Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Bluelocks » 19 юни 2017 17:15

Две победи за Левски :!: ,
очакван резултат за Цска-София,
а "умниците" от Дунав да пращат още благодарствени писма на БФС, дето се опита да ги прецака :lol: :lol: Уникални злетаци.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 17:18

Kris_men2000 написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o


А ми като гледаш в чинията каква помия има и ти мирише силно на лайна и видиш какъв скапаняк е готвача как няма да решиш ,че яденето не става за ядене и не ти харесва без да си го опитал.

Щом футболистите на Левски за теб са "помия" и ти "миришат силно на лайна", що не смениш отбора?
Виж каква вкусна манджа е сготвил "готвача" в Лудогорец! Пък са и с буквата "Л".

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 17:25

blue avalanche написа:
Kris_men2000 написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o


А ми като гледаш в чинията каква помия има и ти мирише силно на лайна и видиш какъв скапаняк е готвача как няма да решиш ,че яденето не става за ядене и не ти харесва без да си го опитал.

Щом футболистите на Левски за теб са "помия" и ти "миришат силно на лайна", що не смениш отбора?
Виж каква вкусна манджа е сготвил "готвача" в Лудогорец! Пък са и с буквата "Л".

Много си прост Сайше, момчето е реалист ама понеже не е на твоето мнение и да си ходи. За това и хора като теб Сектор Б е празен. Защото не искате да чуете чуждото мнение и само Вие сте прави. Щом така ти харесва на Герена продължавай в същия дух.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 17:31

Dachi написа:Много си прост Сайше, момчето е реалист ама понеже не е на твоето мнение и да си ходи. За това и хора като теб Сектор Б е празен. Защото не искате да чуете чуждото мнение и само Вие сте прави. Щом така ти харесва на Герена продължавай в същия дух.

В наши дни да наречеш футболистите и отбора си "лайна и помия" "реализъм" ли му викат??? Не знаех.
Нямам нищо общо със Сектор Б. Ама откъде ще го знаеш? Акъл се иска... То не е като да чаткаш по клавишчетата.
Не разбрах кои са "крилата", ето сме ги изгонили. Но нещо ми подсказва, че няма да ни осветлиш...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 19 юни 2017 17:33

ЕМИЛ написа:Сутиеска са напълно преодолими ...

Че се изтипосаш ли във форума с бра, ... чашка Д, ако стане зенлък? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот trokadero_ » 19 юни 2017 18:15

С тази селекция дето прави Николайчо Жадното едва ли ще преодолеете и тях :) ;)

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юни 2017 20:25

Балканските тимове са коварни. А в нашето положение, тези черногорци хич не са добър жребий.
Последно мисля Лудогорец играха с черногорци, срещу Шампионът им Будучност, като тези оставиха впечатление на подреден и борбен тим.
Принципно всички отбори от страните на бивша Югославия, имат характерен почерк.
Играят стегнато, отборно и добре тактически, което им дава и възможност да вкарват и малкото си ситуации.
Едвали Сутиеска ще се различават особено от този стил. Вероятно повечето им играчи ще са здрави и високи, което ме навява на неприятни мисли, като се сетя как сме със статичните положения пред нашата врата.
Но... Никой от нас не е гледал съперника ни.
Не бива да ги надценяване.
Но подценяването би било по опасно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот tevez » 19 юни 2017 20:31

Мен повече ме е страх какво ще покажат Васил Панайотов, Горанов, Георги Ангелов и т.н., отколкото Сутиеска, които до днес не бях ги чувал.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 19 юни 2017 20:33

THE G.A.M.E написа:Балканските тимове са коварни. А в нашето положение, тези черногорци хич не са добър жребий.
Последно мисля Лудогорец играха с черногорци, срещу Шампионът им Будучност, като тези оставиха впечатление на подреден и борбен тим.
Принципно всички отбори от страните на бивша Югославия, имат характерен почерк.
Играят стегнато, отборно и добре тактически, което им дава и възможност да вкарват и малкото си ситуации.
Едвали Сутиеска ще се различават особено от този стил. Вероятно повечето им играчи ще са здрави и високи, което ме навява на неприятни мисли, като се сетя как сме със статичните положения пред нашата врата.
Но... Никой от нас не е гледал съперника ни.
Не бива да ги надценяване.
Но подценяването би било по опасно.

Шампионът тогава беше Младост Подгорица, а Лудогорец ги отстраниха с общ резултат от 5:0.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 19 юни 2017 21:13

Аз предлагам някои ултраси да издигнат про-тито и про-югославски лозунги, та да ги надъхат хубаво. Като със Сараево, че наказания за празен стадион и бягащи футболисти са ни малко.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 85 госта