Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 29 ное 2017 15:11

wu_dnica написа:200млн за али ...да рИва ли :lol:


Най-добрият английски играч в момента
На , реви https://www.thesun.co.uk/sport/football ... dele-alli/
и при днешните цени на футболистите, това си е напъно нормална цена за качествата му

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 29 ное 2017 16:19

Onq написа:
wu_dnica написа:200млн за али ...да рИва ли :lol:


Най-добрият английски играч в момента
На , реви https://www.thesun.co.uk/sport/football ... dele-alli/
и при днешните цени на футболистите, това си е напъно нормална цена за качествата му

Хари Кейн сигурно е от друга планета, ако Али е най-добрият англичанин. Не казвам, че не е добър, казвам, че онзи просто е животно и е машина за голове. Иначе няма как да не обвиним собствениците, че се циганиха да дадат 1 милион горница на МК Донс и в крайна сметка Тотнъм ни отмъкна Деле изпод носа. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот plmar » 29 ное 2017 16:49

KOPScousers написа:
Onq написа:
wu_dnica написа:200млн за али ...да рИва ли :lol:


Най-добрият английски играч в момента
На , реви https://www.thesun.co.uk/sport/football ... dele-alli/
и при днешните цени на футболистите, това си е напъно нормална цена за качествата му

Хари Кейн сигурно е от друга планета, ако Али е най-добрият англичанин. Не казвам, че не е добър, казвам, че онзи просто е животно и е машина за голове. Иначе няма как да не обвиним собствениците, че се циганиха да дадат 1 милион горница на МК Донс и в крайна сметка Тотнъм ни отмъкна Деле изпод носа. :)


Да не говорим че той е поредният, искал при нас, но заради единия милион останал си само с желанието. При очертаващия се втори сезон с калъфка, не 180млн., а колкото му поискат ще даде! Милионите за заплата и трансфери на мангала, никой няма да му дава вечно за едните калъфки!
Изображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 29 ное 2017 18:20

Onq написа:
wu_dnica написа:200млн за али ...да рИва ли :lol:


Най-добрият английски играч в момента
На , реви https://www.thesun.co.uk/sport/football ... dele-alli/
и при днешните цени на футболистите, това си е напъно нормална цена за качествата му

Въпрос...и според този мега източник каква е цената на Салах :o :shock:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 29 ное 2017 19:01

wu_dnica написа:
Onq написа:
wu_dnica написа:200млн за али ...да рИва ли :lol:


Най-добрият английски играч в момента
На , реви https://www.thesun.co.uk/sport/football ... dele-alli/
и при днешните цени на футболистите, това си е напъно нормална цена за качествата му

Въпрос...и според този мега източник каква е цената на Салах :o :shock:


Какво общо има цената на Салах? Айде на бас , че Деле Али ще бъде продаден за минимум 160 милиона евро, а ако не е следващото лято за още повече! Той е копие на играта на Стиви Джи, само дето е мургав, такива играчи в света няма много. Уникален и завършен играч.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 29 ное 2017 20:37

Е как какво ...така да си направя сметката ...щом тоя мега завършен двайсе и нещо завършен играч е 200 млн...сега като изпаднем ...колко ще можем да вземем за Салах. Колко да е като Стивън...ти гледали ги снощи....примерно...или ми говориш така наизуст м?
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 29 ное 2017 20:43

wu_dnica написа:Е как какво ...така да си направя сметката ...щом тоя мега завършен двайсе и нещо завършен играч е 200 млн...сега като изпаднем ...колко ще можем да вземем за Салах. Колко да е като Стивън...ти гледали ги снощи....примерно...или ми говориш така наизуст м?


Много ясно,че наизуст говоря. Последно съм гледал Тотнъм с Бербатов и Кийн. Нямам никаква представа как играят. Мисля, че и Реал са им пуснали за тотото. Бе смешник е тоз Али, не става и за резерва на Гаджев.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 29 ное 2017 20:46

Onq написа:
wu_dnica написа:Е как какво ...така да си направя сметката ...щом тоя мега завършен двайсе и нещо завършен играч е 200 млн...сега като изпаднем ...колко ще можем да вземем за Салах. Колко да е като Стивън...ти гледали ги снощи....примерно...или ми говориш така наизуст м?


Много ясно,че наизуст говоря. Последно съм гледал Тотнъм с Бербатов и Кийн. Нямам никаква представа как играят. Мисля, че и Реал са им пуснали за тотото. Бе смешник е тоз Али, не става и за резерва на Гаджев.

И кво ши ми кажеш че струва 200млн тъй.ли....питам тогава нашите колко струват....и тримата отпред мане салах и коу...демек е и на едно ниво и с неймар...който аз не харесвам ...но така казват хората :lol:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 29 ное 2017 20:56

wu_dnica написа:
Onq написа:
wu_dnica написа:Е как какво ...така да си направя сметката ...щом тоя мега завършен двайсе и нещо завършен играч е 200 млн...сега като изпаднем ...колко ще можем да вземем за Салах. Колко да е като Стивън...ти гледали ги снощи....примерно...или ми говориш така наизуст м?


Много ясно,че наизуст говоря. Последно съм гледал Тотнъм с Бербатов и Кийн. Нямам никаква представа как играят. Мисля, че и Реал са им пуснали за тотото. Бе смешник е тоз Али, не става и за резерва на Гаджев.

И кво ши ми кажеш че струва 200млн тъй.ли....питам тогава нашите колко струват....и тримата отпред мане салах и коу...демек е и на едно ниво и с неймар...който аз не харесвам ...но така казват хората :lol:


Тримата нямат нищо общо с бокс ту бокс халф. Дай пример за добър играч на неговата позиция и ако може да не е 1,60

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wu_dnica » 29 ное 2017 21:04

Ми не е много сигурно че е точно бокс ту бокс алю...това първо....второ не съм казал че са на еднакви позиции ...трето ги сравнявам само заради цените които ми цитираш...така че не увъртай...ей така за сравнение ако тоя пинко е 200 мил салах и мане са по 400 така ли.. ииии двайсет и осмо...кво общо има да ти намирам някой си халф че и да не бил лев и шейсет хахахахах ...тука говорим за цена...или ми казваш че свършиха халфовете....наби не става ли...а иско...или не са бокс или са по 1 60...ай стига
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта