ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот miro_rz » 31 окт 2017 09:00

За Левски лесен мач няма !
Сега ще разберем Роси има ли психологията да Ви изкара от тази летаргия . Локомотив е с нов треньор и ще се хвърлят здраво . 2-1 / 1-1 ми е прогнозата .
Късмет за купата , че ако отидете на ЦСКА-София или на Лудогорец сезонът приключва !
Изображение

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Martin_K » 31 окт 2017 09:07

Традиционна двойка, а ако традициите не се окажат това, което бяха поради липса на голмайстор - нулев хикс.
П.п. Някой да е наясно защо заключиха темата за мача с "Лудогорец"? Заради резултата, заради играта или заради отменения гол?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Цецо Чука » 31 окт 2017 11:38

Вчера цял мач почти Етър играха в половината на лаутенци и само тоталната им дебилщина в атака ги прееба.

4-0 ми се вижда един чудесен резултат.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот miro_rz » 31 окт 2017 12:29

Цецо Чука написа:Вчера цял мач почти Етър играха в половината на лаутенци и само тоталната им дебилщина в атака ги прееба.

4-0 ми се вижда един чудесен резултат.

Ти кога ще запалиш колата да прибереш Вутов , че там само се пречи ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Цецо Чука » 31 окт 2017 12:45

miro_rz написа:
Цецо Чука написа:Вчера цял мач почти Етър играха в половината на лаутенци и само тоталната им дебилщина в атака ги прееба.

4-0 ми се вижда един чудесен резултат.

Ти кога ще запалиш колата да прибереш Вутов , че там само се пречи ! :mrgreen:


Аз съм на стенд бай брато, чакам обаждане от Герена, готов съм да реагирам в рамките на половин час максимум...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот damyanov1963 » 31 окт 2017 15:13

Цецо Чука написа:
miro_rz написа:
Цецо Чука написа:Вчера цял мач почти Етър играха в половината на лаутенци и само тоталната им дебилщина в атака ги прееба.

4-0 ми се вижда един чудесен резултат.

Ти кога ще запалиш колата да прибереш Вутов , че там само се пречи ! :mrgreen:


Аз съм на стенд бай брато, чакам обаждане от Герена, готов съм да реагирам в рамките на половин час максимум...

Ало, обаждаме се от Герена - Идвай!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот TristaNNN » 31 окт 2017 15:42

Победа за Левски с 2-0, голмайстори Обертанов и Кабралов.
Също така предвид програмата и противниците до края на календарната година, прогнозирам низ от победи с по 2-0 и масово недоволство от играта на отбора. Сетне, по време на зимната пауза привличаме Патрис Евра, Едвин Ван Дер Саар, Славчо Шоколаров и Хуан Роман Рикелме, в контролите мачкаме последователно вицешампиона на Словения, шампиона на Азербайджан и носителят на купата на Беларус, а при традиционното предсесзонно представяне на отбора излизаме с резервите и громим Локо Мездра с 4-0. Започваме пролетния полусезон с постно нулево равенство срещу Ботев, а от сектор В се засилват маймунските звуци по адрес на Мапуков. Форумът ще ври и кипи от вопли за оставка на треньора, скаутите и шофьора на автобуса, като няма да се подмине и темата за жизнената необходимост от голяма лятна селекция от минимум 12 човека, като единствената спорна тема ще е колко от футболистите да бъдат освободени - 15 или 17. Междувременно, още през Декември ще сме отстранили Лудогорец на четвъртфинала за купата, а на полуфинала ще ни чака Локо Сф., понеже през Януари Литекс от Б група ще се влее в Литекс от А група с цел увеличаване капитала на дружеството (разбирай къщичката за пиленца, косачката и автобуса на ловчанлии) за целта на покриване минималните изисквания покрай търга с базите. След 2 инфарктни полуфинала спечелени от новоназначения треньор Наджи Шенсой, същият ще призове за повече време и подкрепа от страна на ръководство и фенове, като няма да подмине темата със спестената дузпа и ограбения труд на привлчения от него свободен агент Тони Тасев. Финалът за КБ с Дунав Русе ще се играе на стадиона във Видин, за да може да се популяризира футболната игра в Северозапада, а на полувремето феновете на двата отбора ще тропнат хорцето Видинска Изручанка в името на традициите и народния фолклор, като изпълнението ще е на живо под безплатния музикален съпровод на орк. Гриша Ганчев, пременени в ребрандирани червени костюми, разбира се.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Цецо Чука » 31 окт 2017 16:32

TristaNNN написа:Победа за Левски с 2-0, голмайстори Обертанов и Кабралов.
Също така предвид програмата и противниците до края на календарната година, прогнозирам низ от победи с по 2-0 и масово недоволство от играта на отбора. Сетне, по време на зимната пауза привличаме Патрис Евра, Едвин Ван Дер Саар, Славчо Шоколаров и Хуан Роман Рикелме, в контролите мачкаме последователно вицешампиона на Словения, шампиона на Азербайджан и носителят на купата на Беларус, а при традиционното предсесзонно представяне на отбора излизаме с резервите и громим Локо Мездра с 4-0. Започваме пролетния полусезон с постно нулево равенство срещу Ботев, а от сектор В се засилват маймунските звуци по адрес на Мапуков. Форумът ще ври и кипи от вопли за оставка на треньора, скаутите и шофьора на автобуса, като няма да се подмине и темата за жизнената необходимост от голяма лятна селекция от минимум 12 човека, като единствената спорна тема ще е колко от футболистите да бъдат освободени - 15 или 17. Междувременно, още през Декември ще сме отстранили Лудогорец на четвъртфинала за купата, а на полуфинала ще ни чака Локо Сф., понеже през Януари Литекс от Б група ще се влее в Литекс от А група с цел увеличаване капитала на дружеството (разбирай къщичката за пиленца, косачката и автобуса на ловчанлии) за целта на покриване минималните изисквания покрай търга с базите. След 2 инфарктни полуфинала спечелени от новоназначения треньор Наджи Шенсой, същият ще призове за повече време и подкрепа от страна на ръководство и фенове, като няма да подмине темата със спестената дузпа и ограбения труд на привлчения от него свободен агент Тони Тасев. Финалът за КБ с Дунав Русе ще се играе на стадиона във Видин, за да може да се популяризира футболната игра в Северозапада, а на полувремето феновете на двата отбора ще тропнат хорцето Видинска Изручанка в името на традициите и народния фолклор, като изпълнението ще е на живо под безплатния музикален съпровод на орк. Гриша Ганчев, пременени в ребрандирани червени костюми, разбира се.



Ахахахахха, РЕСПЕКТ!
С глас се смея.

Макар че на финала за купата ше играете с нас бе, ше ви бием с 5-4 с три абсолютно измислени дузпи и два гола от засада.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот damyanov1963 » 31 окт 2017 16:54

Даа, темата със сигурност стана по интересна от предстоящия мач за който се отнася.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот sin4ec » 31 окт 2017 21:16

След като изиграхме по възможно най-идиотския начин мача в Разград, тук е редно малко да сменим системата. Време е мъчението на Прохазка и Вутов ( а и на всички нас) да приключи и местата им да заемат Обертан и брикета (двамата да си сменят местата колкото си искат). Айде стига толкоз!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 88 госта