Поредния подарък за Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот KellyB » 09 сеп 2017 21:14

champoin написа:Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски!


Скрий се бе, неграмотник!

Потребителски аватар
Garra Dembele
Мнения: 278
Регистриран на: 09 авг 2010 21:55
Контакти:

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот Garra Dembele » 09 сеп 2017 21:15

champoin написа:Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски!


Рязан боклук да ти еба майката в анала. Яж ми лайната и гледай в четвъртък братята ти как ще падат от батковците си от Турция. Айде всички разградски амуджи да ходят да ядат лайната на Домусчиев.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот Kotooshu » 09 сеп 2017 21:27

champoin написа:Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски!


Долна курво да ти серем в устата мръсна
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот batmanlevski » 09 сеп 2017 21:36

май и през това първенство немогат да спечелят един мач без съдийска помощ , дано в ЛЕ си вземат български съдия,че пак ще отнасят по 9 гола от знайни и незнайни отбори
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот champoin » 09 сеп 2017 21:47

Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски!

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот champoin » 09 сеп 2017 21:49

Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски!

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот KellyB » 09 сеп 2017 21:56

champoin написа:Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски!


Къде сте, модератори строги? До кога това недоразумение ще бъде тук?! :twisted:

dimov
Мнения: 86
Регистриран на: 08 ное 2010 17:14
Контакти:

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот dimov » 09 сеп 2017 21:59

Garra Dembele ako Лудогорец излезе от групата обещаваш ли да лапаш чурката на някое говедо?Може и на Бабатунде Адениджи.

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот champoin » 09 сеп 2017 22:07

Да, пиша Лефски, и така трябва! Какво общо има подуенското отборче с националния ни герой? Пък както искате, така ме наричайте, лефскари! А за червените привърженици-ние от Лудогорец винаги сме се възхищавалина закрития ви отбор, на успехите му, на международните победи. И винаги, винаги сме се възмущавали от жалкото подобие на отбор Лефски! А вие, освен цинизми, не можете да сътворите и звук! Но такава е публикта на гранда! Псувачи! Но колкото и да псувате, Лудогорец е велик!

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Поредния подарък за Лудогорец

Мнениеот sslevski » 09 сеп 2017 22:13

Къде е сега чичо Венци?
Искам да го чуя сега.
След Лудогорец и ГМО-то го няма никакъв.Приема за нормално да падне,но с Левски не е така.Един рев едни сополи.Да му завиди човек какъв артист е.
Давай чичо Венци .....ти си.....
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта