Игра - познай какво е това?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот LSFC 1914 » 14 ное 2016 20:33

Teo, кога най-накрая ще си признаеш, че си болен от параноидна шизофрения? :mrgreen:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот miro_rz » 14 ное 2016 21:27

LSFC 1914 написа:Teo, кога най-накрая ще си признаеш, че си болен от параноидна шизофрения? :mrgreen:

Бях си предложил услигите да му осигуря медикаментите , но ми отказа момчето . :(
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот Teo » 14 ное 2016 21:43

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=O0PVn7P9aFQ[/youtube]

Поздрав за всички рендета в темата!
@ Шизофреник?!?! :lol: :lol:
Бате Тео ще става доктор на науките бе... 8-)
Ако си пусна ЕГН-то и видите какви дипломи стоят зад моя милост тука ще трябва да се отписвате от форума и повече да не говорите с моя милост. Наистина ви го казвам, не ме подценявайте и това, че не съм извадил големия калашник е от скромност :lol:

@ Не забравяйте, че всичко е част от фолклора... никога син, никога на колене пред вас.
Живота ме е научил, че ФК Левски трябва да се мрази! :mrgreen:

Моята омраза е по-силна, от вашата любов към отбора! :lol: :lol: :lol: :lol:

годе
Мнения: 520
Регистриран на: 19 апр 2014 13:35

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот годе » 15 ное 2016 03:07

Teo написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=O0PVn7P9aFQ[/youtube]

Поздрав за всички рендета в темата!
@ Шизофреник?!?! :lol: :lol:
Бате Тео ще става доктор на науките бе... 8-)
Ако си пусна ЕГН-то и видите какви дипломи стоят зад моя милост тука ще трябва да се отписвате от форума и повече да не говорите с моя милост. Наистина ви го казвам, не ме подценявайте и това, че не съм извадил големия калашник е от скромност :lol:

@ Не забравяйте, че всичко е част от фолклора... никога син, никога на колене пред вас.
Живота ме е научил, че ФК Левски трябва да се мрази! :mrgreen:

Моята омраза е по-силна, от вашата любов към отбора! :lol: :lol: :lol: :lol:

Д-р на науките в университета на ЦДНА,от там ли са ти и дипломите? Червената петолъчка в емблемата ви е ясна,ама що сте цуцнали и три жълти покрай нея? Поне си сложете жълти шестолъчки та да се знае произхода ви!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот kiril.a.d » 15 ное 2016 10:16

Заклет Левскар написа:Някой ще познае ли какво по дяволите е това:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Верният отговор - утре.

:lol: :lol: :lol: това e, заклет идиот, спамещ като луд по форума...ама защо ли "като"? ;) ...
апропо - клипа не съм го гледал, достатъчен ми е ника :mrgreen:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот Заклет Левскар » 15 ное 2016 10:24

kiril.a.d написа:
Заклет Левскар написа:Някой ще познае ли какво по дяволите е това:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Верният отговор - утре.

:lol: :lol: :lol: това e, заклет идиот, спамещ като луд по форума...ама защо ли "като"? ;) ...
апропо - клипа не съм го гледал, достатъчен ми е ника :mrgreen:


Дядка,
апропо - това не е клип (изперкал си, личи си, че вече наближаваш 80), ама стига толкова жокери. Верния отговор ще получиш в края на деня.
:mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот kiril.a.d » 15 ное 2016 10:33

Заклет Левскар написа:
kiril.a.d написа:
Заклет Левскар написа:Някой ще познае ли какво по дяволите е това:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html


Верният отговор - утре.

:lol: :lol: :lol: това e, заклет идиот, спамещ като луд по форума...ама защо ли "като"? ;) ...
апропо - клипа не съм го гледал, достатъчен ми е ника :mrgreen:


Дядка,
апропо - това не е клип (изперкал си, личи си, че вече наближаваш 80), ама стига толкова жокери. Верния отговор ще получиш в края на деня.
:mrgreen:

:lol: момченце заклето идиотче, изобщо не съм се заглеждал в посочения линк, за да видя клип ли е или нещо друго! - казах: достатъчен ми е ника, за да се смея на заклета идиотщина!!!
...що не вземеш да си намериш някаква работа...приятелка...истински приятели, а не и те заклети идиоти като теб, че да не пишеш идиотщини и то по няколко пъти на ден? - току виж животът ти придобил смисъл...

Апропо, момченце, не така се помага за ликвидацията на ....-София и евентуалното завръщане на ЦСКА! Но, заклети...простофили, няма как да знаят за някаква реална дейност по нещо си...То пък, ако се завърне ЦСКА още повече ще....се видиотиш! :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот metodito » 15 ное 2016 13:46

Captain Stottlemeyer написа:А бе, колеги, какво им се присмиваме, като ние сме по-зле и от тях! :(
Дойде бащицата от Лондон и обеща козирка и табло. Хубаво, ама под едно голо обещание не можеш да се скриеш от дъжда, а и не можеш да видиш резултата на него; да беше голо маце поне, да има какво да видиш и да изплакнеш очите, а то – голо обещание... :(
Обещаха ни селекция, Чилика си направи една разходка до Португалия, за да констатира, че след ЕП цените на футболистите от страната - европейски шампион се вдигнали. Ами, че аз това щях да го кажа и без да ставам иззад компютъра си, ако ме бяха почерпили една водка. ;)
Бащицата търсел българския Фъргюсън ...и намери Елин! Нито е сър, нито е грък, ами ... Топузаков. И той ще се учи на занаят на Герена - като Гонзо... Поне "Черно море" ще си знаят, кой ще им бъде следващият треньор... 8-)
Бате пък, който уж ни е фен № 1, взе че подаде оставка по никое време... Айде, това не е толкова страшно щото и докато беше на власт печелехме само калъфки, сега поне ще имаме оправдание, че президентът-льотчик е цесекар и затова пак сме до под кривата круша... 8-)

Яко! Имаш една водка (за съжаление виртуална) от мен за този коментар. Не знам харесва ли ти такава:

Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Игра - познай какво е това?

Мнениеот metodito » 15 ное 2016 13:46

metodito написа:
Captain Stottlemeyer написа:А бе, колеги, какво им се присмиваме, като ние сме по-зле и от тях! :(
Дойде бащицата от Лондон и обеща козирка и табло. Хубаво, ама под едно голо обещание не можеш да се скриеш от дъжда, а и не можеш да видиш резултата на него; да беше голо маце поне, да има какво да видиш и да изплакнеш очите, а то – голо обещание... :(
Обещаха ни селекция, Чилика си направи една разходка до Португалия, за да констатира, че след ЕП цените на футболистите от страната - европейски шампион се вдигнали. Ами, че аз това щях да го кажа и без да ставам иззад компютъра си, ако ме бяха почерпили една водка. ;)
Бащицата търсел българския Фъргюсън ...и намери Елин! Нито е сър, нито е грък, ами ... Топузаков. И той ще се учи на занаят на Герена - като Гонзо... Поне "Черно море" ще си знаят, кой ще им бъде следващият треньор... 8-)
Бате пък, който уж ни е фен № 1, взе че подаде оставка по никое време... Айде, това не е толкова страшно щото и докато беше на власт печелехме само калъфки, сега поне ще имаме оправдание, че президентът-льотчик е цесекар и затова пак сме до под кривата круша... 8-)

Як коментар, Кептън! Имаш една водка (за съжаление виртуална) от мен за този коментар. Не знам харесва ли ти такава:

Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта