Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 06 авг 2017 13:08

Живко6461 написа:
modor написа:Защо не вземете да си гукате на лични.

[offtopic]Modor, аз не гукам, а пиша във форум. Позволявам си когато имам желание и възможности. При това имам претенции, че в коментарите си не включвам груби и цинични изрази, обиди и квалификации.
Няма да пиша на ЛС. Не виждам защо трябва да го правя.
Все пак като модератор имаш право да премахваш коментарите ми и да ме отстраниш за определено време или завинаги.
Струва ми се, че във форума е въведен специфичен ред. Някои участници имат право да изказват свободни мнения по адрес на клубове, ръководители, треньори, футболисти, други институции и личности, и т.н., включително и съдържащи квалификации и обиди. Подобни коментари от други участници се окачествяват като хейт, мразене и т.н. Ако някой се опита да оспори коректността и достоверността на мнения, изказани от автори от първата група дори и когато те противоречат на основни правила и норми, а нерядко и на предшестващи коментари от същия автор, му се напомня, че си позволява нещо нередно, и деликатно, по-точно директно му се предлага да пише в ЛС. При изразено желание ще припомня конкретни примери.
Ще си позволя да перифразирам един от най-големите световни политици. Ако наистина редът във форума е такъв, то аз ще напусна преди да бъда отстранен.
Коректно предупреждавам, че поради професионални ангажименти през следващата седмица вероятно няма да се появявам във форума. Ако модератори са решили да ме изпращат на скамейката на наказаните нека не бързат. Няма да има смисъл.[/offtopic]

[offtopic]Темата е за "Бивши играчи и треньори", нали? Не за това кой от вас яде кифтета или аспержи. Не за първи път някой ти прави забележка.[/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот шивача » 06 авг 2017 20:57

Живко6461 написа:[offtopic]
шивача написа:
Живко6461 написа:
шивача написа:
Живко6461 написа:[offtopic]
шивача написа:[offtopic][/offtopic]
Ауу, впечатли ме с изказа си. Може би греша, като не спадам към хората с шкембета, ядящи мазна храна, спазващи определи норми в диалозите, представящи се за знаещи и можещи. Аз съм откровен Жика, и такива мухльовци като теб бягат от мен и ходат да шушукат зад гърба ми и като се съберат 2-3 да си обясняват колко аз съм прост и колко те умни. Опит да изпъкнеш с коментар, но пълен с празнодумстване. Левак!
[/offtopic]
Поздравления за здравословния начин на живот и стройната фигура! Прибавени към непрекъснато доказваното високо интелектуално ниво те оформят образа на една почти съвършена личност!
Аз също съм откровен. Би ли посочил къде в моите коментари забеляза подчертаното? Ти демонстрираш интелект, изтъкваш недостатъци на околните. Дори и без да ги познаваш. Приемам квалификациите като израз на героизъм и висок потенциал. Не се засягам. А и какво мога да направя? Форум е. Не отговарям в подобен стил.

Нещо ми се губи картина? Цитираш ме и се правиш на отворен, после си повтаряш глупостите... Иронията ти е далеч и от английската-не си струва. И докато в първия коментар леко ме "докосна", с втория направи регрес. Разбрах/ме, че съм красив и умен, затова питай ме, ако те интересува нещо?

1. Странно, че при този текст „ти се губи картина“. Няма да обяснявам допълнително. Няма смисъл. Отново няма да разбереш.
2. Според теб след като съм си позволил да изкажа мнение, различно от твоето или да опровергая свободните ти интерпретации се правя на отворен. Дали пък не се превъплъщаваш в ролята на кварталния, т.е. форумния бияч? Или в образ, съответстващ на литературния герой, от който е произлязъл един от основните псевдоними на любимия ти отбор?
3. Няма как сега да си разбрал, че си красив и умен. Ти го изтъкваш. В което няма нищо лошо. Въпреки това обаче поне засега ще се въздържа от въпроси. Не виждам с какво можеш да ми бъдеш полезен.

[offtopic]На теб никой не може да ти полезен-ти знайш всичко :lol: Идваш ми леко безинтересен, неразчупен, праволинеен. Но от възпитание ще ти отговарям на безсмислиците, форумен дзверо :mrgreen:[/offtopic]

[/offtopic]
Не знам всичко. Напротив не знам много. Всъщност, колкото са по-големи познанията на човек, толкова повече непознати неща открива. Подценяваш огромна част от човешкия род. Много хора могат да ми бъдат полезни. И са ми полезни. Със знания, със съдействие, с предложения за съвместна дейност. За което им благодаря. Но ти не демонстрираш качества, с които можеш да ми бъдеш полезен. Поне засега. Въпреки комплекса за многоценност и саморекламата, която си правиш. Добавил си ново качество. С него още повече се доближаваш до споменатия образ, съответстващ на литературния герой, от който е произлязъл един от основните псевдоними на любимия ти отбор.
За мен е важно мнението, което който и да е човек има за мен. По обясними причини приоритета на голяма част от тези мнения е много нисък. Подобен е приоритета и на твоето мнение. Поради това не се впечатлявам особено, че за теб съм „леко безинтересен, неразчупен, праволинеен“, както и от квалификациите, които използваш. След като ти доставя действай и в това направление.

отказа ме, четох те и се просълзих ...............от смях
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот tevez » 07 авг 2017 10:22

Бившият футболист на Левски Мехди Бурабия със сигурност няма да забрави официалния си дебют за Коняспор. Французинът и неговите съотборници победиха с 2:1 Бешикташ в мач за Суперкупата на Турция, който се игра в Самсун. Трофеят е най-хубавият подарък, който халфът можеше да си направи за 26-ия си рожден ден, който празнува утре.

Бурабия започна като титуляр срещу звездите на Шеньол Гюнеш и престоя на терена 90 минути. Полузащитникът започна сковано срещата и допусна няколко грешки, но след първите 20 минути играта му се подобри и бе един от най-добрите за Коняспор. Французинът бе еднакво деен както в атака, така и в защита, а в 60-ата минута получи жълт картон за нарушение срещу Толгай Арслан в центъра на терена.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 07 авг 2017 18:57

Изображение 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 авг 2017 20:20

Далибор е мноУ луд, няколко мача със старото ЦСКА беше в предните редици на Сектор Б. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 09 авг 2017 12:08

И накрая, какво е мнението ви за случващото се в Левски напоследък?
- За Левски или хубаво, или нищо. - Топузаков

Да разбирам ли, че за Топузаков Левски е "мъртвец"??? :?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 13:15

blue avalanche написа:
И накрая, какво е мнението ви за случващото се в Левски напоследък?
- За Левски или хубаво, или нищо. - Топузаков

Да разбирам ли, че за Топузаков Левски е "мъртвец"??? :?


Едва ли е осъзнал каква тъпотия е казал. Но грозно е, да.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 10 авг 2017 14:39

Георги Чиликов ще влезе в треньорския екип на Херо в Лудогорец

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2017 18:51

mikata написа:
Георги Чиликов ще влезе в треньорския екип на Херо в Лудогорец


Те открай време са си дружинка! Никаква изненада. Прав му път!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 авг 2017 20:45

metodito написа:
blue avalanche написа:
И накрая, какво е мнението ви за случващото се в Левски напоследък?
- За Левски или хубаво, или нищо. - Топузаков

Да разбирам ли, че за Топузаков Левски е "мъртвец"??? :?


Едва ли е осъзнал каква тъпотия е казал. Но грозно е, да.

Изключвате варианта Топузаков просто да иска да каже "няма да кажа лоша дума за Левски", без да включва някакви трупове в мнението си.

Ограничаването на тълкуването до сравняването с една известна реплика е демонстрация на доста ограничено възприемане на казаното.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта