Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 06 дек 2017 15:15

Честит имен ден на всички адаши - Николовци! И да се знае - никой Ники не ми е адаш, особено ако дядо му носил името на руски царе :). Наздраве на Николовците - шарани около нас бол - всичките в тигана :)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 06 дек 2017 17:08

rhaegar написа:
delqnski47 написа:Може да е левскар,но тогава да е имал приятелка от ЦСКА. 8-) Недейте го напада човека,вкарайте се в неговото положение.Гола в леглото и те чака....няма как,дет се вика.


Той да не е вашата бояджийка Сиса, бе? :lol: :lol:

Еми,ако се е наложило... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 06 дек 2017 17:11

JackPackage написа:Когато си мислиш че Пеевски47 няма как да напише нещо по-тъпо..... :| :lol: :mrgreen:

Виж,моето може и да е с малък шанс,но да е и вярно.А твойто,че ниския плащал на журналистите да викат във ваши мачове,че нямало дузпа за вас,но всъщност имало,вместо просто да ги даде парите на съдията на терена,е още по-тъпо. :lol: Трябваше просто да напишеш,че попадате на ''оранжеви чорбари''.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 06 дек 2017 21:18

Аз също смятам, че отделяме много време на диемаджийските педер@sтчета. Да им го подадем да го набузят и толкоз!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 06 дек 2017 22:22

bilyaletdinov написа:E, в Диемата е пълно с утайки.
Започвам от оная прасюга Врачев, който до скоро пишеше по стената си "К""@$ за Левски", "говеда" и т.н. и няколко години по-късно ми коментира Левски - ЦСКА-София и ми изказва мнения за Левски. Тва е все едно Делянски, да почне да го грижа за Левски и да дава съвети как да се оправим :lol:
Друг, който коментира мачовете на Левски - Илиян Енев. Локомотивец, който не плещи глупости от времето на Караибрахим и ТВ 7.
Номер 3 Перуката Гено. Който получавал смс-и, а хората от студиото му казали, че дузпата била измислена. Тоя ми бил левскар.
Коментаторите са напълно прирастни в ненавистта си към Левски.
Виж от другата страна правя евала на един млад причознавачи, който коментира мачовете на Тирето.
За мен решение има - тия отрепки да се псуват и обиждат при всеки досег на Герена, боят също е решение.
Доста е неприятно да гледаш мач на любимия си тим, а коментатора да е пристрастен към другия отбор.

Напълно те разбирам, защото аз съм израснал с коментарите на Мичмана и как всяко падане на Гибона беше дузпа. После се пръкна Касабов, тая гнида на хранилка беше същия гнусар. По тошово време по вестниците беше страшна пропаганда за бкп, политбюро, кпсс........и Левски-Спартак/Витоша....та напълно ви разбирам, но не ви съчувствам.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 07 дек 2017 09:43

Баси, колко спам в последните страници. :shock:
[offtopic]Да, и моето мнение, включително...[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 07 дек 2017 11:10

шивача написа:Напълно те разбирам, защото аз съм израснал с коментарите на Мичмана и как всяко падане на Гибона беше дузпа. После се пръкна Касабов, тая гнида на хранилка беше същия гнусар. По тошово време по вестниците беше страшна пропаганда за бкп, политбюро, кпсс........и Левски-Спартак/Витоша....та напълно ви разбирам, но не ви съчувствам.

ЕЙ, БОГУ!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 07 дек 2017 15:16

По тошово време по вестниците беше страшна пропаганда за бкп, политбюро, кпсс........и Левски-Спартак/Витоша....та напълно ви разбирам, но не ви съчувствам.

Шивача отдавна не скача камиончетата. Да напишеш подобно нещо е все едно да пишеш, че Руският олимпийски комитет е забранил Зимната олимпиада.
Само човек да си помисли какво означава, че по Тошово време е имало страшна пропаганда на БКП :) (справка - пропагандиран - агитирам, популяризирам...) . От Девети септември до Тошово време друго, освен БКП нямаше - даже и в хладилника, а той ми говори за пропаганда. За останалато - прави си извода .

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 07 дек 2017 16:06

Странджата написа:
По тошово време по вестниците беше страшна пропаганда за бкп, политбюро, кпсс........и Левски-Спартак/Витоша....та напълно ви разбирам, но не ви съчувствам.

Шивача отдавна не скача камиончетата. Да напишеш подобно нещо е все едно да пишеш, че Руският олимпийски комитет е забранил Зимната олимпиада.
Само човек да си помисли какво означава, че по Тошово време е имало страшна пропаганда на БКП :) (справка - пропагандиран - агитирам, популяризирам...) . От Девети септември до Тошово време друго, освен БКП нямаше - даже и в хладилника, а той ми говори за пропаганда. За останалато - прави си извода .


Абе, аз в съзнателния си живот не съм живял във времената на БКП, но ти изглежда си и е странно, че говориш неверни неща ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 07 дек 2017 16:39

Специално за Мичмана, лека му пръст, съм чувал че е бил доста непристрастен.
Мигача е един посредствен коментатор, който по всячески начин натяква клубните си пристрастия в ефир. Последният път когато ми се наложи да го слушам беше на финал РМ-Юве, където беше неадекватен.
Просто в България има една камара олигофрени, които се учат по един и същи бездарен начин. Добави и факта, че Домуса дава парите и получаваш защо коментара е отвратителен.
Сегашните капутници могат да лъскат микрофоните на Петела, Спиридонов, Наско Караиванов, Саръиванов, които едно време коментираха БГ футбола.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 31 госта