ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 07 юли 2017 17:52

TristaNNN написа:
PSvilenov написа:Радва ме обаче как до ден днешен единствената критика към Петрович дето може да се каже е "алкохолик " , "пиянде " и "спиртомер" . Кефи ме как футболно не може да се каже дума срещу него , ама продължават някой хора да се опитват да го изкарат черен . Това нещо "българина " е страшно животно ....

Ти да си чувал случайно за думичките "морал" и "чест"?

Какъв морал бе, пич ? Ти като ходиш на работа и разбереш , че шефа ти е пуснал твойта позиция в обявите и води интервюта с желаещи да те заместят ще стоиш ли там да работиш по усилено и да се доказваш или ще му теглиш една майна ? :?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 07 юли 2017 18:14

PSvilenov написа:
TristaNNN написа:
PSvilenov написа:Радва ме обаче как до ден днешен единствената критика към Петрович дето може да се каже е "алкохолик " , "пиянде " и "спиртомер" . Кефи ме как футболно не може да се каже дума срещу него , ама продължават някой хора да се опитват да го изкарат черен . Това нещо "българина " е страшно животно ....

Ти да си чувал случайно за думичките "морал" и "чест"?

Какъв морал бе, пич ? Ти като ходиш на работа и разбереш , че шефа ти е пуснал твойта позиция в обявите и води интервюта с желаещи да те заместят ще стоиш ли там да работиш по усилено и да се доказваш или ще му теглиш една майна ? :?

А ти това със сигурност го узна от...?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот rhaegar » 07 юли 2017 18:18

Станислав Ангелов, който призна, че са водени преговори с други треньори, докато Петрович беше още начело?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 07 юли 2017 18:24

rhaegar написа:Станислав Ангелов, който призна, че са водени преговори с други треньори, докато Петрович беше още начело?

Е, то беше ясно, че след края на сезона Петрович щеше да е аут, това също беше обявено публично (по спомен), та е нормално междувременно да се водят разговори с други треньори.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот 1982 » 07 юли 2017 18:51

TristaNNN написа:Предлагам ти да зададем въпросчето към Митов в края на сезона, какво ще кажеш? На мен така ми звучи най-справедливо. :)


Митов ще е натирен далеч преди края на сезона, дали и до края на годината ще изкара ме съмнява.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот sin4ec » 07 юли 2017 19:02

Пияндето определено осра реванша с Марибор. Паметливите и разбиращи от футбол ще си спомнят, че 10 минути преди изравнителния им гол започнаха да ни атакуват по левия фланг( наш десен на защитата) с дублиране. Няколко пробива в тази зона и една на магия извадена топка от Йорга не бяха достатъчни за великия спец да му светне лампичката, да вземе мерки и да запуши тази пробойна. И белята стана.
Но вкарали ни гол-вкарали, случва се. Имаше достатъчно време за щурм. Вместо това-15 минути апатия и безучастно гледане отстрани на случващото се. Безнадеждно закъснели смени. И отпадане.
Толкова за трезвеника. Лошото е, че Митов повтори грешката му. Да оставиш сам човек срещу онзи ( по мое мнение, най-доброто ляво крило играло срещу Левски от доста време насам) е безумие. Вариант с Прохазка би бил още по-зле, щото тоя е бърз и щеше да го върже на фльонга. Срещу такъв играч се играе с подсигуряване. Сърбина го навикаха, че не ставал, но само погледнете финтовете и как гали топката момчето от Сутиеска. Никакъв шанс!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 20:06

Bobby1177 написа:И аз бях изненадан от окапването на нашите след 60-та минута, но има вярно и друго нещо - това е изцяло нов отбор, с още незавършена селекция и след много кратка подготовка. На практика, макар и тези мачове да са официални, за ''нормалните'' отбори те трябва да се разглеждат като част от подготовката за предстоящия сезон.

Разбира се, ние сме мнооого далеч от ''нормален'' отбор като подменяме почти всички футболисти, почваме от 1-я предварителен кръг на ЛЕ и, не на последно място, имаме задължения от 37 млн лв.

Все пак, за последните 7 години това е някаква мъничка светлина в тунела, за която трябва да сме благодарни може би най-вече на Дани Боримиров и в тази връзка, да се въоръжим с търпение и повече доверие, защото едва ли ни чака нещо много добро, ако се направят - отново - резки промени и т.н. Хората обявиха 3-годишен план, повечето нови договри на играчите са за по 2-3 години, самата селекция все още е отворена, така че, за някаква оценка на настоящия отбор и ръководство можем да говорим не след Нова година, а след 2 години. Ако тогава още сме опълченци срещу отбори като Сутиеска, значи планът по-скоро отива към провал. И ако и на 3-та година нищо не става, аз мисля, че самият Дани Боримиров ще поеме отговорност и ще се махне от клуба.

