определено не мисля,че ще имаме проблеми,като дори минимална победа "италиано стайл" ще бъде достатъчна.Разбира се,че Берое не са "Септември" и имат повече футболни аргументи,но си мисля,че след вчерашният мач много въпроси бяха отговорени.Aко начело беше Топчо,Митов,инж.РЕНЗО,Сухия щяхме да треперим - това е безспорен факт.Факт е,че и Томаш не е прост треньор и е събрал наистина качествени футболисти за ППЛ:Иван Иванов,Карачанаков(Благо Джийзъса2),Мартин Камбуров,Бандаловски,Радослав Цонев(наш юноша).Не знам дали момчетата от Зарата сами си вярват,че могат да вземат нещо от този мач и ми е много интересно дали Томаш ще изневери на принципите си и ще заложи на анти-футбол с паркирани автобуси?

Ще направя следната кощунствена прогноза,базирана на дългогодишният ми опит във футболните залагания: Сухите мрежи за "Левски" приключиха,но приключи и нискорезултатният футбол.В главата ми се върти резултат от сорта на 3-1,3-2,4-1.Мисля,че ще има голове и в двете врати,така,че и това е добра опция :)

Поздрави и успех!

[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/491/komarapXUrjZk0CyrzyZyoXWUA1519556109.png[/wrapimg]

Сухите мрежи тепърва започват! То това вчера не беше и дузпа, ама айде.......
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот mikata » 25 фев 2018 13:17

Берое са малко по-добри от Ботев мача ще е труден,ще видим дали Томаш ще играе открито като с тирето!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот Сашо » 25 фев 2018 13:26

eelche написа:Ще направя следната кощунствена прогноза,базирана на дългогодишният ми опит във футболните залагания: Сухите мрежи за "Левски" приключиха,но приключи и нискорезултатният футбол.В главата ми се върти резултат от сорта на 3-1,3-2,4-1.Мисля,че ще има голове и в двете врати,така,че и това е добра опция :)

Поздрави и успех!

Колега, има една сентенция в Белота: "След голяма игра се почива!", т.е. след оувъра ми клони повече към ъндър. Това ми подсказва моят опит в залаганията ;) А и в сряда ще са едни снегове, едни ледове... камък ще се цепи, -5 гр. по обед, кой ще тръгне да си чупи краката за голово доказване?! Шанса е да се напрегнат до 20-25мин да вкарат, пък после до края на мача да си играят на цък-цък ще ми е все тая, нема кой да им се сърди 8-)

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот Kris_men2000 » 25 фев 2018 13:58

За мача.Каквото е решил ГОСПОД а не Роси.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот eelche » 25 фев 2018 14:49

Сашо написа:
eelche написа:Ще направя следната кощунствена прогноза,базирана на дългогодишният ми опит във футболните залагания: Сухите мрежи за "Левски" приключиха,но приключи и нискорезултатният футбол.В главата ми се върти резултат от сорта на 3-1,3-2,4-1.Мисля,че ще има голове и в двете врати,така,че и това е добра опция :)

Поздрави и успех!

Колега, има една сентенция в Белота: "След голяма игра се почива!", т.е. след оувъра ми клони повече към ъндър. Това ми подсказва моят опит в залаганията ;) А и в сряда ще са едни снегове, едни ледове... камък ще се цепи, -5 гр. по обед, кой ще тръгне да си чупи краката за голово доказване?! Шанса е да се напрегнат до 20-25мин да вкарат, пък после до края на мача да си играят на цък-цък ще ми е все тая, нема кой да им се сърди 8-)


Берое е един от малкото отбори,играещи открит футбол.Трудно ми е да повярвам,че Томаш ще затваря мача, той няма и футболисти за тая цел.Вече имаме Нашименто,Тиам,които да конкурират Жорди и Прохазка,Рошу.Шанса за ъндър е ако дон Роси почне с Жорди като титуляр в центъра и Жерсон Кабрал на крилото,а Паулиньо,Нашименто,Обертан и Буш са на резервната скамейка.Тогава ще е позиционна игра,футболистите ще играят с много напрежение,ще има много надхитряне...Нашите футболисти са специалисти по ъндъри,но си мисля,че Делио ще търси отново някакви експерименти със състава,а Берое ще излязат прибрано с наситена средна линия,вчера играха без крила, с двама дефанзивни пред 4-ката защитници,на моменти забелязах наченки на "пакетно придвижване".Въобще състава им,начина на игра,схемата и постройката на Томаш е за игра на контра-атака.Затова и втори мач поред в техен мач имаше много голове.Ще изчакаме утре,вдругиден за допълнителна информация и за това кой попада или не в групата.

Атмосферните условия не играят никаква роля когато на терена са доктор Яблонски, ОООООО РОМАН ПРОХААЗКААА, Нашименто - БОГ и ГАБРИЕЛ ОБЕРТАН!

Поздрави!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / Сряда от 17:30 /

Мнениеот Sorcerer » 25 фев 2018 18:39

Както вече написах и в другата тема, Левски от мач на мач ще набира скорост... На Санди-ту му прогнозирах, че ще ги размажем и няколко оранжево-червени заралии веднага изквичаха... „
Делио вчера в интервюто каза, че Паулиньо и Тиам нямат все още сили за цял мач( м/у другото ако Тиам беше на терена онази ситуация от която произлезна псевдо дузпичката, никога нямаше да се случи) ... Затова прогнозата ми е- победа за Левски с над 3 гола разлика и масови самоубийства на оранжево-червено-зелени папуаси :twisted:
Левски това е България


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1 и 68 госта