ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Живко6461 » 02 юли 2017 11:22

сини шампиони написа:С риск да се повторя, на нас ни е нужен треньор. Толкова ли не може да се заделят някакви средства за един качествен треньор, който е готов на предизвикателството да работи с наличния материал...

Повтаряте се. Повтаряме се. Мнения във форум. Без възможност и изгледи да окажат сериозно влияние на важни обществени процеси.
Повтарят се и провалите на старши треньора Митов. Без положителни изяви, предполагащи, че провалите макар и много ще останат в миналото.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот d.milanov » 02 юли 2017 12:53

Левски ще паднат. Единствената въпросителна е, дали ще ви покрие късмета и втория мач и ще успеете да продължите.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот FCD » 02 юли 2017 13:11

Както казах в нашата тема, време е да започнем да гледаме по-оптимистично на нещата напред и да вярваме в собствените си сили и възможности. Стига опасения, така сами блокираме себе си и футболистите и глупостите в главите ни се проектират в реалността. Беше очевидно в първия мач, че Левски е по-добрият отбор, заслужава да продължи и ЩЕ продължи! Трудно ми е да прогнозирам точен резултат, но си мисля, че мачът е Х на 60%, 2 на 25% и 1 на 15%. Във всички случаи продължавате напред заедно с Ботев и Дунав и се хващаме по братски за гушите с бившите югорепублики. :mrgreen:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15024
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот miro_rz » 02 юли 2017 14:38

Победа за Левски с 1-2 и заслужено продължаваме напред .
Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот PSvilenov » 02 юли 2017 14:43

сини шампиони написа:С риск да се повторя, на нас ни е нужен треньор. Толкова ли не може да се заделят някакви средства за един качествен треньор, който е готов на предизвикателството да работи с наличния материал. Достатъчно е да сработи наличните футболисти за един сезон и след това само да надгражда, но имам чувството, че нарочно не се търси такъв човек за да може отбора да се държи в изкуствена кома. Отностно мача вкараме ли първи гол може и на разгром да се иде, но отбележат ли те първи, мача ще отече и риска да отпаднем няма да е никак малък.

Естествено , че е нарочно . Няма как да доведеш човек дето не можеш да контролираш . Йоканович , Херо , Мъри и Люпко са все хора скарали се с отбора , защото им се бъркат в работата . По лесно е да доведеш някоя мишка като Жадното дето не всява никакъв респект в играчите и да може да му се казва какво да прави . Банална реч , но факт .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот koisa » 02 юли 2017 14:52

Не бива да допускаме ранен гол и си взимаме мача. Особено, ако черногорци се хвърлят да връщат два гола и се отворят.
Обаче, ако ни вкарат ранен гол и нашите налеят гипса, ще стане доста тежко както за играчите, така и за гледане...
Митов трябва да направи нещо със защитата, защото скоро не сме имали суха мрежа! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

alstonfild
Мнения: 128
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот alstonfild » 02 юли 2017 16:33

Този мач много ми прилича на Калмар - Левски ,вкарваме ранен гол и после каквото дойде. Или изравняват или ние вкарваме втори и те намаляват .Резултата -победа за Левски и чакаме Хайдук.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот metodito » 02 юли 2017 17:00

alstonfild написа:Този мач много ми прилича на Калмар - Левски ,....

ууу, сакън, човек. Сърцето ми не държи вече така.... Ще взема да се гътна бадева... Още като си спомня мачовете със Щурм и Славия Прага ми се подкосяват краката...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот metodito » 02 юли 2017 17:23

сини шампиони написа:С риск да се повторя, на нас ни е нужен треньор. Толкова ли не може да се заделят някакви средства за един качествен треньор, който е готов на предизвикателството да работи с наличния материал. .

Сори, човек, но това е малко нонсенс. Никой уважаващ себе си треньор няма да иска да му седи в CV-то някаква дупка. Помниш ли Йоканович колко смърдеше, че няма футболисти? Ами Херо с неговия прословут списък? Майстора също мрънка доста и то на няколко пъти.

Аз пък се надявам Митов да се докаже. Айде не Хайдук, но поне Сутиеска да отстрани и максимално добре да се представим с Хайдук.Пък кой знае? Може да изненада всички ни? Знаеш ли?! Аз съм дал прогноза, че стигаме плейоф. Ще ми е интересно да видя ще позная ли... Даже бих сложил някой лев, ако има такъв тип залог, но няма...

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот popokutepetel » 02 юли 2017 19:34

Тегав мач ще бъде. Както в София нямаме загуба в Европа от 2009 г. и традицията продължи така рядко бием бутушари навън.
Един Х няма да е никак лош вариант, въпреки че Левски трябва да излезе за победа защото коефициент нямаме, а напред едва ли ще го направим.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта