Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот nghcvth » 09 авг 2017 22:28

Сливнишки герой... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Излишно е да се коментира повече. :lol: :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот koisa » 09 авг 2017 22:31

Тежко е Жадното наследство. Роси няма какво да промени за един ден. Ще му трябват поне 6 месеца за да отучи играчите от посредствеността, в която са изпаднали. Дано го оставят да работи нормално, защото е видно от километри, че тандемът БориМитов е осрал яко пеизажа... :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот W84me » 09 авг 2017 22:31

Роси изписа 20 листа, горкия човек...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот шивача » 09 авг 2017 22:32

balef написа:Чеп за зеле не става от юношите спор няма ! Единствено Херо можеше от Левски да направи отбор но за съжаление отива в Лудогорец.......
Роси човека не знае по-каква работа е в Левски но ще видим дано само да не изпаднем в Б група !
Пълен ташак сме !

Няма да изпаднете, но до следващите 3-4 кръга игрово ще сте същите бастуни. След този месец един класен треньор като Роси ще ви промени положително и ще съберете някви точки преди зимния сън. Нататък само можем да гадаем...
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот Гонзо » 09 авг 2017 22:34

Eminem написа:
twize написа:като оставим на страна супер слабата игра в 60% от мача, най-лошо впечатление ми направи скандирането от малките "фенчета" ... хора, учете си децата моля ... :cry:

Чух да скандират к*р за нещо си.....Абсолютен срам! Малки деца.
Ами те друго не чуват от софия запад - само скандирания за полови органи и други простотии.
Ама и родителите са виновни.

Деградираме и като отбор и като публика!


А до преди десетина години се пееха "Сан Бабила", "Въздъшната шир", "България има природни богатства", "завинаги оставам аз левскар" и други песни с красив текст. Ама сега батковците пеят "умри вратарче", "ще ви сереме на путките", "умрете селяни".

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот niki87 » 09 авг 2017 23:03

Имайте предвид, че днес отборът е провел 3 часова тренировка- между 10:30 и 13:30 ;) Оставете го Роси да работи и давайте оценки след края на сезона.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот groti » 09 авг 2017 23:07

Толкова по въпроса с юношите според мен. Не заслужават и резерви да седят. Явно е че и това поколение е пре*бано. Иначе титулярите играха добре, доколкото героя са мерител. Обертан кефи. Не виждам какви са тия апокалипсиси дето се леят тук. Паднали тежко децата.. ами паднаха. Толкова и ще ги видим отново. Явно с юноши не става
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот groti » 09 авг 2017 23:08

niki87 написа:Имайте предвид, че днес отборът е провел 3 часова тренировка- между 10:30 и 13:30 ;) Оставете го Роси да работи и давайте оценки след края на сезона.


Не бе..дай да закриваме, събличаме и бием след загубите в контролите вече.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Ние сме Левски
Мнения: 64
Регистриран на: 22 юли 2012 23:34
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот Ние сме Левски » 09 авг 2017 23:34

Момчета,без да се имам за капацитет ,но четейки коментарите ви и си мисля,че футбола и процесите в него не са ви кой знае колко понятни на някой тук. За контролата мога да кажа просто протоколно мачле. Така наречените титуляри се разходиха 30 тина минути и се виждаше ,че с абсолютна лекота стигаха до положения, но лошото е ,че не се вкарват. На мен лично ми хареса пласирането на бразилчето имайки се предвид ,че е в България и Европа като цяло от няколко дни и едвали показва върха на възможностите си. Приличен футболист който най-важното изглежда научен и се придвижва доста добре за разлика от Бабата да речем. Лошо впечатление продължава да прави Пиргов и не знам мотивация ли какво е при него ,но няма нищо общо от преди. Гошето Ангелов е изключително бавен. При него плюс е пласирането и това ,че играе много на сигурно,но съм абсолютно убеден,че няма качества за Левски. За Алекс Боримиров мога да кажа,че има приличен мек ляв крак и до тук. Такива като него с лопата да ги ринеш.Франсис Нар още гадая какво прави на Герена,а за Бабатунде също загубих вяра,че ще стане човек от него.... Роси е изключителен треньор и работохолик и се моля да успее с виреенето си тук. Нашите са изключително лигави и нито спазват режим на хранене ,нито на почивка,нито на допълнително усъвършенстване. Поне 5 месеца спокойствие ще са му необходими да успее с напасването по всички звена. Аз лично съм скептик,че нещо професионално може да се случи при нас...

grizmann
Мнения: 3
Регистриран на: 06 авг 2017 14:53

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот grizmann » 09 авг 2017 23:56

в Левски има един Цветкович, Яблонски и Йоргачевич , всичко друго се лута като муха без глава по терена


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, kabaka и 53 госта