Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Stailio » 19 дек 2017 18:01

Ако е за бразилчета и циганета толкова ли няма кой да звънне на Лусио Вагнер. Човека цял ЛЕВСКИ направи в Бразилия. Няма мислене в нашия клуб. Искат да направят нещо, но рационалното мислене го няма. Кой е Кирил Вангелов? Скаут бил. Какъв скаут бе братче? Колко футболиста е открил? Колко работа е свършил? В школата работят някакви тренери. дето само те знаят, че са тренери - после нямаме юноши. Еми как да имаме? Едно време имаше един чужденец, който извади - Домо, Лъчко, Ники Димитров и тн. Изгонихме го. Човека после отиде в Литекс и от там в Галатасарай. Литекс имат млади точно заради този човек. Ние го махнахме поради някакиви си селски причини. В БГ специалисти няма. Нивото е НСА, демек нулево. Кой преподава в НСА - някой анонимник. Казваме, че Мъри е най-добрият треньор. Логично е той да обучава другите. Всичко е генерално сбъркано

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 19 дек 2017 18:41

Литекс от доста време си имат политиката да водят латиноси и си е доста успешна.
Така си продължават и днес.
След толкова трансферни провали, не се наемам да коментира политиката на Левски.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот eelche » 20 дек 2017 04:52

С трансфера на Белаид може да се каже,че един от проблемите в защита по-скоро се реши - вече имаме поливалентен играч на бека и в центъра на защитата,национал на страната си,наясно с изискванията в Левски.Няма да му трябва период на аклиматизация,а дори факта,че не е играл от лятото "някак си" може да бъде смекчен поради факта,че ще има месец и половина за подготовка до 17 февруари.

Относно бразилците,последният който игра на ниво беше Жуниор и то го привлякохме от Славия.След него инж. Иванов разчиташе на свободни агенти-бежанци от Африка.Може би в дните след Коледа до към 30-ти декември ще има още новини около селекцията.Чакаме си крилата и евентуално централният нападател, както намекна Роси непосредствено след мача в Русе.Дано да освободим някой измежду Горанов или Орачев, а защо не и двамата след като се вижда,че нямат класата.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 20 дек 2017 09:24

МедиЙте спекулират с Шопа от Русе. Как ви се струва?

https://topsport.bg/levski/predlagali-v ... evski.html

Така написана, статията звучи, като чиста спекулация. Роси бил отказал. Отде знаят? Ама принципно не е лош футбалер, доколкото съм го гледал.

Относно латиносите... Няма кой да ги види, хора. Може би Чилика и да става за скаут, но няма да разберем. Иначе в Италия играят добре аржентинци и Роси е ръководил такива сигурно много. Ако вземе един такъв.... Новият Игуаин от втора аржентинска лига да речем... :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 20 дек 2017 09:39

THE G.A.M.E написа:Като цяло при бразилците нещата ни се получават.
Ако не се лъжа един Зе Соареш беше взет от третото ниво на местният футбол, а тук правеше защитите да си говорят сами.
Наистина е лош критерий за всеки уважаващ себе си Клуб, да няма скаутско звено в Ю. Америка.
И не говоря само за Бразилия и Аржентина, и в другите школи от континента има какво да се вземе.


Човек, ние допреди две години щяхме да дадем фира като клуб, ти говориш за скаутско звено в Ю.Америка. Но пък, както се спомена, защо не се ползват услугите на един Вагнер да речем? Бе само африканци не искам вече. Аз се чудя някакви арабчета що не потърсят. От втора холандска, нещо такова... Или от Лига 2.

И все пак, имаме Белмонт, който дано разгърне потенциала си (би трябвало да има такъв щом толкова млад е бил титуляр в Лига 1!).Холандецът също може да се окаже находка. Кой знае?!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 20 дек 2017 10:26

До Ивановден ще се начетем на безброй интерпретации от хора пробващи се в журналистическата професия. Почнаха ударно. И аз се хванах на партенката за Яблонски. Повярвах, тъй като той е класен играч и апетитна хапка за богатите клубове от близки и по- далечни дестинации. Беден клуб трудно ще задържи добър играч. Изненада ме привличането на Белаид, но имам предвид, че той изкара проби на Герена. Явно е показал ниво. Въпреки, че много скочиха против връщането на играчи аз лично нямам нищо против евентуален рекрутинг на Гари, Арш, Тасевски, Грийн или Мулдер. От домашната сцена играч няма да вземем. Причини всякакви- за едни клубовоте искат много пари (Левски не е благотворително дружество), други пък са с големи заплати (чужденци в определен клуб), трети не искат в Левски (иде реч за уронен престиж и реноме), останалите искат, но не стават. Ако Роси дейстително е казал, че предпочита Стаси пред Шопов- голямо браво. Аз съм на мнение, че Ники Кръстев, Ивайло Найденов и Деян Иванов са много класни футболисти и трябва да ги провокират да започнат борба за титулярно място. Никой няма да им даде шанс. Трябва сами да се преборят. Ако не успеят значи не са за този отбор. Лъчезар Балтанов, Мариян Огнянов и още цяла плеяда рожби на синята школа не са се отказали от футбола, просто живуркат на тихи и спокойни местенца. Няма лошо!
Нямам информация дали Божката и Роман действително се въздържат на този етап да преподпишат или е нова "журналистическа" измислица. Не е на хубаво ако има грам истина.
Иначе не виждам смисъл от присъствието на Любенов, Орачев, Ангелов, Боримиров, Рошу, Белмонт, Кабрал и Буш.
Стаси и Шейтанов са още малки и за тях е полезно да трупат опит от играчи с опит в Европа.
Ако някой познава Букарев, нека го ориентира към Седрик Бардон и Игор Томашич за помощ при откриването на млади перспективни футболисти от техните страни. Там играчите са тактически за грамотни, физически подготвени, дисциплинирани, абе... научени са на футбол.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 20 дек 2017 11:26

wilge написа:Ако някой познава Букарев, нека го ориентира към Седрик Бардон и Игор Томашич за помощ при откриването на млади перспективни футболисти от техните страни. Там играчите са тактически за грамотни, физически подготвени, дисциплинирани, абе... научени са на футбол.

Изхвърляш Белмонт с лека ръка, но казваш да се обърнем към Бардон, щото играчите във Франция били научени?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 20 дек 2017 11:31

Роси каза,че е казал на ръководството още преди три месеца какви играчи му трябват!
Какво са правили през тия три месеца, вече трябваше да са му осигурени тия играчи :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 20 дек 2017 11:40

mikata написа:Роси каза,че е казал на ръководството още преди три месеца какви играчи му трябват!
Какво са правили през тия три месеца, вече трябваше да са му осигурени тия играчи :idea:

Такива дето ги иска Роси струват пари, а нашите гледат да минат без да плащат трансферни суми. Освен това за свободните агенти, които са първи избор за нас, ние се явяваме като последен вариант и чакаме до последно заветното "ДА". ;)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 20 дек 2017 13:55

wilge написа:До Ивановден ще се начетем на безброй интерпретации от хора пробващи се в журналистическата професия. Почнаха ударно. И аз се хванах на партенката за Яблонски. Повярвах, тъй като той е класен играч и апетитна хапка за богатите клубове от близки и по- далечни дестинации. Беден клуб трудно ще задържи добър играч. Изненада ме привличането на Белаид, но имам предвид, че той изкара проби на Герена. Явно е показал ниво. Въпреки, че много скочиха против връщането на играчи аз лично нямам нищо против евентуален рекрутинг на Гари, Арш, Тасевски, Грийн или Мулдер. От домашната сцена играч няма да вземем. Причини всякакви- за едни клубовоте искат много пари (Левски не е благотворително дружество), други пък са с големи заплати (чужденци в определен клуб), трети не искат в Левски (иде реч за уронен престиж и реноме), останалите искат, но не стават. Ако Роси дейстително е казал, че предпочита Стаси пред Шопов- голямо браво. Аз съм на мнение, че Ники Кръстев, Ивайло Найденов и Деян Иванов са много класни футболисти и трябва да ги провокират да започнат борба за титулярно място. Никой няма да им даде шанс. Трябва сами да се преборят. Ако не успеят значи не са за този отбор. Лъчезар Балтанов, Мариян Огнянов и още цяла плеяда рожби на синята школа не са се отказали от футбола, просто живуркат на тихи и спокойни местенца. Няма лошо!
Нямам информация дали Божката и Роман действително се въздържат на този етап да преподпишат или е нова "журналистическа" измислица. Не е на хубаво ако има грам истина.
Иначе не виждам смисъл от присъствието на Любенов, Орачев, Ангелов, Боримиров, Рошу, Белмонт, Кабрал и Буш.
Стаси и Шейтанов са още малки и за тях е полезно да трупат опит от играчи с опит в Европа.
Ако някой познава Букарев, нека го ориентира към Седрик Бардон и Игор Томашич за помощ при откриването на млади перспективни футболисти от техните страни. Там играчите са тактически за грамотни, физически подготвени, дисциплинирани, абе... научени са на футбол.


За Балтанов не мисля, че си прав. Момчето беше натирен несправедливо от "Левски". Капитан е на отбора си и е уважаван от фенове, сред които много от тях мразят "Левски" и в червата, а това говори много. Когато играеше в "Левски" показваше много трудолюбивост, но за съжаление не попадна на треньор и директор, които да му се доверят. Абсолютно съм съгласен за Найденов, Кръстев и Дидо. Просто смърди на футбол от тях, но не зависи само от тях дали ще оставят следа при нас. За съжаление младите са масово предпочитани от легионери със съмнителни качества. Засега не виждам един Белмонт с какво е по-добър от Найденов. Може би само, защото не е българин? А Дидо и Кръстев трябва да се запазят в клуба, а не да бъдат преотстъпвани в клубове, в които нито има базата (като почнеш от терен и тренировъчна база и стигнеш до провеждане на натоварванията и възстановяваннето), специалистите, но най-вече амбициите на "Левски". Това, което предлагат е спокойствие, но ти или трябва да можеш да издържаш на конкуренция и напрежение или не си за "Левски"... И как да го научиш да дава 101% от себе си, когато е бил в клуб от средата на таблицата от Б група?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта