Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Middlesbrough » 22 ное 2017 22:44

Furious_Monk написа:Пянич и Дибала придават смисъл да се гледа и второто полувреме. На Суарес много са му натежали краката.

Конкуренция е на Бензема 8-)


Офтопик:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 22 ное 2017 22:59

Бензема не играе чак толкова зле, просто не може да вкарва, докато Суарес и да не играе добре, може да бележи.

Тоя Дин има егати ниското самочувствие. Може ли от такава позиция да не биеш към вратата? :roll:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот kingofpop » 22 ное 2017 23:14

Тоя Куадрадо 100 % е напарен днеска :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: или айде 95.....

а Борето Касабов изби рибата с хейта към него, второто полувреме в 90 % от времето коментира колко е некадърен :lol: :lol:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2017 23:47

Аз гледах ромите и Чоло, ама добре че беше гола на Гризман, да разсее скуката.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 22 ное 2017 23:56

Барселона не ме впечатлиха изобщо. Валверде сигурно си мисли, че още е начело на Билбао :lol: Бързо ще трябва да се преориентира, че засега резултатите го покриват от това да му развеят белите кърпички на Камп Ноу.. Игра никаква..
Ювентус са дръпнали рязко ръчната, но това е нормално в четвъртата година на Алегри там. Изчерпаност и безидейност - любопитен остатък от сезона за Дъртата лейди :mrgreen:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 23 ное 2017 00:00

sunscres92 написа:
kingofpop написа:
sunscres92 написа:Поздрави за Севиля


да падаш с по 5-6 гола от Сити и Тотнъм и да иронизираш не е сериозно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Няма по-противен отбор от Севиля, така че извини моята радост че падат :)

А на мен Ливърпул с всеки изминат мач ми става все по-приятен :lol:
Очаквано интрига в последния кръг ще има само в 7 група. Е, зависи от благоволението на манчестърските отбори и Барселона, но ме съмнява да правят отстъпки, било то и с повечко резерви.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Thsmith » 23 ное 2017 00:05

CSKA69 написа:Барселона не ме впечатлиха изобщо. Валверде сигурно си мисли, че още е начело на Билбао :lol: Бързо ще трябва да се преориентира, че засега резултатите го покриват от това да му развеят белите кърпички на Камп Ноу.. Игра никаква..
Ювентус са дръпнали рязко ръчната, но това е нормално в четвъртата година на Алегри там. Изчерпаност и безидейност - любопитен остатък от сезона за Дъртата лейди :mrgreen:

Ми то резултатите са основното бре :lol: Голяма работа, че си играл добре ако падаш. Не съм ги гледал изобщо, но имат 11 победи и 1 равен, първи са и в групата си в ШЛ. Какви претенции изобщо може да се има към човека и за какви бели кърпички да става въпрос? :roll:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 23 ное 2017 00:10

Смити, резултатите се постигат с игра. Калитарски можеш да караш донякъде, но после истината лъсва с пълна сила. Барселона го кара на мускули в момента и стомната ще се счупи съвсем скоро. А това ще е болезнено отрезвяване ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 23 ное 2017 00:12

Семедо е добър, Ракитич също е променил стила си и все по-добре се справя с плеймейкърската роля. Тер Стеген изглежда много добър. Иниеста впечатлява. На 33 години така да скача за топката, после с такова самочувствие да я задържи пред наказателното поле заобиколен от трима...

Ювентус разчитаха на Пянич да изнесе топката от защита към нападение, тя да стигне до Дибала, който да я разпредели в атака. Проблемът е, че и и на Куадрадо и на Дъглас Коща им липсва класа. Алегри освежи средата на терена с влизането на Бентакур и Маркизио, но проблемите в атакуващ план си останаха.

общо взето, от страна на Барселона имаше повече какво да се види, но Дибала бе над всички.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот JackPackage » 23 ное 2017 00:15

Бой по мердите :twisted:
Голям отбор тия Рома, два мача ги счупихме и сега ще се класират тия клетници...бонус отбор за жребия :evil:
Още повече ме хваща яд за мача в Рим 1 кръг деба....
Последна промяна от JackPackage на 23 ное 2017 00:27, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....




Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта