Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 07 сеп 2017 22:31

Абе, за ЦЗ не знам ..може Илия Миланов по-зле да е ...Станчев също последния мач като игра резерва хич не ми хареса. Старокин като смени Витиня вляво на защитата поне на мен ми изглеждаше стабилен, но беше за мн малко.

Основната ми идея е, че Божилов и Огнянов са бавни ..дали заради годините вече или заради изкарани контузии ...ама и двамата като са на линия сме страшно тромави, а пък двамата правят едно и също общо взето.
Сега си представи играч като Марто К. като крило вместо Огнянов ....който хем играе грамотно напред, хем знае как да помага и назад ...от другата страна Зехиров ...от двете страни бързи крила и помагащи на защитата. Ще сме много по-опасни напред и по-сигурни назад според мен.
Хем така Старокин като играе вляво, Жоро Илиев и Сашо Цветков ще заиграят където трябва.... абе, за мен така схемата заспива :) Но това си е мое мнение :roll: Ако чакаме да привлечем още някой още по-добре ...ще редим наново ако трябва ;)
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 07 сеп 2017 22:56

Сашо Александров винаги е губил форма, когато се е налагало да пропуска няколко мача, какво да кажем сега, след като през последните 4 сезона и половина е изиграл само 62 шампионатни мача. Ако беше останал при нас, толкова щеше да ги направи за 2 сезона или 2 и половина максимум. Дайте му малко време, за да влезе в час. Върне ли си формата, ще е постоянна величина. Не вярвам геренци да са го съсипали перманентно.

Засега съм съгласен със Sole, че сякаш гледаме някакъв друг човек, не нашия Сашо. Силно се надявам това да е временно.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 07 сеп 2017 23:02

ogrizko написа:Основната ми идея е, че Божилов и Огнянов са бавни ..дали заради годините вече или заради изкарани контузии ...ама и двамата като са на линия сме страшно тромави, а пък двамата правят едно и също общо взето.

Винаги са били бавни, като Божилов направо е еталон за футбол на забавен кадър. Огнянов поне има някаква визия и пас, нещо нестандартно на моменти, докато при Божилов е само една техника, дето не я утилизира по никакъв начин.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 07 сеп 2017 23:25

Да, и аз така се надявам Сашо да си върне формата и съм го писал титуляр ...ама пък не се знае дали ще си я върне. А и за какво ли вземаме Илия Миланов?! :roll:

За Мариян Огнянов и Божилов ...имам предвид, че са много бавни и без топка. Преди Божилов като беше при нас гонеше хората и пресираше, а сега ми се вижда 2 пъти по-бавен. При обработка на топката винаги си е бил бавен ....ама нямах това предвид. Лошото е, че като са двамата на терена в защита играем -2 ....и докато -1 се ядва някак си ако само единия е на терена ....при -2 човека в защита стават доста проблеми както се вижда от многобройните ситуации пред вратата ни... а пък и в офанзивен план не си помагат много ....Огнянов към Божилов ...Божилов към Огнянов ....много опасно звучи, а?! Или опасността идва от Зехиров, Костадинов, Сукуп и нападателите ...демек двамата си пречат и напред и назад ...много хубаво, че искаме да играем някакъв стил с контрол над топката ама очевидно не се получава :!:

Ако вземем някой цветнокож за ляв бек.... да мачка с физика и енергия малко най ще съм доволен :geek:
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот blue avalanche » 08 сеп 2017 09:05

ogrizko написа:
Основната ми идея е, че Божилов и Огнянов са бавни ..дали заради годините вече или заради изкарани контузии ...ама и двамата като са на линия сме страшно тромави, а пък двамата правят едно и също общо взето.

Огнянов никога не е бил бърз. Нито с топка, нито без топка.
Контраатаки с Огнянов - забрави!
ПП. Ама вие на крилото ли го ползвате??? :shock: :shock: Ужас!!!

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Vladislav » 08 сеп 2017 10:10

yavorescu написа:
ogrizko написа:Основната ми идея е, че Божилов и Огнянов са бавни ..дали заради годините вече или заради изкарани контузии ...ама и двамата като са на линия сме страшно тромави, а пък двамата правят едно и също общо взето.

Винаги са били бавни, като Божилов направо е еталон за футбол на забавен кадър. Огнянов поне има някаква визия и пас, нещо нестандартно на моменти, докато при Божилов е само една техника, дето не я утилизира по никакъв начин.

Това е шедьовър. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 08 сеп 2017 10:14

Имах предвид визия за играта, разбира се.
Как изглежда няма абсолютно никакво значение, това е природна даденост и човека няма вина.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Vladislav » 08 сеп 2017 10:53

Шегувам се, естествено. Всъщност Огнянов се представя доста добре и съм доволен от него. Той по- бърз няма да стане, нито пък едва ли ще се научи да играе в защита. А чисто статистически бавните Огнянов и Божилов са отбелязали половината голове за нашия отбор. А и някои несправедливо непризнати такива.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 08 сеп 2017 11:25

Чисто статистически - да, супер. И чисто статистически всеки мач почти противника ни имаше повече положение пред нашата врата. За мен нямат място на терена едновременно ДВАМАТА, а само единия от тях... затова и са ми включени в схемата, но не едновременно :roll:

Въпреки че пък срещу водещите отбори, които не играят толкова затворено не съм сигурен как бихме седяли ако са и двамата на терена ...ама срещу затворени отбори дебнещи на контри със сигурност не става поне от това дето видях :geek:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 08 сеп 2017 11:35

Разбира се, че нямат място двамата на терена, все пак играят на една позиция. Не знам какъв е тактическия замисъл на Гонзо с неговия модерен футбол, има ли някаква мисъл изобщо или просто се опитва да набута всички нови попълнения в стартовия състав.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта