Люксембург-България - 1:1 и другите квалификации

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот kubrat » 11 окт 2017 11:03

vg_vasilev написа:Национален отбор по футбол на Люксембург

Орелиен Йоахим - Бъртън Албиън, 3-та дивизия, Англия
Крис Филипс - ФК Мец , Франция
Максим Шано - Ню Йорк Сити ФК, САЩ , сателит на Ман Сити
Кристофър Мартенс Перейра - Олимпик Лион, Франция
Флориан Бонер - Шалке 04 2, Германия
Лоран Янс - Ваасланд-Беверен , Белгия
Ларс Герсон - Сундсвал, Швеция
Антъни Морис - Мехелен ,Холандия
Морис Девил - Кайзерслаутерн, Германия

Другите им играчи играят по отбори в Люксембург. Може и да има някои и друг още да играе по западни отбори. Но като удариш чертата се оказва, че като играчи са по-добре от нашите. Които половината са по Чехия и имат повече мачове за националния отколкото за клубните си отбори.

А Хубчев за мен не е за национален треньор. Както и Михайлов за шеф на БФС-то.


Все още сме по-добрият отбор, но разликата в класите не е много голяма, реално сме доста по-близо до Люксембург, отколкото до Швеция например. Като цяло изиграхме успешни квалификации, благодарение на налагания от Хубчев стил надскочихме с няколко точки нивото си. :roll:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот ivan56 » 11 окт 2017 11:26

Ментето и послушкото Хубчев, да се маха. Не става и това си е, пълен лузър.
В мач който трябва да спечелиш ако искаш да играеш на световно(Холандия) излиза с 15 дефанзивни играчи. Смешник.
Като прибавим и ловешката школовка, редене на състава от мениджър/и близки до ГГ, това е положението.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот hydetoshi » 11 окт 2017 13:01

favaca8888 написа:Има и по-зле :

Младежкият национален отбор на Македония (до 21 години) загуби с 0:1 от връстниците си от Гибралтар в Европейска квалификация, което беше определено от медиите в балканската страна като "голям срам"

Гибралтарците може да имат"златно поколение",откъде да знаеш.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот hydetoshi » 11 окт 2017 13:15

sandi74 написа:Чудесен резултат за клоуните от трупата на Хубчев.Снощи надминаха себе си и надскочиха посредствените си възможности :lol: :mrgreen: Очаквах Люксембург с лекота да ни изпраскат с разлика ама нашите ме учудиха с добрата си игра и стигнаха до боево реми в този мач,евала за което.Важна точка взехме срещу срещу изключително стабилен и балансиран противник който само преди няколко дена получи 8 гола в Швеция :!: :idea: Трябва да се радваме и да ценим успехи като снощния защото в скоро време ще бъдем доволни ако от отбори като Люксембург,Андора,Лихтенщайн,Гибралтар,Косово и Фарьорските острови се добираме и издрапваме по някакво чудо до минимални загуби :lol: :mrgreen:

Това 8:0 беше доста съмнително. Особено след онова 0:0 в Париж. Шведите редовно играят съмнителни мачове, но на никой не му пука. Веднага се сещам за онова 2:2 с Дания на Евро 2004.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот Teo » 11 окт 2017 13:18

Мърдите стигнали до Х срещу колоса на световния футбол ХАХАХА! :lol: :lol: :lol:
@ Тъжна картинка са и футболистите и Хубчев!

ПП Трябваше да им влезнат всичките положения на ония първото, че да видя на Перуката фейса след мача!

@ Ще си живеем със спомените от 93-94г докато свят светува! :lol:
Когато бяхме отбор... :mrgreen:

Кирил Домусчиев е с основна заслуга да гледаме тоя жалък национален.
За 6 години не можа един българин да наложи в националния отбор... един бе, не повече!

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 окт 2017 13:24

Като резултати в тия квалификации, нещата не са чак толкова зле.
Реално, аз лично преди началото на квалификациите очаквах следният актив:
Люксембург = 6 т.
Беларус = 4 т.
Холандия = 1 т.
Швеция = 1 т.
Франция = 0 т.
Тоест, очаквах 12 точки, кажи-речи, познах, само дето не познах, срещу кои ще го натрупаме тоя актив.

Но футболът не е лека атлетика, където няма значение как бягаш, важното е да стигнеш възможно най-бързо до финиша.
Във футболът има и други аспекти, които определят много неща.
Резултатите срещу силните тимове на Холандия и Швеция ( като домакини разбира се ) са плод по-скоро на случайност.
Защо е така ? Защото, когато Беларус и Люксембург те надиграват, при това, не само тактически, е смешно да говорим, че заради положителните резултати в домакинствата на Холандия и Швеция, сме вървели нагоре.
Аз не бих нарекъл тактиките на Хубчев срещу Франция, Швеция и Холандия - успешни.
Ами то няма по-какъв друг начин да играем срещу тези тимове.
Може да се каже, че си се представил успешно срещу някого, когато го направиш и в двата мача.
А нас си ни намачкаха лошо при всички гостувания.
Пък да не говорим, че лично за снощи нямаме оправдание. Нямали сме класа... Люксембург да не би да имат ???
Но играха по-правилно, а във всичките си мачове като гости, играха и много по-атакуващо от нас, при нашите гостувания.

Това е положението.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот hydetoshi » 11 окт 2017 13:32

Teo написа:
@ Ще си живеем със спомените от 93-94г докато свят светува! :lol:
Когато бяхме отбор... :mrgreen:


Такива,като теб и мен поне имат спомени от това време. Днешните деца виждат само загуби и унижения. Как да ги запалиш? На какво да се зарадват(и ние заедно с тях)? Като разказвам на синовете ми за онези времена,те буквално не вярват и се чудят как е възможно?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот kiril.a.d » 11 окт 2017 13:37

Зaщо се пените тук, след кaто пaднaxме от 6-тия - Белaрус? Знaчи е постижение дa зaвършим нa рaвно с 5-тия, нaли?
И не ние ги нaпрaвиxме 5-ти, въпреки че нещо ФИФA е сменилa прaвилaтa зa клaсирaне: в двубой, Люксембург елиминирa Белaрус, след рaвен и победa! - кaкто Xолaндия елиминирa Швеция, след 1:1 и 2:0, но...

И сегa, кaто си гледaме смaчкaните физионoмии нa нaшите...aйде футболисти, които приличaт нa обикновените бългaри, рaботещи зa МРЗ, кaкво повече дa искaме и чaкaме от тяx???
Мисля че е време и Петьо дa зaгърби тoзи нaш прослaвут нaционьлизъм - други държaви го нaпрaвиxa отдaвнa и зa товa сa по-нaпред! - дори Люксембург си имa..."печкa" нaли? ;)
Тa, aко искaме голове и победи, aйде Петьо дa се ориентир към двaйкaтa Мaрселиньо и Кaрaнгa! - Кaрaнгa нaпред, Мaрселиньо зaд него! Честно - тежко нa всички отбори с тaзи нaпaдaтелнa двойкa...
A Попето...сори, aмa ми омръзнa от товa много тичaщо, но мaлко ефективно момче! - дa не говорим, че пречи нa xaлфовaтa линия, връщaйки се нaзaд, вместо дa е зaбит нaпред, особено в мaчове със съперници кaто Люксембург и Белaрус!
Тa aйде дa поигрaе нa скaмейкaтa, кaто резервa нa Мaрселиньо ;)...
И нaпaдение с Кaрaнгa и Мaрселиньо в центърa и Делев и Неделев по крилaтa и...не я виждaм и Фрaнция дори! :) - особено Неделев, трябвa дa имa зa кого дa игрaе, кaквaто е сxемaтa и в Ботев Пд ;)
И нямa дa се рaзсърдя нa още брaзилци в отбор ни, след кaто нaшите не стaвaт! - особено Бодуров, който в Ц-С игaре добре, но зa нaшите стaндaрти, a нaвън е...дупкa! Aйде нa негово място дa викa Нaтaниел ;)...
Последна промяна от kiril.a.d на 11 окт 2017 13:40, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот ivan56 » 11 окт 2017 13:39

Teo написа:Мърдите стигнали до Х срещу колоса на световния футбол ХАХАХА! :lol: :lol: :lol:
@ Тъжна картинка са и футболистите и Хубчев!

ПП Трябваше да им влезнат всичките положения на ония първото, че да видя на Перуката фейса след мача!

@ Ще си живеем със спомените от 93-94г докато свят светува! :lol:
Когато бяхме отбор... :mrgreen:

Кирил Домусчиев е с основна заслуга да гледаме тоя жалък национален.
За 6 години не можа един българин да наложи в националния отбор... един бе, не повече!


Но пък за сметка на това, на Гришата играчите са огъънннннннн момчета :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Люксембург-България и другите квалификации

Мнениеот Teo » 11 окт 2017 13:40

hydetoshi написа:
Teo написа:
@ Ще си живеем със спомените от 93-94г докато свят светува! :lol:
Когато бяхме отбор... :mrgreen:


Такива,като теб и мен поне имат спомени от това време. Днешните деца виждат само загуби и унижения. Как да ги запалиш? На какво да се зарадват(и ние заедно с тях)? Като разказвам на синовете ми за онези времена,те буквално не вярват и се чудят как е възможно?


Аз не, че си спомням бях на 3-4 години тогава, ама имам бедли спомени и особено мача с Германия, все едно беше нова година в София! :lol:


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта