ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 05 ное 2017 00:12

Ние сме Левски написа:Понеже пътувах и не гледах мача та сега разцъках и гледам , че Делката пак само една смяна направил... Кога се очаква Рошу да заиграе и Белмонт ту е в групата ,ту контузен ? Тия момчета ще им де събере и умора и картони после няма кой да ги замести. Не съм фен на смените да се правят просто да има,но при положение ,че имаш налични играчи и не ги ползваш е странно.

Нека оставим на треньорите да преценяват, кога един играч е контузен и кога е готов за игра. Все пак всеки ден тренират заедно и преминават медицински прегледи.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот сини богове » 05 ное 2017 01:14

За мен днес Обертан бе над всички. Много голям

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот drvasko98 » 05 ное 2017 08:17

Според мен съдията ръководи отлично мача, а второто полувреме беше най-доброто ни под ръководството на Роси. Играч на мача за нас е Панайотов. С два Гомес-а на терена, второто полувреме губехме.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот modor » 05 ное 2017 08:47

mikata написа:С Витоша къде ще се играе мача :?:

Ще "гостуване" на Герена :mrgreen: Мача ще е на националния стадион :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот metodito » 05 ное 2017 08:49

vvessel написа:Вместо да се коментира как Левски с човек по-малко изпусна 3-4 чисти положения, а Локомотив нямат нито едно целия мач, сега "дузпата" в 91-вата мин. се превърна в лайтмотив на мача. За пореден път не се дават камара жълти картони на противника за груба игра, но се дава с лека ръка директен червен за Левски.
И през цялото време от коментаторите се насажда усещането, че Левски е подпиран.
Един не каза, че удара е от половин метър и няма как играча да си отмести ръката.
Аман от зелена демагогия в розова мъгла !!


Не им обръщай(те) внимание. Според мен трябваше да се свири дузпа, но това няма никакво значение: резултатът. Футболът, който показаха с 10 души беше супер. Чак по едно време се размечтах. Браво!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот koisa » 05 ное 2017 09:05

metodito написа:Футболът, който показаха с 10 души беше супер. Чак по едно време се размечтах. Браво!

Методи, точно за такъв мач ти говорих. Когато нападателите (в случая само Буш) се скъсват да пропускат. Сега бих се съгласил да виниш нападателя, но ти пък си харесал играта. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот metodito » 05 ное 2017 09:13

koisa написа:
metodito написа:Футболът, който показаха с 10 души беше супер. Чак по едно време се размечтах. Браво!

Методи, точно за такъв мач ти говорих. Когато нападателите (в случая само Буш) се скъсват да пропускат. Сега бих се съгласил да виниш нападателя, но ти пък си харесал играта. :lol:


Точно смърдях, нали за нападател, който не играе с гръб към вратата постоянно, открива се на позиция, движи се без топка, пробва се. То без да пробваш удар към вратата, няма как да вкараш гол. Е, сега пропуска, и в бъдеще ще пропуска, важно е да се пробва. Манталитета на играта ни беше офанзивен.

Гледайки играта вчера, се замислих, че може да стане работата и преди сезон 2019/20 - имам предвид да станат тим...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот koisa » 05 ное 2017 09:21

metodito написа:Гледайки играта вчера, се замислих, че може да стане работата и преди сезон 2019/20 - имам предвид да станат тим...


Ами дано, но само от този мач не можем да направим някакви крайни изводи. Локото почти нищо не играха, дори когато бяха с човек повече. Очаквах да ни натиснат здраво, а то стана обратното.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот metodito » 05 ное 2017 09:33

koisa написа:
metodito написа:Гледайки играта вчера, се замислих, че може да стане работата и преди сезон 2019/20 - имам предвид да станат тим...


Ами дано, но само от този мач не можем да направим някакви крайни изводи. Локото почти нищо не играха, дори когато бяха с човек повече. Очаквах да ни натиснат здраво, а то стана обратното.


Не, не може да се правят генерализации. Стъпка по стъпка. Така човек се учи да ходи. Ако изиграят обаче и следващите няколко мача така, няма как да не се размечтая. Първото голямо предизвикателство се нарича "Ботев". Иначе имам забележки, но... няма значение.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот W84me » 05 ное 2017 09:51

drvasko98 написа:Според мен съдията ръководи отлично мача, а второто полувреме беше най-доброто ни под ръководството на Роси. Играч на мача за нас е Панайотов. С два Гомес-а на терена, второто полувреме губехме.

Явно сме гледали различни мачове. Гомез беше един от най-добрите вчера....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта