Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rhaegar » 16 юли 2017 19:01

То па в ЛЕ сме заиграли с едни титани, че на Пиргов му липсва скорост за там. Сутиеска са на ниво макс 6-7 място у нас, Хайдук, очевидно, 3-то.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 16 юли 2017 19:10

Така, ама онази върлина, дето вкара дузпата е 196см и надбяга Пиргов, сякаш нашия е на 38-9 години. Защитавах Пиргов, предвид чистките, обаче не показва израстване.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rhaegar » 16 юли 2017 20:38

Не, аз не твърдя, че Пиргов е страшна класа и че нямаме нужда от централен защитник. Но просто аргументът, че ставал за първенството, но не и за ЛЕ, ми се вижда несериозен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 16 юли 2017 21:22

Дидо Иванов е отговора! Ако е във формата, която беше преди контузията е КЛАСА! Само че те ще го изхвърлят във Враца. Тъпаци!

Дадоха ли му шанс на момчето след контузията? Това са такива малоумници, че нямам думи. Да не чуем как после Интер или не знам си кой го купили от Враца?

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 16 юли 2017 22:56

metodito написа:Дидо Иванов е отговора! Ако е във формата, която беше преди контузията е КЛАСА! Само че те ще го изхвърлят във Враца. Тъпаци!

Дадоха ли му шанс на момчето след контузията? Това са такива малоумници, че нямам думи. Да не чуем как после Интер или не знам си кой го купили от Враца?

Дидо наскоро подписа 3 годишен договор и ще ходи под наем само за есенния полусезон с договорката нон стоп да е титуляр ,така ще влезе във форма . Момчето все пак 2 години не е играл футбол ,дай да го пуснем срещу Хайдук и да стане беля ,после "Митов що го пускаш тоя Дидо ?"

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TodorT » 16 юли 2017 23:04

Той е под наем във Враца. В Б група би трябвало да се представи на ниво, целта е да играе редовно и да си върне формата. Никой не е нясно точно в какво състояние е момчето. Нека играе редовно, да направи добри мачове и следващата година по-зрял да си го връщаме.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 12:27

Е, добре, де хора, те не го пуснаха белким за пет минути в някой мач. И аз ли нещо не разбирам, но задържаме Санди, махаме Дидо? WTF? Сандберг бил контузен. И? Наистина не разбирам. За съжаление малоумщините продължават. Между другото, благодаря ви госин Боримиров - дебелия Венци се похвали, че получава от Фиорентина над милион лева. Дет' се вика: ЯКУ! Някой ще потърси ли отговорност на ощетиилите "Левски" с над милион??? И да знам, какво ще кажете: то не може да го спираме, ала-бала. Не съм юрист, още по-малко пък специалист по спортно право. Убеден съм, че има начин да си вържеш гащите, така че да не се получават подобни неща. Отделно от това, ти трябва и да гарантираш, че няма да се случи подобно нещо с конкретни действия. Това е малоумно! Повтарям, че не казвам защо не са пробвани Христови в първия състав и такива неща. Тук говоря за пропуснати ползи. "Левски" е вложил пари в тези момчета: близнаците Христови, в близнаците Цоневи, в Ивелин Попов, в Бандаловски и още колко момчета. Най-нормалното е, ако преминават в друг клуб, "Левски" да иска компенсация във вложените в тях ресурси.

И това как бил само за полусезон... забравете го това! Пример: Иван Горанов. Ами я си представете, че Митов не се беше сетил за него и беше взет поредния некадърен Сандберг за неговата позиция?

Благодаря на Стойчо, че го наложи. Дидо беше истинско откритие. А може би, както казва wilge, може просто цялото гонзово наследство да се разчиства...

Не, че могат да се правят такива паралели - между Италия и България, но Дженоа продаде 15-годишен (Пиетро Пелегри) на Интер.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 17 юли 2017 13:20

В Италия отборите купуват и пращат поднеам по 15-20 човека на сезон. В последните години от Левски не е излязъл юноша за когото отбора да отчита като грешка махането му. Това, че се пускат без пари вместо за някакви суми е друг въпрос. Колкото и според доста хора едни 200 хил. евро да са "никакви" пари.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 13:39

Warped написа:В Италия отборите купуват и пращат поднеам по 15-20 човека на сезон. В последните години от Левски не е излязъл юноша за когото отбора да отчита като грешка махането му. Това, че се пускат без пари вместо за някакви суми е друг въпрос. Колкото и според доста хора едни 200 хил. евро да са "никакви" пари.


Привличането на Иван Горанов не е ли отчитане на грешка за освобождаването му? С години треперим: "дано Веско не се контузи". Добър-лош, Веско си вършеше работата без сериозни пропуски. Като се контузи и шаш паника.

Тоя Пелегри е изключение. 60 000 000 евро броят Интер за него и още един младок. А иначе той счупи някакъв дърт рекорд на най-младия футболист, вкарал гол в Серия А, доколкото си спомням... Ми, ако не отчитат ИЗПУСКАНЕТО на Христови за грешка, евала на ръководството на "Левски". Супер са! Много се съмнявам, че Фиорентина са наблюдавали играта му в Славия, а по-скоро националния. Аз залагам, че следващия преотстъпен ще бъде Кръстев. Махаме нашите момчета, на които ще даваме по-малки заплати и ги заменяме с некадърници, като Тунде и Нар, които вършат по-малко работа за повече пари. Тудне за две години и кусур има колко? 12 гола. Или по-малко? Ебати нападателя. Махаме Ради Цонев задържаме Нар, махаме Дидо, задържаме Сандберг. Това, ако не са някакви далавери, пък на!

Колкото и според доста хора едни 200 хил. евро да са "никакви" пари


Точно. И 200 000 да са. Малко ли са? Трима младежи по 200 000, ей ти ги 1 милион лева. Кой ти ги дава. Да са 200 000 лева, да не е в евро. Пак са супер добри пари.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Geonik » 17 юли 2017 14:12

metodito написа:....................

Махаме Ради Цонев задържаме Нар, махаме Дидо, задържаме Сандберг. Това, ако не са някакви далавери, пък на!

............................


Под емоции си написал доста неистини.
Колко време се молиха миналото лято на Цоневи. Предложиха ли им договори? Но те отказаха. Не са ги гонили.
Не махат Дидо. Дават го под наем до януари, с цел влизане в игрови ритъм и влизане във форма. Какво искаш, да го хвърлят в дълбоката вода веднага след тези тежки контузии и да го унищожат ли? Сандберг с удоволствие ще го махнат, ама той не ще. Никой не ще да го задържа, защото освен, че е дупка ( поне това което е показал до тук ), ами май е и "стъклен".
Така, че айде по-леко с емоционалните примери. Много други неща се намесват: менажери, пари, слухове и пр., а понякога и случайността и лошия момент и време.
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта