Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Вълчан » 30 юли 2017 21:06

По скоро комично.Няма нужда Левски от такъв чифут запомнете.....Това че е направил нещо със Челси се дължи на милионите които тогава наля руснака за футболисти.Океи не е лош треньор но не е перспективен.Както каза ще избяга без да му мигне окото още наесен.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Балкански Орел » 30 юли 2017 21:11

Много ясно.С евреин работа да си нямаш са казали хората.А и не ми се връзва сектор Б, който да подкрепя отбор с тренер чифут, аре малко по-сериозно.
Сигурен съм, че и Левски не им е бил голям фен на евреите.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Eminem » 30 юли 2017 23:55

Балкански Орел написа:Много ясно.С евреин работа да си нямаш са казали хората.А и не ми се връзва сектор Б, който да подкрепя отбор с тренер чифут, аре малко по-сериозно.
Сигурен съм, че и Левски не им е бил голям фен на евреите.

Наистина си заслужаваме съдбата! На Сектор Б нямало да му хареса....на кой му пука, бе ? Какви са тия ?
Ако този евреин ни закара в групи на ЛЕ или на ШЛ, ще ти пука ли, че е евреин ?
И аз не харесвам евреите, но това е просто треньор.
В центъра на София и на Пловдив има джамия, ама треньор евреин - нееееееее, това е несериозно....
Последна промяна от Eminem на 31 юли 2017 00:13, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот sin4ec » 31 юли 2017 00:01

Вълчан написа:По скоро комично.Няма нужда Левски от такъв чифут запомнете.....Това че е направил нещо със Челси се дължи на милионите които тогава наля руснака за футболисти.Океи не е лош треньор но не е перспективен.Както каза ще избяга без да му мигне окото още наесен.

Тоооо...щото Али ми е лошо не избяга за трети път, неееееее :geek:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

kimi8311
Мнения: 283
Регистриран на: 02 окт 2008 21:54
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот kimi8311 » 31 юли 2017 11:22

В спортала спрягат Делио Роси за треньор.
"Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си"

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот groti » 31 юли 2017 13:22

Това е когато някакви отрепки се мислят за по-големи от отбора. Важните са те, а не отборът. Майната им. Много яко ако Грант стане треньор - пък за хитлеристките издънки шпек
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Аврам Грант заменя Ники Митов в Левски

Мнениеот loko1 » 31 юли 2017 14:05

balef написа:Най-после хубава новина! Аврам Грант е грамотен старши треньор и гаранция първи помощник ще е Емо Велев-Кокала !
Дано си доведе и нов треньор по-физическата подготовка !



Прозря, тайния план на Кокаляка да се завърне и остане след като избяга евреина, ама Тонев едва ли ще го позволи.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Аврам Грант заменя Ники Митов в Левски

Мнениеот TristaNNN » 31 юли 2017 14:30

loko1 написа:
balef написа:Най-после хубава новина! Аврам Грант е грамотен старши треньор и гаранция първи помощник ще е Емо Велев-Кокала !
Дано си доведе и нов треньор по-физическата подготовка !



Прозря, тайния план на Кокаляка да се завърне и остане след като избяга евреина, ама Тонев едва ли ще го позволи.

Тонев ли? Кой Тонев? :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот trokadero_ » 31 юли 2017 14:40

Митов може да е всякакъв обаче вчера ви каза много истини. Няма как за 20 дни да вземеш нови играчи и после да си мислиш ,че ще мачкаш и побеждаваш във всеки мач.
Който и треньор да дойде от тези чужденци не си мислете ,че ще направи нещо голямо с магическа пръчка ;)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот 1982 » 31 юли 2017 14:58

И 60 нови играчи да вземеш, не може да играят толкова безумно слабо, ако въобще това може да се нарече игра ....... никой не е искал от него Левски да играе някакъв невероятен футбол, но поне някакви наченки на игра трябваше да има, не може от 3 гостувания - Сутиеска, Хайдук и Лаута, ти да нямаш дори 1 отбелязан гол. Това е позорно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, tamkuan и 27 госта