Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот Ozzimozzi » 28 окт 2017 20:25

Пореден слаб мач! Това, което се набива на очи е, че физически сме изпуснали много въздуха и за това я няма агресивността и пресата, която ни спечели много мачове в началото. Единственото положително от мача е победата и това, че Каранга се отърва без картон. Чорбата беше безумно слаб, Десподов също. За пореден път Каранга ни измъква мача и определено сме зависими от него. Славия влязоха много здраво и мъжки, за което респект! Въпреки декларираната подкрепа към Стамен, мисля си, че е пътник и само се търси подходящият човек. Трябва да си направим реална оценка, че сме далеч от борбата за титлата към момента.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот gihuelo » 28 окт 2017 20:28

eelche написа:Най-сигурната единица с много голове в целият футболен тираж на всички комарджии от Лом до Лондон и обратно.

Коефициента за 1-ца на хендикап е 1.61 в Бет-ет-хоум.

Колегите от Бетфеър дават директна ставка от -2 за ЦСКА-София, а коефициента е 2.87.

В Ефбет.ком коефициента за 1-ца на хендикап е 1.65, а в добрият стар Еврофутбол е 1.54.

При едно вложение от 100 лева дори в някой квартален букмейкърски пункт печелите средно между 50 и 65 лева върху залога си без напрежение.

Успех на всички и най-вече на бразилците дето ще играят днес хахаа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Колега ,какво стана с хендикапа? Добре ,че никой не ви слуша теб и Литекса с жълтия картон на Каранга ,че ще направите половината народ просяци по кофите.

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот gihuelo » 28 окт 2017 20:34

PFC Litex написа:Ми не, не позна.
Ако Каранга играе в този мач, задачата на рефера е да му покаже жълт картон, а Каранга не е от типа футболисти, които владеят емоциите си.

Колега, кога ще го показват тоя прословут жълт картон бе? :) За две седмици написа 15 поста за прословутия пети жълт картон :)
Сега кога последно? :) Как пък веднъж не позна за нещо? :)

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот Sisi 1914 » 28 окт 2017 20:44

Доволна съм от това, че взехме 3-те точки!
8-)
Слаба игра от наша страна и Чорбаджийски такива глупави грешки правеше, все 1 му е първи официален мач.
Ако покажем такава игра и срещу Лудогорец не ни чака нищо добро.
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот Teo » 28 окт 2017 21:01

Нз, какво ви харесва толкова, че да ги аплодирам след края на мача.
А Стамен, защо не дойде пред сектора да каже, що ажеба пазиме резултата в четвърти пореден мач и то на Армията?
Грозна игра, грозна игра, грозна игра... това прибиране на отбора като поведем ми се гади вече!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот Teo » 28 окт 2017 21:32

С показаното последните 4-5 мача, не ми се мисли какво ни чака в Делиормана!
@ Ония ще имат три мача за 7 дена и ако не ги бием сега, аз титла не искам!

Не може да не биеш Пирин и в същото време да се дъниш срещу Делиормана и накрая да искаш титла!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот DarkPsy » 28 окт 2017 21:39

Пак подаръци

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот PFC Litex » 28 окт 2017 22:05

gihino,, питай Г. Димитров - дузпа, ж.картон..., кога?
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот TristaNNN » 28 окт 2017 22:14

Според мен отборът на Славия беше ощетен, а дузпата беше кристално чиста, защото Каранга направи неумел опит да блокира топката с рамо. Ръката му е протегната настрани, в неестествено положение и спира удар във вратата, при това голов. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XIV кръг: ЦСКА-София - Славия

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 22:19

Sisi 1914 написа:Доволна съм от това, че взехме 3-те точки!
8-)
Слаба игра от наша страна и Чорбаджийски такива глупави грешки правеше, все 1 му е първи официален мач.
Ако покажем такава игра и срещу Лудогорец не ни чака нищо добро.
:cry:

Виж на 7-а страница мнението ми по въпроса.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта