ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Верея
52
26%
Равен
31
16%
Победа за Левски
116
58%
 
Общо гласове: 199

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот шивача » 06 авг 2017 08:32

W84me написа:
шивача написа:След тази загуба и пореден фалстарт настъпва и момента на интриги, групички и даже на война Българи VS чужденци. Започват въпроси в съблекалнята и нагоре от нея от типа-що тоя взима 70000хил, а не взел едно единоборство и що оня не връща да помага и тн... Напрежението също ще окаже влияние върху отбора ви и допълнително ще ви скове. Вероятно Роси като опитен треньор ще наблегне на защитата на отбора, като в следващите 3-4мача ще играте най-вече прибрани, на контра и за точки, жизненоважни за излизане от кризата, в която може да се говори че сте. Общо-взето не очаквайте в скоро време ИГРА от футболистите.

Обертан и Гомез не вземат повече от 15 000 евро. От там нататък логиката ти отива в канала.

:lol: :lol: :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10144
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот шивача » 06 авг 2017 08:42

nikiobicata написа:
шивача написа:След тази загуба и пореден фалстарт настъпва и момента на интриги, групички и даже на война Българи VS чужденци. Започват въпроси в съблекалнята и нагоре от нея от типа-що тоя взима 70000хил, а не взел едно единоборство и що оня не връща да помага и тн... Напрежението също ще окаже влияние върху отбора ви и допълнително ще ви скове. Вероятно Роси като опитен треньор ще наблегне на защитата на отбора, като в следващите 3-4мача ще играте най-вече прибрани, на контра и за точки, жизненоважни за излизане от кризата, в която може да се говори че сте. Общо-взето не очаквайте в скоро време ИГРА от футболистите.


Ти колко мислиш, че ваще взимат? (Каранга и тем подобни) Все си мисля, че и там заплатите са доста високи

тея "вашите" не са моите, иначе и те надали ще взимат толкова, но със сигурност при тях бюджета за заплати е по-голям от вашия на този етап.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот venom » 06 авг 2017 09:46

шивача написа:
W84me написа:
шивача написа:След тази загуба и пореден фалстарт настъпва и момента на интриги, групички и даже на война Българи VS чужденци. Започват въпроси в съблекалнята и нагоре от нея от типа-що тоя взима 70000хил, а не взел едно единоборство и що оня не връща да помага и тн... Напрежението също ще окаже влияние върху отбора ви и допълнително ще ви скове. Вероятно Роси като опитен треньор ще наблегне на защитата на отбора, като в следващите 3-4мача ще играте най-вече прибрани, на контра и за точки, жизненоважни за излизане от кризата, в която може да се говори че сте. Общо-взето не очаквайте в скоро време ИГРА от футболистите.

Обертан и Гомез не вземат повече от 15 000 евро. От там нататък логиката ти отива в канала.

:lol: :lol: :lol:

Последния контракт на Обертан с Уиган е 12 000 евро на седмица, на Гомес с Райо е 8 000 евро на седмица.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот Jordan1914 » 06 авг 2017 09:50

popokutepetel написа:
Jordan1914 написа:Абе вие луди ли сте бе???Кой ще пусне футболист,който не е тренирал 2 месеца,има 2 седмици тренировки титуляр пре тая жега???Къде ни беше центъра днес,какво подяволите прави Панайтов на пейката???Букарев се опита да се направи на треньор и осра всичко....Верея имат само един Елиаш в центъра и ако Рошу и Панайотов бяха заедно го неутрализираха....нямаше футболист,който да покаже желание за игра!Как може Мапуку да се връща до централните ни защитници да иска топката???Пикам на тоя един милион,но Бурабия ще липсва цял живот...изгонихме го и затова и Дунав и тирето и купените от Разград ще ни бият,защото ние сами си правим всичко!!!


Кой ще ни бие ще говорим след месец-два. Дунав няма да е със сигурност. А без треньор толкова. Букарев е също толкова измислен, колкото и Жадното. А като Бурабия не ще в Левски кво? На сила не става. На Гомес и франсето им трябва малко време, а пък и те сами едва ли ще могат да извлачват отбора на гърба си. Още някое крило би дошло добре плюс треньор, какъвто вече имаме.
Мисля, че още до мача с Дунав ще видиш сериозна промяна в играта. Не, че ще е по-красива и атрактивна, но няма да ги има тези огромни дупчища между защита, средна линия и нападение.


Дано думите ти се окажат верни.А за Обертан и Гомес нищо лошо не казвам,но за тая жега според мен Мапуку и Панаойтов(който за мен играе доста добре досега,а беше на пейката),но и Дунав и Септември определено ще са много надъхани срещу нас!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21297
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 06 авг 2017 10:10

БФС показа на "Левски" как ще е този сезон. Не помня "Левски" да е бил посичан така.

...иначе Букарев каза много правилни неща. А откровеността му може би означава, че и той ще си ходи. Рано е да кажа нещо за Габриел. Гомес вчера хваща топката и я раздава назад само. Самият Букарев... Абе, както и да е.

Уважение и респект към публиката!
Последна промяна от metodito на 06 авг 2017 10:36, променено общо 1 път.

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот orlando7 » 06 авг 2017 10:31

Възрастен написа:Аз само да питам (като Цецо чука): Кога ще ни върнете Вутов? Явно при вас не вирее. Помислете за момчето...

На нас кога ще ни върнете Орачев и Митрев? Явно при вас не виреят.Помислете за тях...

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 05.08. /

Мнениеот Живко6461 » 06 авг 2017 10:37

orlando7 написа:
Възрастен написа:Аз само да питам (като Цецо чука): Кога ще ни върнете Вутов? Явно при вас не вирее. Помислете за момчето...

На нас кога ще ни върнете Орачев и Митрев? Явно при вас не виреят.Помислете за тях...

Заповядайте на преговори. Ако предложите скромни, но удовлетворяващи ръководството условия ще се появи вероятност да ги/го върнем.
P.S. Вие/те защо не ги/го задържахте?

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 авг 2017 10:45

Ами отбор подготвен от Митов, със схема и тактика на Митов + 2 неразумни решения на Букарев + подковани странични рефери, к'во различно можеше да се случи ?

Забравяме тоя мач и толкова. За щастие сме още в самото начало на сезона.
Всички са загубили точки до този момент, така че, на практика италианецът започва с равен старт.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 2:0 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 06 авг 2017 10:52

Страничните или са некадърници или за нищо не стават.
Мен друго ми е интересно. Защо се пускат скъпите чужденци титуляри при положение, че нямат сили за повече от 20-30 мин. футбол? Нито Жорди, нито Обертан на този етап са полезни като титуляри. Панайотов, който ти е един от най-добре физически подготвените играчи е забит на пейката? Защо?
Изключително аматьорско водене на мачовете от началото на сезона и безумно слаба подготовка на футболистите.
[center][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) / 2:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 06 авг 2017 11:00

bilyaletdinov написа:Страничните или са некадърници или за нищо не стават.
Мен друго ми е интересно. Защо се пускат скъпите чужденци титуляри при положение, че нямат сили за повече от 20-30 мин. футбол. Нито Жорди, нито Обертан на този етап са полезни като титуляри. Панайотов, който ти е един от най-добре физически подготвените играчи е забит на пейката? Защо?
Изключително аматьорско водене на мачовете от началото на сезона и безумно слаба подготовка на футболистите.

1. Второто като че ли допълва некадърността им и във всички останали области. Което в случая не е толкова важно. Но като странични съдии едва ли са толкова некадърни, че да не знаят правилото за засадата. И двете бяха достатъчно ясни.
2. Според мен Обертан до смяната се движи достатъчно, може би най-много от всички и не демонстрира умора.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта