Кирил Десподов - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7120
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Ozzimozzi » 10 дек 2017 20:45

шивача написа:ако на Киро му бяха дали времето на кубемба и меркадо, вместо да търка пейката сега щеше да е втори в голмайсторската класация. Дано и слепите прогледнат.........дано и се махне от България, да му се кефя на макс!

Киро бе закован на пейката явно поради други (не спортни) причини и това мисля му се отрази добре! За съжаление колкото по-бързо излезе зад граница, толкова по-добре за него!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Sisi 1914 » 10 дек 2017 22:13

Киро и Каранга днес бяха като скачени съдове.
:mrgreen:
Иска ми се серията на Десподов да продължи и срещу Лудогорец!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Teo » 10 дек 2017 22:15

Sisi 1914 написа:Киро и Каранга днес бяха като скачени съдове.
:mrgreen:
Иска ми се серията на Десподов да продължи и срещу Лудогорец!
8-)


Те с Киро си имат още след като думнахме морето в 95-тата минута 8-)

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот мили » 11 дек 2017 20:19

Teo написа:
Sisi 1914 написа:Киро и Каранга днес бяха като скачени съдове.
:mrgreen:
Иска ми се серията на Десподов да продължи и срещу Лудогорец!
8-)


Те с Киро си имат още след като думнахме морето в 95-тата минута 8-)

Да, ама не!
Защитата на Берое няма да играе. Деспода ще види гол, когато си види ушите без огледало.
Тео, гледаш ли класирането? Влизам аз във форума и виждам, че в края на полусезона всички отбори си намерили точните места! Браво! Заслужавате си го това ВТОРО МЯСТО! :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот suni » 12 дек 2017 13:55

В последния двубой с тима от Стара Загора, който се игра пред празни трибуни една случка остана незабелязана. Преди началото на мача Десподов отишъл при едно от момчетата, които подават топките и му дал ръкавиците си, тъй като температурите били минусови.

Изображение
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот Sisi 1914 » 14 дек 2017 22:52

мили написа:
Teo написа:
Sisi 1914 написа:Киро и Каранга днес бяха като скачени съдове.
:mrgreen:
Иска ми се серията на Десподов да продължи и срещу Лудогорец!
8-)


Те с Киро си имат още след като думнахме морето в 95-тата минута 8-)

Да, ама не!
Защитата на Берое няма да играе. Деспода ще види гол, когато си види ушите без огледало.
Тео, гледаш ли класирането? Влизам аз във форума и виждам, че в края на полусезона всички отбори си намерили точните места! Браво! Заслужавате си го това ВТОРО МЯСТО! :lol: :mrgreen:

Кво стана?
Киро ви отбеляза гол и даже чрез него продължаваме напред. :P
Левски завинаги в моето сърце![

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот ludiafan » 25 дек 2017 20:56



Явно момчето си е седнало на задника . Хареса ми момента за физическата подготовка на отбора .
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.


ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот ludiafan » 07 яну 2018 19:13

Фyтбeлиcтът нo ЦPEM Eиpил Дĸcпeдeв cпĸчĸли eтличиĸтe зo Boй-пpecпĸpиpoщ млoд игpoч в Бългopия зo 2017-o гeдинo.

„Блoгeдopя нo вcичaи, aeитe co eцĸнили мeя тpyд пpĸз изминoлoтo гeдинo. Pъщe тoao блoгeдopя нo тpĸньepитĸ и cъeтбepницитĸ ми в ЦPEM”, aoзo Дĸcпeдeв нo цĸpĸмeниятo и дeбoви:

„Boдявoм cĸ щĸ пpeдължo дo cĸ poзвивoм в пpoвилнoтo пeceao.”

Копирано от https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... vam-465910 © http://www.gong.bg


Честито ! Заслужава го .
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Кирил Десподов - фен тема

Мнениеот GOLEADOR » 07 яну 2018 19:19

ludiafan написа:
Футболистът на ЦСКА Кирил Десподов спечели отличието за Най-проспериращ млад играч в България за 2017-а година. „Благодаря на всички, които са оценили моя труд през изминалата година. Също така благодаря на треньорите и съотборниците ми в ЦСКА”, каза Десподов на церемонията и добави: „Надявам се ще продължа да се развивам в правилната посока.”
Копирано от https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... vam-465910 © http://www.gong.bg


Честито ! Заслужава го .

Честито и от мен.
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта