Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот gzagorov » 12 ное 2017 21:35

Интересно тези, които твърдят, че "Левски" играел най-слабият футбол в историята едва ли не на целия свят, дали са гледали баража с "Верея" през юни, в който "Левски" беше на гребена на вълната от нападателен и свръхрезултатен футбол. Мачове като онзи повече ли ви харесват?
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 12 ное 2017 21:39

Betchualeng Arnaikem написа:Не стават тия дето си ги изредил. Мисля, че е крайно време АЗ да поема Левски.

След всеки мач ще обяснявам как Киро Гела и Жужето са купили шампионата и затова нищо не печелим. Ще хваля феновете колко са истински и ще им благодаря, че са най-великите. Ще "доказвам убедително" с "обективни примери" как съдията и тоя мач ни е резнал по поръчка на ония 2мата дето ги споменах вече.
Мисля, че така бързо ще спечеля феновете. А понеже футбола е заради тях това е достатъчно.

Закъснял си. Аз отдавна съм обявил номинацията си за треньор. С помощници Тристан и Лавината. Теб ще сложим в отдел " комуникации с медиите", ще имаш бюро, компютър и секретарка. Ще правиш страшни и неразгадаеми от никого графики и схеми и ще громиш врага с перо и мишка в ръка. Понеже си много над нивото на Милко Елека и селянина в костум Петричев, ще трябва да те научим на аграрни лафове и псувни, да станат нещата по-изравнени.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 21:43

sin4ec написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Не стават тия дето си ги изредил. Мисля, че е крайно време АЗ да поема Левски.

След всеки мач ще обяснявам как Киро Гела и Жужето са купили шампионата и затова нищо не печелим. Ще хваля феновете колко са истински и ще им благодаря, че са най-великите. Ще "доказвам убедително" с "обективни примери" как съдията и тоя мач ни е резнал по поръчка на ония 2мата дето ги споменах вече.
Мисля, че така бързо ще спечеля феновете. А понеже футбола е заради тях това е достатъчно.

Закъснял си. Аз отдавна съм обявил номинацията си за треньор. С помощници Тристан и Лавината. Теб ще сложим в отдел " комуникации с медиите", ще имаш бюро, компютър и секретарка. Ще правиш страшни и неразгадаеми от никого графики и схеми и ще громиш врага с перо и мишка в ръка. Понеже си много над нивото на Милко Елека и селянина в костум Петричев, ще трябва да те научим на аграрни лафове и псувни, да станат нещата по-изравнени.

Абе ставам, да. В момента съм брадясал, очите ми понякога се зачервяват. Когато ми скимне мога да ръся големи простотии. Трябва обаче да се науча да се преструвам, че компютъра ми е слабо познат, да си качвам краката на бюрото .. със секретарката ще се справя :D

Обаче мисля, че не трябва да падаме по-долу от Лудогорец. Значи трябва да обяснявам чат-пат на някой какъв е олигофрен и дебил.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 21:45

gzagorov написа:Интересно тези, които твърдят, че "Левски" играел най-слабият футбол в историята едва ли не на целия свят, дали са гледали баража с "Верея" през юни, в който "Левски" беше на гребена на вълната от нападателен и свръхрезултатен футбол. Мачове като онзи повече ли ви харесват?

По-рано уж нападахме и всъщност вкарвахме най-вече ако нечия защита се оака. За сметка на това на нас ни вкарваше гол всеки футбалер, който не го е домързяло да се разходи до наказателното ни поле.

Ако не беше заздравената ни (малко или много) защита с тия невероятни реализатори дето имаме кой знае къде щяхме да сме и като класиране и като резултати.

Мрънкаха тогава, защото защитата ни я нямаше никаква. Мрънкат сега, защото се играе доста в защита. Извод: Роси е недоразумение, щом досега не е сглобил отбор, който хем да не спира да атакува, хем да има стоманена защита.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 12 ное 2017 21:48

Ставаш, разбира се. Само Хондата се чудя къде да го вместим, без него не бива...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 23:07

sin4ec написа:Ставаш, разбира се. Само Хондата се чудя къде да го вместим, без него не бива...

ИЗлагаш се... Толкоз ли не може да измислим 141 директорски поста, 500 скаутски топли местенца и 400 длъжности в щаба на тренера, на връзките с обществеността (се някой трябва да ми мие чашата за кафе, друг да ми прави кафе трети да ми носи и не викай секретарката, за нея имам др работа..). Въобще ето виж, феновете се затъжиха за тия времена вече, писна им от сегашния почти минимален брой тунеядци.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 12 ное 2017 23:14

Роси не бил доказан, майко мила! Левски колко е доказан в последните 12 години?!?!?!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 23:17

W84me написа:Роси не бил доказан, майко мила! Левски колко е доказан в последните 12 години?!?!?!

Еми има една почти титла, докато Роси никога не е играл даже бараж за влизане в А група. Туйто.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 12 ное 2017 23:24

Betchualeng Arnaikem написа:
W84me написа:Роси не бил доказан, майко мила! Левски колко е доказан в последните 12 години?!?!?!

Еми има една почти титла, докато Роси никога не е играл даже бараж за влизане в А група. Туйто.

Прав си, колосите Гонзо, Жадното, Топчо, Сухия и още нам си брой футболни капацитети отговарят на условията.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 12 ное 2017 23:58

Ебаа го, като сте тръгнали да раздавате длъжности, дайте и на мене нещо? Аз искам да съм скаут като Чиликов и Донев, ще обикалям Европа и Бразилия на клубни разноски и ще водя некадърници на кило.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 75 госта