Търпение, доверие и фенска подкрепа. Мисля, че на този етап не ни остава нищо друго.

Всички сме наясно, че шансовете ни срещу Хайдук са минимални.

Само Левски!

1. Защо сте изненадан от слабата физическа подготовка на отбора? "Окапването на нашите след 60-та минута" се повтаря от дълго време в почти всички мачове, дори срещу скромни съперници от родното първенство.
2. Защо трябва да сме ненормален отбор след като започваме от първия предварителен кръг и имаме големи дългове? При това явно са осигурени финанси за качествена селекция и вече сме във втория предварителен кръг.
3. Бихте ли посочили информация според която Дани Боримиров е почти единствения заслужаващ благодарности за появилата се преди няколко дни макар и "мъничка светлина в тунела"? Аз мисля, че похвала заслужават хората гарантирали финасите, осигурили светлината?
4. Готов ли е 3-годишният план? Известни ли са поне основните постановки - цели, необходими средства, източници на финансиране ...?
5. Убеден ли сте, че при очертаващ се провал на 3-годишния план Даниел Боримиров ще поеме отговорност, изразяваща се и в оставка? Няма ли вероятност да ни убеди, че се е появила нова светлинка в тунела и е необходим нов план за следващите няколко години, който той ще състави, и ще осъществявя с подкрепата на левскарите?
6. Търението, доверието и подкрепата не би трябвало да изключват взискателността и критиката от всички търпящи, вярващи и подкрепящи.
7. Не е ли по-добре всички левскари вместо предварително да се примирим в минималните шансове срещу "Хайдук" да поставим по-високи изисквания към отбора?
Само "Левски"!

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 08 юли 2017 10:08

За "храбрия шивач" Мапуку....

Не искам да съм лош пророк, но дано някъде към зимната пауза да не се окаже, че мача със Сутиеска в София, и двата гола на Мапуку всъщност са били върха в кариерата му...като го гледам как му свършва въздуха и краката почват да му се подкосяват още към 45-тата минута...
И след години, някъде под огромната африканска луна и трептящите звезди, да разказва на внучетата си : А пък един път вкарах два гола в Евротурнирите, единия даже в 12-тата секунда ! :lol:

И тоя Милош Цветкович.... нещо неориентиран ми се струва. Не че очаквам да се превърне в новия Предраг Пажин, но дано по-скоро влезе в час, че иначе към зимата и той ще бъде разкрит, даже по-рано.

Дано поне Жорди Гомес оправдае очакванията и стане нещо като Бардон - научен и можещ плеймейкър....

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Jordan1914 » 08 юли 2017 10:42

Air_Smuggler_FU написа:За "храбрия шивач" Мапуку....

Не искам да съм лош пророк, но дано някъде към зимната пауза да не се окаже, че мача със Сутиеска в София, и двата гола на Мапуку всъщност са били върха в кариерата му...като го гледам как му свършва въздуха и краката почват да му се подкосяват още към 45-тата минута...
И след години, някъде под огромната африканска луна и трептящите звезди, да разказва на внучетата си : А пък един път вкарах два гола в Евротурнирите, единия даже в 12-тата секунда ! :lol:

И тоя Милош Цветкович.... нещо неориентиран ми се струва. Не че очаквам да се превърне в новия Предраг Пажин, но дано по-скоро влезе в час, че иначе към зимата и той ще бъде разкрит, даже по-рано.

Дано поне Жорди Гомес оправдае очакванията и стане нещо като Бардон - научен и можещ плеймейкър....


А я ми кажи,според теб Мапуку какво трябваше да направи в реванша,при положение,че той беше единствения,който се опитваше да пресира противника преди центъра,понеже,всички други се бяха насрали и играхме с 9-ма защитници?Каво да направи Мапуку,при положение,че нямаше кой да му даде един пас.Той сам 3-4 пъти се върна в центъра пое топката и се опитваше да направи нещо!А за Цветкович,да кажеш,че е неориентиран след само 2 мача,евала ти сигурно си наследник на Люпко Петрович?Можахме да търпим Алвеша 2 години,въпреки,че срещу Марибор на реванша"центираха през мен и вкараха за 1:1'',а сега ще разкарваме играч от един от най-добрите сръбски отбори,къде е играл повече евромачове от целият ни отбор взети заедно!Отстранихме отбор и пак ревем,ами ако бяха ни отсранили те,щеше да има тука още повече разбирачи и кандидати за поста на Митов!?!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 08 юли 2017 16:34

Почна се . Както вече казах и Мапуку и Буш ще бъдат обявени за тотални некадърници . Скоро и от ръководството . Единият от тях си заминава зимата със сигурност . Който и да доведеш като нямаш крила или халфове да му правят положенията и като нямаш адекватен треньор да те инструктира как да играеш ще изглежда като дърво отпред .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта