Станимир Стоилов - фен тема

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Мъри Стоилов

Мнениеот ММ1914 » 13 фев 2016 19:34

dindan написа:
damyanov1963 написа:ЧРД на една уникална левскарска легенда! Единственият му гол в дербитата м/у Левски и ЦСКА е за ЦСКА :shock:

Като фен на ЦСКА и аз го поздравявам,не че е играл за ЦСКА,но е уникален човек,никога не плюе по съперника и е много добър треньор.

Да е жив и здрав Мъри. Поне се опитва да е по-малко прост от повечето треньори в България с обидите по съперника. Донесъл ми е много радост като треньор на Левски.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Мъри Стоилов

Мнениеот ЕМИЛ » 14 фев 2016 06:36

ЧРД на един страхотен за нашите стандарти треньор .

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Мъри Стоилов

Мнениеот iliev72 » 14 фев 2016 12:45

На кой му пука за този бездарник след като си отиде Трифон Иванов. Капитане нали разбираш, че това продажно копеле Стоилов с удоволствие бих счупил от бой без да се замислям.
И ще ти кажа защо.Когато кариерата му като футболист беше на дъното ЦСКА й я възроди и след това този неблагодарник има наглостта да скандира срещу този отбор вече като треньор на Левски.
Дано му изгният костите в Азия и никога повече да не стъпи в България това леке.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Мъри Стоилов

Мнениеот g3_ev2 » 14 фев 2016 13:00

Като футболист Мъри имаше доста достойнства, но аз ще го запомня главно с мъдрата му игра като защитник на Левски. Оттам си личеше, че ще стане добър треньор.
Като треньор го уважавам най-вече за смелата му тактика срещу отбора на Англия, за съжаление изгубен с 0:4. Тогава го обвиняваха в какво ли не, но за мен истината беше, че добрата игра на отбора ни беше съпътствана от малшанс, важен фактор в такива сблъсъци. Първият гол стана след абсолютно непредизвикана грешка на Пелето и десния ни бег (не помня кой беше, май Манолев), вторият гол стана след контузия на Божинов в центъра, когато нашите спряха (неоправдано, разбира се) да играят, очаквайки намеса на съдията. После, при 2:0, се опитахме да изравним, но пропуснахме пред английската врата на два пъти, а, при бързи контри и късмет в точността на ударите, на два пъти ни наказаха лошо.
Така че Мъри го уважавам много и като играч, и като треньор. Желая му здраве и успех и в един хубав ден да поведе отбор в едно от елитните първенства в Европа!

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Всичко знам и мога

Мнениеот suni » 19 дек 2016 16:27

Изображение

Е те тоя образ,.. журналята го изкараха бхти ,,невероятния треньор,, ! Нема такъв смех,.. да направиш торта от ла.но и да убеждаваш другите колко е вкусно. Цирк! :lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот boabbb » 19 дек 2016 16:32

Ти знаеш ли к'ви кауни е изкарал, бе :lol: :lol: :lol: Вярно е голям ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот suni » 19 дек 2016 16:38

boabbb написа:Ти знаеш ли к'ви кауни е изкарал, бе :lol: :lol: :lol: Вярно е голям ...

Седя си и се чудя,.. абе това Арсенал, Реал или Барселоната що не го вземат, ми са го оставили да се скита по дивият изток ?!. Големи будали! :?
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот miro_rz » 19 дек 2016 16:44

Какво му е на човека ?
Черно на бяло има не лоша визитка !
Изображение

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот suni » 19 дек 2016 16:48

miro_rz написа:Какво му е на човека ?
Черно на бяла има не лоша визитка !

Абе няма лошо, ама те /пишман журналистите/ го изкараха по-велик от Мауриньо...Големи шпакли !.. Тоя плаща ли си или е безплатно??? :?
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всичко знам и мога

Мнениеот Странджата » 19 дек 2016 16:54

"По какъвто и път да ходи глупецът,у него винаги не достига смисъл, и всекиму той ще изкаже, че е глупав" (Книга на Еклисиаста, гл.10,3).
И още - пак там - 12. "Думи от устата на мъдрец са благодат, а устата на глупец самия него погубват; 13. първите думи от устата му са глупост, а краят на речта от устата му - безумие"


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта