Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 13 дек 2016 15:08

1982 написа:
boabbb написа:Е, та тия ЮД колко души са, че да му се оставят на тоя Младежа да ги "шамари" :?


Смееш ли да скочиш на Младежа, като знаеш, че има солиден мафиотски и политически гръб ??! В тая мутренска "държава" не е много полезно да се дървиш на такива хора.

Абе Младежа, май няма да има нищо против да се попремери с някого, поне такъв вид дава. Не е първия път в който се виждаме и ако трябва да съм честен, не е известен с путкенски номера. Пичагата си застава когато трябва. Част от обръжението му не е от философи, но момчето не е тъпо определено. Има бърза мисъл, умее да говори, когато трябва може с много думи, но може и да е лаконичен и да е право в целта.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 15:14

Не знам дали говорим за едно и също нещо, но това не беше всъщност декларация, а мнение на фейсбук страницата на ЮД. Тяхно лично, необвързващо никого другиго. И беше още края на май месец някъде, далеч преди да имате ново ръководство. Още си беше триумвиратът - Тонев, Ангелов и оня, третият. :mrgreen: :mrgreen: Тогава стана проблемът, макар че никой публично не го е признал, а Младежа нападна Дивизията що не дошли на погребението на Коко.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 15:19

ММ1914 написа:Абе Младежа, май няма да има нищо против да се попремери с някого, поне такъв вид дава.


Аз лично искам да видя Младежа 1 на 1 с Кюстендилеца. :mrgreen: :mrgreen: Но ми е пределно ясно, че никога няма да има такъв двубой. Искам и Теди срещу Вакича или Боби Бокса. 8-) 8-)

Ако се направи такъв турнир, с мачове между тези хора, съм готов и 30 лева за билет да дам, ще е голям купон. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе, по темата - много добре знаеш, че всички при вас ги е страх от Младежа. И по-точно от здравия гръб, който има, никой не би му скочил.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 13 дек 2016 15:34

1982 написа:Не знам дали говорим за едно и също нещо, но това не беше всъщност декларация, а мнение на фейсбук страницата на ЮД. Тяхно лично, необвързващо никого другиго. И беше още края на май месец някъде, далеч преди да имате ново ръководство. Още си беше триумвиратът - Тонев, Ангелов и оня, третият. :mrgreen: :mrgreen: Тогава стана проблемът, макар че никой публично не го е признал, а Младежа нападна Дивизията що не дошли на погребението на Коко.

Говорим за идването на триумвиратът и дивизията го признаха това, трябвало е да излезе до месец след тяхното идване, за да им е като обица на ухото.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 13 дек 2016 15:37

1982 написа:
ММ1914 написа:Абе Младежа, май няма да има нищо против да се попремери с някого, поне такъв вид дава.


Аз лично искам да видя Младежа 1 на 1 с Кюстендилеца. :mrgreen: :mrgreen: Но ми е пределно ясно, че никога няма да има такъв двубой. Искам и Теди срещу Вакича или Боби Бокса. 8-) 8-)

Ако се направи такъв турнир, с мачове между тези хора, съм готов и 30 лева за билет да дам, ще е голям купон. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе, по темата - много добре знаеш, че всички при вас ги е страх от Младежа. И по-точно от здравия гръб, който има, никой не би му скочил.

Да, но все пак те са си извоювали едни места и си ги пазят малко или много. А билетите би трябвало да са доста по-скъпи, но никога няма да стане. Както Животното се пънеше - имат ми телефона не искат. Едните са по-голяма бройка, другите са по-силни на малка бройка. Няма да се срещнат, освен нещо инцидентно ако не се случи.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 15:47

ММ1914 написа:А билетите би трябвало да са доста по-скъпи,


Е, стига де, това са аматьори все пак, аз за повече пари ще гледам Джошуа и Кличко на живо. :lol: :lol: :lol: Иначе е ясно, че е абсурд да се случи.

Относно декларацията - може и да си прав относно това, кога е трябвало да излезе, това не знам вече, просто знам, че с нейното излизане стана проблемът.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 13 дек 2016 16:26

1982 написа:
ММ1914 написа:А билетите би трябвало да са доста по-скъпи,


Е, стига де, това са аматьори все пак, аз за повече пари ще гледам Джошуа и Кличко на живо. :lol: :lol: :lol: Иначе е ясно, че е абсурд да се случи.

Относно декларацията - може и да си прав относно това, кога е трябвало да излезе, това не знам вече, просто знам, че с нейното излизане стана проблемът.

По-скоро проблемът е че е имало договорка, а едната страна е решила да прави каквото си иска. Потвърдиха го и двете страни на срещата.
А зарядът на такава среща ще е по-голям отколкото на Джошуа - Кличко.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 16:33

И какъв е проблемът, че ЮД са изкарали декларацията този май, не разбирам какво толкова страшно има, та чак да ги гони от стадиона и да пребиват хора преди домакинството ви на .... Верея май беше ??!

Аз лично съм убеден, че големият проблем са финансовите зависимости на СЗ с ръководството на Левски, а не някаква принципна и морална страна на нещата. Хора, които мажат с лайна жена, няма как да споменават думи като морал и принципи. Аз лично уважавах много стария ви СЗ, тези, които го създадоха, те бяха истински левскари, може и да сме имали различни случки през годините, но бяха достойни хора повечето, сегашните са си чисти престъпници.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sam.paganini
Мнения: 10
Регистриран на: 21 окт 2015 22:59
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот sam.paganini » 14 дек 2016 10:34

Пълен рестарт за сектора, иначе ще продължаваме да ставаме за смях в бъдеще. Изчерпан е тоя бкп модел на управление.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 14 дек 2016 14:03

sam.paganini написа:Пълен рестарт за сектора, иначе ще продължаваме да ставаме за смях в бъдеще. Изчерпан е тоя бкп модел на управление.

И как се прави рестарт на сектор? Връщаш се в родното си село? Като пишете глупости, поне се замислете преди това.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, metodito и 37 госта