Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 29 апр 2017 08:41

Победа за Левски
236
55%
Равен
42
10%
Победа за ЦСКА - София
154
36%
 
Общо гласове: 432

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот Живко6461 » 30 апр 2017 12:36

koisa написа:
Player написа:Чак такава некадърност толкова години няма как да има

Ами очевидно има щом толкова години се повтарят едни и същи грешки без да се извлече нужната поука. Идва нов собственик на всеки 2-3 години и през това време се сменят маса директори, треньори и играчи, а резултатите са все същите. Колкото и съмнително да изглежда всичко не можем да отречем, че 90% от назначените на въпросните длъжности нямат нужните умения, качества и квалификация за да управляват и играят в Левски.

Преди няколко дни цитирах един футболист. Макар че и според мен мнението му е прекалено самокритично. Сега ще цитирам по смисъл сентенция на известна личност. Когато правиш едно и също няколко пъти и получаваш един и същ резултат (в случая отрицателен) не би трябвало следващия път да очакваш нещо различно.
Няколко години ръководството назначава некадърни треньори, привличат се некадърни футболисти, които въпреки че ги обявяваме за много добри, в почти всеки мач демонстрират уникална техническа и тактическа неграмотност. Слабите игри и провалите се редуват. Срещу почти всички отбори. Трябва ли да очакваме добра игра и победа? Аз не очаквам такива. Епизодичните проблясъци са присъщи на средняците, на посредствените отбори.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот FCD » 30 апр 2017 12:47

nosmoky написа:Съжалявам, че в тази тема трябва да ти отговоря.
Вярвай си, че сте независими от Лудогорец. Ще видиш догодина...преди да стане голяма разликата...ше им полягвате всеки мач.
Но поне няма да сте сами...другите ви парньори са Верея, Локо ГО и Ботев Пд.

Ето точно за тази арогантност говорих. Благодаря ти много, че я демонстрира нагледно. Както и на ония другия там експерт след теб. Не се сърдете тогава защо България е настръхнала от псевдограндове, а след това идват европейски "колоси" и ви разкриват. Да говорите така за отбори като Ботев и Дунав е меко казано забавно. За нас специално недейте се притеснява, ние сме си добре така, според вашите псевдо-шаманства вече трябваше отдавна да сме отишли към Б група. ;) И мен ме кефи да ви тормозим, като ви опровергаваме. :mrgreen: Само не ни лепете тъпи етикети. С Лудогорец се уважаваме, защото въпреки някои търкания помежду ни, у нас все още я има традиционната българска гостоприемност и комшийско взаимоуважение. Битките се водят само на терена. И привидно може да ви се виждат и зелени човечета от Марс, но Дунав е далеч по-стар и себеуважаващ се клуб, за да става патерица на друг. А ЦСКА-София ръка трябва да ни целуват, че сега са втори. Защото сигурно сме "циркова трупа" на Лудогорец. :shock: Просто сте великани в разсъжденията.

kiki59
Мнения: 70
Регистриран на: 19 юни 2016 15:42

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот kiki59 » 30 апр 2017 13:19

koisa написа:
Player написа:Чак такава некадърност толкова години няма как да има

Ами очевидно има щом толкова години се повтарят едни и същи грешки без да се извлече нужната поука. Идва нов собственик на всеки 2-3 години и през това време се сменят маса директори, треньори и играчи, а резултатите са все същите. Колкото и съмнително да изглежда всичко не можем да отречем, че 90% от назначените на въпросните длъжности нямат нужните умения, качества и квалификация за да управляват и играят в Левски.

metodito написа:Обратния въпрос: а трябва ли най-агресивния ти футболист да го слагаш на бека. Де Нойер да беше сложил. Нар. Защо не Нар? Но Роман, който всеки мач, когато е на бека се дъни и ти да продължаваш да го слагаш там. Еми сори, не мисля, че е съвпадение.
С Нар на бека щеше да е същата работа... Минават го като малка гара на крилото, какво остава на бека. Приемете, че селекцията ни е скапана и от целия отбор дали има двама-трима дето стават за Левски. Всичко друго и за водоноски няма да ги вземе нормален треньор. Такива са фактите, сори!

Собствениците не се сменят на всеки 2-3 години , а само тия които се водят за такива . Иначе истинските собственици са едни и същи от много години , а не изключвам и това те да са собственици и на този НОВ ОТБОР , който сега се подвизава под името ЦСКА - СОФИЯ . Иначе е трудно обяснимо как разследваният като РЪКОВОДИТЕЛ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА Гриша Ганчев стана толкова близък до властта след грабежа на КТБ , че бяха извършени такива безобразия като вкарването на съвсем новия му отбор в елитната група и предоставянето на базите на бившия ЦСКА на този отбор , само защото си сменил името .

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот HardWork » 30 апр 2017 13:53

metodito написа:Абе аз ще взема да стана, хора, привърженик на конспирациите. Просто много подозрителни неща се случват. МНОГО!!!!

Не омаловажавам в никакъв случай победата на ЦСКА-София. Напротив. Честитя им. Но тук говоря за "Левски". Имаш добри футболисти и има разменяш позициите и задачите точно за един определен мач. С М Ъ Р Д И! Цялата работа
С М Ъ Р Д И!

Тук бяха споменати двама треньори. Единият от тях показва лоши резултати и е оставен почти две години на поста си. Другият бие наред и е направено всичко възможно, той да се махне.

Какви конспирации бе пич? Вие толкова си играхте и срещу Дунав, Черно Море и Лудогорец, това ви е нивото на отбора! Нямате играчи и треньор, само претенции! От Всичките ви играчи само Бурабия, Прохазка и Яблонски стават, всичко останало е баластра! При Люпко играчите ви надскочиха себе си в няколко мача, но като цяло си бяха на същото ниво! При Люпко жесток провал в ЕКТ, първите кръгове равни с Монтана и Локо ПД, победа срещу Нафтата с 2 дузпи, след това Лудогорец ви легна и ви се помислихте за великани! Толкова ли не можете да видите очевадната истина, че нямате добри играчи, треньор и ръководители?? Реално вие и на 3тото място трябва да сте доволни, защото Дунав играят доста по - приличен футбол от вас, и ако не бяха съдииските тесли и полягванията им в някоко мача, сега те щяха да се борят с ЦСКА за среброто!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот koisa » 30 апр 2017 14:22

Живко6461 написа:Преди няколко дни цитирах един футболист. Макар че и според мен мнението му е прекалено самокритично. Сега ще цитирам по смисъл сентенция на известна личност. Когато правиш едно и също няколко пъти и получаваш един и същ резултат (в случая отрицателен) не би трябвало следващия път да очакваш нещо различно.
Няколко години ръководството назначава некадърни треньори, привличат се некадърни футболисти, които въпреки че ги обявяваме за много добри, в почти всеки мач демонстрират уникална техническа и тактическа неграмотност. Слабите игри и провалите се редуват. Срещу почти всички отбори. Трябва ли да очакваме добра игра и победа? Аз не очаквам такива. Епизодичните проблясъци са присъщи на средняците, на посредствените отбори.

Това обяснявам и аз, но очевидно сме занижили многократно критериите си щом определяме посредствени футболисти като много добри! За ръководителите няма нужда да коментирам повече.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот metodito » 30 апр 2017 14:41

HardWork написа:Какви конспирации бе пич? Вие толкова си играхте и срещу Дунав, Черно Море и Лудогорец, това ви е нивото на отбора! Нямате играчи и треньор, само претенции! От Всичките ви играчи само Бурабия, Прохазка и Яблонски стават, всичко останало е баластра! При Люпко играчите ви надскочиха себе си в няколко мача, но като цяло си бяха на същото ниво! При Люпко жесток провал в ЕКТ, първите кръгове равни с Монтана и Локо ПД, победа срещу Нафтата с 2 дузпи, след това Лудогорец ви легна и ви се помислихте за великани! Толкова ли не можете да видите очевадната истина, че нямате добри играчи, треньор и ръководители?? Реално вие и на 3тото място трябва да сте доволни, защото Дунав играят доста по - приличен футбол от вас, и ако не бяха съдииските тесли и полягванията им в някоко мача, сега те щяха да се борят с ЦСКА за среброто!

Ти така го виждаш. Аз не.

"Жесток провал" в ЕКТ. Пфффф...

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот bm16 » 30 апр 2017 15:09

kiki59 написа:
koisa написа:
Player написа:Чак такава некадърност толкова години няма как да има

Ами очевидно има щом толкова години се повтарят едни и същи грешки без да се извлече нужната поука. Идва нов собственик на всеки 2-3 години и през това време се сменят маса директори, треньори и играчи, а резултатите са все същите. Колкото и съмнително да изглежда всичко не можем да отречем, че 90% от назначените на въпросните длъжности нямат нужните умения, качества и квалификация за да управляват и играят в Левски.

metodito написа:Обратния въпрос: а трябва ли най-агресивния ти футболист да го слагаш на бека. Де Нойер да беше сложил. Нар. Защо не Нар? Но Роман, който всеки мач, когато е на бека се дъни и ти да продължаваш да го слагаш там. Еми сори, не мисля, че е съвпадение.
С Нар на бека щеше да е същата работа... Минават го като малка гара на крилото, какво остава на бека. Приемете, че селекцията ни е скапана и от целия отбор дали има двама-трима дето стават за Левски. Всичко друго и за водоноски няма да ги вземе нормален треньор. Такива са фактите, сори!

Собствениците не се сменят на всеки 2-3 години , а само тия които се водят за такива . Иначе истинските собственици са едни и същи от много години , а не изключвам и това те да са собственици и на този НОВ ОТБОР , който сега се подвизава под името ЦСКА - СОФИЯ . Иначе е трудно обяснимо как разследваният като РЪКОВОДИТЕЛ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА Гриша Ганчев стана толкова близък до властта след грабежа на КТБ , че бяха извършени такива безобразия като вкарването на съвсем новия му отбор в елитната група и предоставянето на базите на бившия ЦСКА на този отбор , само защото си сменил името .

В подкрепа на написаното от Вас ще припомня , че решенията за вкарването на ЕТРОПОЛЦИ в така наречената ПЪРВА ЛИГА и предоставянето на базите на бившия ЦСКА на този отбор не беше взето от БФС . Да си припомним какво каза джуджето от Микре , още преди да има официално такова решение - " БЛАГОДАРИМ ВИ Г-Н БОРИСОВ " .

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот damyanov1963 » 30 апр 2017 15:14

Да попитам, какво стана с екскурзията на скаута на Левски - Чиликов, за набиране на нови футболисти, кой я плати и къде са футболистите? Докога ръководствата на отбора ще пръскат безотговорно пари и после ще се оправдават, че няма такива?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот ivan56 » 30 апр 2017 15:35

damyanov1963 написа:Да попитам, какво стана с екскурзията на скаута на Левски - Чиликов, за набиране на нови футболисти, кой я плати и къде са футболистите? Докога ръководствата на отбора ще пръскат безотговорно пари и после ще се оправдават, че няма такива?!


Чилика ви е най- малкият проблем. Той играчи е намерил, ама много "капацитети" има на Герена, които бъкел не го разбират това животно футбола. Няма как да искаш играч на прилично ниво, а да нямаш дори 200К евра за някой латинос.
И само да спомена, че Чилика има принос за намирането на играчи като Шаешу, Асис, Жужу, Боли.
Ама както той сам казва в интервюто(мисля беше за меридиан мач), вие искате играчи с визитки а не играчи за проби.
Обаче пък нямате кинти :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот Живко6461 » 30 апр 2017 15:38

koisa написа:
Живко6461 написа:...
Няколко години ръководството назначава некадърни треньори, привличат се некадърни футболисти, които въпреки че ги обявяваме за много добри, в почти всеки мач демонстрират уникална техническа и тактическа неграмотност. Слабите игри и провалите се редуват. Срещу почти всички отбори. Трябва ли да очакваме добра игра и победа? Аз не очаквам такива. Епизодичните проблясъци са присъщи на средняците, на посредствените отбори.

Това обяснявам и аз, но очевидно сме занижили многократно критериите си щом определяме посредствени футболисти като много добри! За ръководителите няма нужда да коментирам повече.

Или някои привърженици имаме кой знае защо необосновано високи критерии.
Би било чудесно ръководители, треньори и футболисти да ме принудят да се извиня за критичните си коментари. Ще го направя своевременно с удоволствие. Ще ти напомня и на теб. Уви, с настоящия екип не вярвам това да се случи.
P.S. Преди няколко години критикувах поредното "следващия ... "Лесвски" ще бъде друг". И направих подобно обещание. След минути ме контрираха "Да не забравиш да се извиниш.". Не забравих. Всички знаят, че не ми се наложи.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта