Локомотив ГО - Славия София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот 1913SS » 13 май 2017 11:32

Дата 18.05.17 19:45 Четвъртък

Искам да поздравя Венци, че направи всичко да не би погрешка пак да играем в Европа. Ясно, че ще останем в А група. Започна да прави промени, като разбра , че няма как да играем в Европа. За жалост гони публиката от повече от 15 години. То не бяхме наркомани, шлякатарници и тем подобнии. Надявам се рано или късно да се върнем там къдто сме били един 5 най добри отбора в България. Хайде само белите.

Потребителски аватар
torin
Мнения: 7
Регистриран на: 11 май 2015 18:56
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот torin » 13 май 2017 13:33

А ти защо реши, че със сигурност ще играете в а група

Потребителски аватар
МиленГ
Мнения: 52
Регистриран на: 23 юни 2014 09:10
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот МиленГ » 13 май 2017 14:08

torin написа:А ти защо реши, че със сигурност ще играете в а група


И аз искам да попитам същото?!?
САМО ЛОКО ГОРНА!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот mark1926 » 13 май 2017 16:14

Успех на малкото Локо, имат публика с класи над мъртвите трибуни на овча купел.Славия е мъртъв отбор, време е да тръгне по следите на най-малкото Локо-софия...

Но за съжаление Венци ще нареди нещата по другите начини иедин мъртъв отбор ще обезличава А група и през следващата година...не на тотото и най-малката агиткав Агрупа...

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот slavchoshumanov » 13 май 2017 16:37

mark1926 написа:Успех на малкото Локо, имат публика с класи над мъртвите трибуни на овча купел.Славия е мъртъв отбор, време е да тръгне по следите на най-малкото Локо-софия...

Но за съжаление Венци ще нареди нещата по другите начини иедин мъртъв отбор ще обезличава А група и през следващата година...не на тотото и най-малката агиткав Агрупа...

Сега да ти отговоря на тебе, ако Славия е мъртъв отбор то вие /Локо Горна/, още не сте се родители!
Когато на Овча Купел бяха пълни трибуните, на Локо Горна трибуните бяха във Велико Търново! :) Твърдо оставаме в А група.
Само Славия!

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот slavchoshumanov » 13 май 2017 16:38

1913SS написа:Дата 18.05.17 19:45 Четвъртък

Искам да поздравя Венци, че направи всичко да не би погрешка пак да играем в Европа. Ясно, че ще останем в А група. Започна да прави промени, като разбра , че няма как да играем в Европа. За жалост гони публиката от повече от 15 години. То не бяхме наркомани, шлякатарници и тем подобнии. Надявам се рано или късно да се върнем там къдто сме били един 5 най добри отбора в България. Хайде само белите.

Напълно със съгласен с теб!
Само Славия!

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот slavchoshumanov » 13 май 2017 16:44

torin написа:А ти защо реши, че със сигурност ще играете в а група

Защото съм сигурен!
Само Славия!

petar_m_popov
Мнения: 353
Регистриран на: 11 авг 2014 00:12
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот petar_m_popov » 13 май 2017 17:50

torin написа:А ти защо реши, че със сигурност ще играете в а група

Със сигурност Венци си е опекъл питката и Славия ще се спаси.В това смешно п-во всичко е нагласено.Много ще се радвам ако Монтана остане с толкова много загуби но едва ли ще позволят

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот hydetoshi » 13 май 2017 18:06

mark1926 написа:Успех на малкото Локо, имат публика с класи над мъртвите трибуни на овча купел.Славия е мъртъв отбор, време е да тръгне по следите на най-малкото Локо-софия...

Но за съжаление Венци ще нареди нещата по другите начини иедин мъртъв отбор ще обезличава А група и през следващата година...не на тотото и най-малката агиткав Агрупа...

Аз не знам,дали Славия е мъртъв отбор,обаче един друг такъв(мъртъв) отбор вече 6 години е шампион на България,защото си има тръбичка с паричка,дето му се излива в устата. В деня,в който Домуса дръпне тръбичката от устата на Лудогорец на мониторчето му ще тръгне права линия. А този ден ще дойде със сигурност, и то ми се струва доста по-скоро отколкото хората си мислят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Локомотив ГО - Славия София

Мнениеот mark1926 » 13 май 2017 20:38

hydetoshi написа:
mark1926 написа:Успех на малкото Локо, имат публика с класи над мъртвите трибуни на овча купел.Славия е мъртъв отбор, време е да тръгне по следите на най-малкото Локо-софия...

Но за съжаление Венци ще нареди нещата по другите начини иедин мъртъв отбор ще обезличава А група и през следващата година...не на тотото и най-малката агиткав Агрупа...

Аз не знам,дали Славия е мъртъв отбор,обаче един друг такъв(мъртъв) отбор вече 6 години е шампион на България,защото си има тръбичка с паричка,дето му се излива в устата. В деня,в който Домуса дръпне тръбичката от устата на Лудогорец на мониторчето му ще тръгне права линия. А този ден ще дойде със сигурност, и то ми се струва доста по-скоро отколкото хората си мислят.


Да и двата тима са мъртви!!!...

В това няма никакво съмнение!

А за неразбралите, че съм фен на неумиращ отбор, просто си пуснете следното виедео: https://www.youtube.com/watch?v=y0rCqqHo6kQ


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта