Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот отец Онуфри » 01 окт 2016 19:34

Другия кръг най-вероятно ще има сериозни съдийски аванти в полза на Литекс, жожето не тръгва за никъде без съдиите.


Image

Потребителски аватар
ekzos
Мнения: 17
Регистриран на: 24 юни 2016 22:08

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Мнениеот ekzos » 01 окт 2016 19:42

отец Онуфри написа:Другия кръг най-вероятно ще има сериозни съдийски аванти в полза на Литекс, жожето не тръгва за никъде без съдиите.

щом в гостуванията им ги подпират така, смятай какво е като са домакини , Литекс затова нямат един фен !

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот botevist_75 » 01 окт 2016 21:13

За всички които ръсеха глупости тук, как сме щяли да им дадем мача,за братски прегръдки и т.н специален музикален поздрав.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 01 окт 2016 21:24

Къде сте, бе, мишоци-специалисти? Това ли беше полягването? Това ли беше "припознаването"?
Жалкари сте, майна!

А иначе, към ЦСКА (колкото и да са ми отвратителни) изпитвах някакво уважение, но това изчадие което дойде днес в червено ме погнуси максимално. Нагло поведение, провокации от първата минута, подкован съдия... Новите чужденци бързо са прихванали гадното, нагло държане и селска надменност, присъща на микренския отбор и собственика му.
Моите уважения към всички цесекари, които отрекоха това създание.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 01 окт 2016 21:50

ZinedineZidane написа:А иначе, към ЦСКА (колкото и да са ми отвратителни) изпитвах някакво уважение, но това изчадие което дойде днес в червено ме погнуси максимално. Нагло поведение, провокации от първата минута, подкован съдия...

Аз пък си мисля, че всичко започна с безумните влизания на Стенио, Терзиев и Панов. ..... и съдията, който не пресече напрежението в зародиш.

... а, ако съдията беше подкован, щеше да даде жълт на Стенио още в третата минута за грубия фал срещу Л. Педро и щеше да изгони Неделев в комплект с Шимао.

20 минути с човек повече пазехте хикса. Не се избърсвайте по говежди със съдията! Колко голови положения имахте за цял мач?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 01 окт 2016 21:58

Не се оправдавам с нищо. Да видя да говоря за футболните "достойнства" на мача. Имахте повече положения и бяхте по-добре подготвени за мача.
Националът Чорбаджийски за колко червени картона беше?
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот 1982 » 01 окт 2016 22:34

ZinedineZidane написа:А иначе, към ЦСКА (колкото и да са ми отвратителни) изпитвах някакво уважение, но това изчадие което дойде днес в червено ме погнуси максимално. Нагло поведение, провокации от първата минута, подкован съдия... Новите чужденци бързо са прихванали гадното, нагло държане и селска надменност, присъща на микренския отбор и собственика му.
Моите уважения към всички цесекари, които отрекоха това създание.


Литекс екипите и името може да си смени, но нрава - никога !!!! Това вечно ще си остане едно мутренско изчадие.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот sirakov77 » 01 окт 2016 22:35

Първо искам да се извиня на " Заклет левскар" , евала пич хвана го тоя мач, аз не вярвах че е възможно! :mrgreen:
За мача явно бяхме подходили с доста респект към съперникът знаейки нашите проблеми в защита и основната ни цел беше да се подсигоряваме максимално отзад, а напред каквото стане, но така загубихме битката в центъра на терена ! Възможно е и ранната контузия на Бризола да изигра също огромна роля за представянето ни в атака, то ние ляв фланг просто нямахме, да разчиташ че Серкан ще играе като ляво крило успешно е безумие и тъй като той си е дефанзивен халф по презумция и отборът заигра още по дефанзивно! Скамейката ни не е къса, там просто няма никой който да може равностойно да замести някой от атакуващите футболисти! Като цяло, в предвид ситуацията в нашият отбор и това че гостите искаха много да вземат тозимач, аз приемам по-скоро положително това че не загубихме!
Имаме една дълга пауза сега в която трябва да се продължи да се работи с атакуващите футболисти и най-вече върху напасването на Косоко към отборът!
Определено има бъдеще пред този отбор, но трябва малко да се надгради, трябва ни едно ляво крило, особено ако се окаже че контузията на Бризола е тежка / дано да не е /, там не виждам просто кой ще играе, а дори сме виждали в един мач и експеримент като такъв да играе Крум Стоянов! Само с атаки от дясно дълго няма да се получава, вече всеки разучава съперникът си и се стреми да противодейства максимално добре, а ние сме лесно предсказуеми по този начин!
Наистина не съм запознат до колко Косоко може да играе на тази позиция и дали не е взет точно с тази цел!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 01 окт 2016 23:36

Литекс бяха по-класният отбор, затова мисля, че нашата тактика беше правилна. Всъщност спечелихме точка. С Литекс щеше да е грешка да тръгнем да се надиграваме.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 FT

Мнениеот Plovdivskia Grand » 01 окт 2016 23:42

През целия мач търсих нещо общо, между изключително уважавания от мен доскоро тим на "ЦСКА"/най-титулувания български футболен отбор /и този"урод",този ловешко-етрополски "хибрид",който се опитва да играе с това голямо име :idea: .Уви,нито поведението на тези с червения екип на терена,нито поведението тези "припознаващи фенове"няма нищо "армейско",нищо,ама нищо общо с ценностите на този велик отбор :oops: !


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта