22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Вълчан » 23 фев 2018 20:02

Явно има начини да се вземат точки от Армията....останалите отбори трябва внимателно да гледат отново мача и да видят че червеният балон отива към спукване....

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот NOMER14 » 23 фев 2018 20:07

Вълчан написа:Явно има начини да се вземат точки от Армията....останалите отбори трябва внимателно да гледат отново мача и да видят че червеният балон отива към спукване....

Ами като си подаваш на крак топката, особено в средата на терена и ползваш цялата му ширина. Негрите ги мързи да правят преса и да се борят за отнемане на топката.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот TNT » 23 фев 2018 20:10

Нищо кой знае какво не е станало ве.В бг-то първенство почти всеки мач е троен. ;) Масираната медийна атака( отлично финансирана) ги направи оранжевите "герои" едва ли не непобедими. ;)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 23 фев 2018 20:11

Малко смях.

kiril.a.d написа:След 5:0 зa ЦСКА-София и 1:4 от ЧМ, не следвa ли резултaтa 9:1 зa ЦСКА-София?...голямо шоу ще бъде...въпреки "бетонa" нa Илиaн Илиев ;)



sandi74 написа:Успех желая от все сърце на Каранга и компания в този мач.След мача с Берое Черно море сдаде 7-мото място.След този мач може да сдадете и 8-мото,от много сдавания в края на шампионата само гледайте да не сдадете и мястото в групата :!: :idea:


G_I_G написа:Няма как да е 1:1.
По-скоро звездите ми казват 2:0, но един сигнал от Алфа-Кентавър ми нашепва 8:0 :mrgreen:


G_I_G написа:Имам провидения вселенски.
Някои хора първо ми се смеят, после плачкат по форумите от невероятно точните ми прогнози :mrgreen:
Сега, слушайте:

Мачът ще е или 1:0, или 2:0 или разгром с 8:0 ! :shock:


domine написа:ако не се явите, май е 3-0 служебно?
ами по-добре не се явявайте......



forever bluet написа:4-0 за оранжевите. Морето включи на задна. Факта , че сложиха Илиан за тренер и ,че вече нямат човек в БФС , го доказва.



Red_Neck написа:Ако разликата в класата на двата отбора се материализира цифрово, очаквам победа за ЦСКА с 3+ гола.



tochavos написа:
ogrizko написа:Очаквам с всеки изминал мач да надграждаме и подобряваме ....прогноза 3:1 за оранжевите :roll: Важното е да се развиваме, така че ще си спестя големите очаквания :oops:

4-5 на 0. Надграждането остава за следващия мач.



miro_rz написа:Без изненада , нещо от сорта 4-1 или 3-1 ! :roll:


tomatomov197 написа: Няма смисъл да ги гледаш , крайния изход е ясен . Все пак там хората са изградили силен футболен отбор , а ти благодариш на г-н Митев за 9 поредни домакинства без победа :)
Последна промяна от sicilianecat на 23 фев 2018 20:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот miro_rz » 23 фев 2018 20:14

Аз си признавам за това , че предполагах разгромен резултат с оглед на колебливите ви игри в контролите и в първият пролетен мач !
Радвам се , че съм сгрешил ! :oops:
Изображение

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 23 фев 2018 20:22

BEROE_StZ написа:Честито за Х на Ч.море в София. Значи може да се вземат точки от там (тирето) при пределна мобилизация. Добра битка им дадохте. Аз като си припомня как се н******е с тирето 2 пъти през този шампионат и още по-големия резил за Купата през 2016 година и ми става тъжно. Сто години не сме ги били в Ст.Загора за първенство, а да не говорим за разгромите ни в София.
Честито моряци! :) Успех ви пожелавам по-нататък. Ще се вдигне отбора ви!

И какви 100 години след като ЦСКА - СОФИЯ е отбор едва на година и половина ? Днешният мач показа какво значи да имаш треньор който разбира играта и корегира нещата за броени дни . Използвам случая да подканя един мой съгражданин , който формално се води и фен на моя отбор , да се извини за глупостите които писа за Илиан след мача Черно море - Берое , където го изкара некадърник и по - слаб треньор дори от Сашко Томаш .

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 23 фев 2018 20:26

sicilianecat написа:Днес във форума ще сме само моряци :mrgreen:
няма ги "отличниците" от Стара загора дори :lol: а гихуело бърше сополи :mrgreen:
5-6:0 :mrgreen: :shock: :?

Аз не съм мишка ,като теб да се крия след загуба със седмици :)
Поздавявам всички привърженици на Черно Море за добрата игра и равенството ,което постигнахте! Илиян Илиев ,ще ви направи добър отбор. Младите ви момчета са много добри.
А ти друг път не ставай по голям клоун от колкото си като две седмици преди мача започваш да ревеш как съдията ,ще ви отреже главата и т.н. Смешен и вече с тези съдии.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 фев 2018 20:27

Абе и аз очаквах ЦСКА-София да си вземе мача. Може би не лесно, но с гол-2 да си го вземе. Имат добър за БГ отбор, атакуват и натискат много когато им трябват голове, Черно море скоро падна доста лошо от Берое...

Постарали са се "моряците", честито да им е.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот KIL » 23 фев 2018 20:44

А бе,къде е Сандя??? Питам аз и отговор не искам... :) :) :lol: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот BEROE_StZ » 23 фев 2018 20:48

bsz1916 написа:
BEROE_StZ написа:Честито за Х на Ч.море в София. Значи може да се вземат точки от там (тирето) при пределна мобилизация. Добра битка им дадохте. Аз като си припомня как се н******е с тирето 2 пъти през този шампионат и още по-големия резил за Купата през 2016 година и ми става тъжно. Сто години не сме ги били в Ст.Загора за първенство, а да не говорим за разгромите ни в София.
Честито моряци! :) Успех ви пожелавам по-нататък. Ще се вдигне отбора ви!

И какви 100 години след като ЦСКА - СОФИЯ е отбор едва на година и половина ? Днешният мач показа какво значи да имаш треньор който разбира играта и корегира нещата за броени дни . Използвам случая да подканя един мой съгражданин , който формално се води и фен на моя отбор , да се извини за глупостите които писа за Илиан след мача Черно море - Берое , където го изкара некадърник и по - слаб треньор дори от Сашко Томаш .

..................
Когато написах сто години имах предвид бланса с покойника. Да тирето е отбор на 1,5 г, благодарение на любезното съдействие на БМ и бащицата. Но ние се на*****е в последните 2 години и срещу ЦСКА и срещу тирето. Срещу тирето имаме 0 точки към момента от 4 мача и да не говорим за инкасираните голове -0:14. Прав си за това, че Илиан разбира играта. Подреди си отбора правилно и удържа Х.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта