Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 19 май 2017 20:55

Живко6461 написа:
zap_lv написа:Някой знае ли коя е следващата партида ,на която им изтича договора т.е. кои футболисти имат договор до зимата,и кои до лятото на 2018 ?

Ти да не сформираш отборче за турнири на малки вратички? :)

Подготвям се психически за нови селски пазарлъци през зимата .

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 19 май 2017 22:56

Тунде, Мунде, Нар, Фар, това ще са новите футболисти. Всичките на по 20 и малко (а черните на "20"). Тук-там някой друг с възможности, като Яблонски, колкото нали да има нещо. Ако от тия парашутисти пък изкочи някой с наченки на талант (като Адениджи) - супер.

Истината е, че тия пичове ги водят разни мениджъри, дето вземат комисионна, подписват един договор за 10 хиляди лева на месец, ама ментето взема 2. Другото по веригата. После на село, след 6 месеца и новата партида.
Поне така бе последните години.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 май 2017 02:02

Живко6461 написа:...

[offtopic]3. Да съм убеден, човек... Как може да съм убеден.Той го спомена просто. Интересно, че не беше: "аз сега ще ни направя шампиони", не знам какво, ми заговори за тоя план. Отказано му беше според мен, защото това означаваше вложение на средства. Та, ти как мислиш? Не е ли спрян човека? Да, абсолютно съм убеден, защото Жо и Зе Соареш бяха продадени много добре. Не говоря само от нашата школа, а и да вземем един млад футболист от на майната си, като Жо и да го продадем за повече, да се възползваме от качествата му, да го покажем на Европа и да му вземем повече, отколкото сме го взели. Колко мислиш са ни платили за Живко, Домо и Хичо? В сравнение с изходящите ни трансфери в последните.. да речем пет-шест години? "Левски" колко според теб между другото му е баланса приходи-разходи за трансфери в последните пет години? Добре, че беше Антонио, щото щяха да са 0 (нула) приходи. Ти продължваш да ми сравняваш спортно дружество с предприятие, което е толкова абсурдно, колкото идиотията на ГРОБ, които казват: "науката не ни носи пари, значи няма пари за нея". Живко, функцията на едно спортно дружество е на първо място социална. "Левски" не е създаден като машина за пари. Успехът на едно предприятие се измерва по парите, които генерира. Едно спортно дружество има на първо място социални функции. Заради това имаме бизнес-проектът Лудогорец без фенове и спортно дружество "Левски" и футболен клуб "Левски", който е най-популярния клуб в страната. Знам, че ме разбираш за какво говоря. Има клубове, които не са изгубили душата си по цифроманията и са на върха. Прост пример - Барселона. Примерите за еднодневки, търсещи цифрата не са един и два - Клуж, Артмедиа, Лудогорец. Клубове, обречени на забвение. Други, колкото и пари да имат, няма да стигнат върховете - ПСЖ, Ман Сити...
"Левски" - футболният клуб върши, смятам, добре своята социална функция, като радва, не знам точно - 200-250 деца и дава работа на треньори и персонал. Със сигурност и повече може, вероятно. Да, клубът е АД, и той трябва да изкарва печалба. С постоянно разходване на средства няма как да стане. Време е "Левски" да направи радикална промяна и тогава може би нещата ще се оправят... Това, което правят Лудогорец е грешно. "Левски" ТРЯБВА да се раздели с модела на батюшка-цар. Да се осигури възможността, бащицата, ако ни изостави, клубът да не потъне. За мен, едно решение е "Левски" да излезе на борсата. Примерно. А бащицата да е избиряема длъжност. Да има регулация, борд и тъ нъ. За мен това е едно от решенията. А след това, това, за което говориш, ще дойде от само себе си. Ще има естествен интерес - от страна на акционерите - да бъдат назначавани професионалисти, а не "уегенди".[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 20 май 2017 10:32, променено общо 5 пъти.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 май 2017 10:09

Ужасяващи вести от Словакия - бившият футболист на Левски Давид Бистрон е сложил край на живота си на 34-годишна възраст.

Неговият брат Даниел е потвърдил шокиращата вест пред медиите в родината на Бистрон.

Бившият защитник на "сините" се е обесил в мазето на своя апартамент и е оставил предсмъртна бележка.

Бистрон игра за Левски между 2008 и 2010 година като стана шампион на България. Той бе юноша на Баник Острава, откъдето премина в Левски. След това игра във Виктория Пилзен, с който дори бе в групите на Шампионската лига и стана шампион на Чехия.

През номеври 2011 обаче кариерата му претърпя неочакван обрат, след като бе хванат с положителна допинг проба след мач с БАТЕ Борисов. Той получи двугодишно наказание, а след като се завърна игра във втородивизионни Сигма Оломоуц.

Заради здравословни проблеми обаче Бистрон сложи край на кариерата си на 32 години. Все пак той не спря с футбола и играеше в аматьорски отбори в Швейцария.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 май 2017 10:18

Бог да го прости. Млад човек.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 20 май 2017 10:32

Един въпрос към всички. Бих искал да го прочете и Даниел Боримиров, но като имам предвид действията му, силно се съмнявам, че изобщо чете. Ако човек иска да се учи, то трябва да го прави докато е жив и да търси истината навсякъде.
Питането ми е: След като ръководните фактори в Левски твърдят, че ДЮШ е от ограмно значение за клуба, много е важна, привилегирована и т.н. ЗАЩО най- добрите деца напускат? Като започнем от поколението на Ивелин Попов, Бандаловски и Кавдански, та стигнем до близнаците Цоневи, близнаците Христови, Георги Йомов, малкият талант Марк-Емилио Папазов, сега и Краев. Г-Н БОРИМИРОВ, КАКВО И Е ХУБАВОТО НА ТАЗИ ШКОЛА, ЧЕ НАЙ- ДОБРИТЕ БЯГАТ? В качеството си на спортен директор и директор на ДЮШ ще дадете ли обяснение. Или работите по инерция от недалечното минало?! Нали щеше да има ново начало?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 май 2017 10:41

Той и да го прочете, няма да го разбере. Непрофесионализъм, корупция и въпиюща некадърност. Добър футболист беше, но просто момче се оказа.
Младата звезда на Левски - Божидар Краев, е много вероятно да откаже да подпише нов договор с клуба, за което ТОПСПОРТ първи информира.

Контрактът на таланта изтича в края на календарната година и шефовете на "сините" вече са стартирали разговори за подновяването му, които обаче до момента не вървят гладко.

Основната причина за това поведение на Краев, е отказът на шефовете да подновят договора на испанеца Антонио Аниете. Испанецът и Краев са най-добри приятели на терена и извън него, и често са заедно, когато не са на тренировки.

Шефовеге обаче нямат никакно намерение да се съобразяват с младия нападател. Дори напротив - ако Краев продължи да упорства, това може да принуди ръководните фактори да вземат решение да го продадат след края на сезона.

https://topsport.bg/levski/bozhidar-kra ... niete.html
Ама че странна двойка, Аниете и Божо. Откакто се махна Бедоя, а Люпко заби испанеца на крилото, той не е себе си. Отделно от това, не знам какви са тея в Гърция, ма явно, че го е карал византийската. Смятам, че той не трябва да напуска. Даже да имаш резерва, като испанеца, е нещо много ценно. Научен и опитен футболист е.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 20 май 2017 11:14

Аниете ходи някъде на изток да играе ( май Азербайджан ), в Гърция беше преди това, вие го взехте от Ники Волос, май беше отбора :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 май 2017 11:22

Тоест, да. При азерите.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 май 2017 11:25

Трябва да вземем Мапуку,Неделев и Вутов :idea:
Десен и ляв бек,опорен халф,още един нападател и крило :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта