Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот rsk » 30 ное 2017 17:48

Teo написа:Мачкайййй любов мояяяя
Докосваме я 32-рата беее, докосваме яяяяяяяя !!!!

На 16 май 100 000 хиляди ще празнуват титла, купа и 70 години футболно кралство !!


Усещам как пак ще си в траур след известно време.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев


Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот delqnski47 » 30 ное 2017 18:19

Чиста втора кристална дузпа.Не знам колко близо било и не знам си какво,но това беше чисто прекратяване на центриране с ръка.Тя трябва да е задължилно прибрана плътно :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот k_oleto » 30 ное 2017 19:29

Тихо на стадиона, тихо във форума и на точка от Лудогорец.

Пожелавам една дума с три букви и започваща с "к" на Моци

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот bubka » 30 ное 2017 19:47

Опа, gangnam style. :mrgreen:

Абе, защо няма тема за мача с Верея във форума на Лудогорец. :lol: :roll:
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот sin4ec » 30 ное 2017 19:52

k_oleto написа:Тихо на стадиона, тихо във форума и на точка от Лудогорец.

Пожелавам една дума с три букви и започваща с "к" на Моци

На Моци му е през трите букви. На Лц им свърши действието на дрогата и доиграват. Напролет за плейофите ще се назобят пак и все тая.
Тъжно е да се гледат такива пусти трибуни, но вече свикнахме. Не виждам сила, която да закара на Герена или Армията повече от 1000 човека в такива мачове. Може би в шестицата напролет ще е по-ведра обстановката, но като цяло хората отвикнаха да ходят на стадиона. Има и нещо друго-огромна част от ходещите напуснаха България. Което е още по-тъжно...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот redmadness48 » 30 ное 2017 20:02

sin4ec написа:
k_oleto написа:Тихо на стадиона, тихо във форума и на точка от Лудогорец.

Пожелавам една дума с три букви и започваща с "к" на Моци

На Моци му е през трите букви. На Лц им свърши действието на дрогата и доиграват. Напролет за плейофите ще се назобят пак и все тая.
Тъжно е да се гледат такива пусти трибуни, но вече свикнахме. Не виждам сила, която да закара на Герена или Армията повече от 1000 човека в такива мачове. Може би в шестицата напролет ще е по-ведра обстановката, но като цяло хората отвикнаха да ходят на стадиона. Има и нещо друго-огромна част от ходещите напуснаха България. Което е още по-тъжно...

Защо коментираш празните трибуни като този мач сме наказани както и следващия на Армията да сме без публика ? Няма ли да кажеш нещо за ръката в наказателното поле която беше доста далече от тялото както и останалите сини приятели ?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот sin4ec » 30 ное 2017 20:13

redmadness48 написа:Защо коментираш празните трибуни като този мач сме наказани както и следващия на Армията да сме без публика ? Няма ли да кажеш нещо за ръката в наказателното поле която беше доста далече от тялото както и останалите сини приятели ?

За вашето положение днес ли става дума? Ами аз лично бих го свирил дузпа, но си е 50-50 по правилник. Въпрос на виждане и тълкуване на съдията. Аз не съм много съгласен с тоз правилник и визирам случаите , в които се спира голов пас или голов удар по този начин.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот redmadness48 » 30 ное 2017 20:25

sin4ec написа:
redmadness48 написа:Защо коментираш празните трибуни като този мач сме наказани както и следващия на Армията да сме без публика ? Няма ли да кажеш нещо за ръката в наказателното поле която беше доста далече от тялото както и останалите сини приятели ?

За вашето положение днес ли става дума? Ами аз лично бих го свирил дузпа, но си е 50-50 по правилник. Въпрос на виждане и тълкуване на съдията. Аз не съм много съгласен с тоз правилник и визирам случаите , в които се спира голов пас или голов удар по този начин.

50-50 но това си е потенциално опасен пас, все пак беше от границата на наказателното поле и следователно след като ръката стои перпендикулярно на тялото и спира топката с юмрук а не примерно с горната част на ръката,мисля че дузпата е безспорна.
Последна промяна от redmadness48 на 01 дек 2017 02:14, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XVIII кръг: ЦСКА - Септември

Мнениеот sin4ec » 30 ное 2017 20:34

Именно. Затова казах, че аз бих го свирил дузпа и съм дал доводи защо... ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта