Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот kiril.a.d » 20 сеп 2016 21:06

LSFC 1914 написа:Локото ще бие Литекс-София.
1:0

ох, боже, доживях да влезе и във...фолклора на левскарите и да ме цитират като мото ;)....
Слушай, човече, не знам какво трябва да се случи, че някой български клуб да надмине успехите на ЦСКА!!! - адаша, Домусов, има мнооого хляб да изяде, докато засенчи ЦСКА и споменът за него, дори в Европа!!!
А това му беше и целта, когато плащаше ЦСКА да му отстъпи...на Титаните, после на Минджуците...и накрая, споразумял се с Гришката, по Домус ТВ да не показват Сектор Г!!!
А пък вие...съжалявам! - не знам кога ще успеете да изтриете европейското петно, лепнато от Холандия за Евроидиотите на Европа....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот GOLEADOR » 20 сеп 2016 21:07

Blue_1914 написа:
GOLEADOR написа:
icko65 написа:
Ти уби Стаматя!Държава и ФК ми сравняваш..Айде по-сериозно.И дали не сме си плащали след фалитите?Къде с репарации къде с кръв-за да я има България.А вие какво платихте?Един к..р.

Вече обясних,как се процедира при фалит,какво повече искаш?Плащаме с имуществото си и разцеплението на най-ценното за ЦСКА - феновете му!


Уважавам пристрастията на всеки привърженик към отбора на който симпатизира, Но дай малко - по сериозно, с какво имущество разполага фалиралия ЦСКА?

Екипи,топки,компютри,земя,ТМ,все такива неща.Всичките пари от имуществото ще отидат за погасяване на дълговете,ако сумата от разпродажбата надвиши дължимото,виж тук не знам какво се случва с нея.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот Pride » 20 сеп 2016 21:15

icko65 написа:
Pride написа:Да обобщя за незнаещите, новият клуб се вля в Спортния клуб на Локомотив, кой е наследник на отбора създаден 1929 г.
Купите физически си при нас не при Касев, кой да ги признава?

Ам дълговете платихте ли?И кво дирите в сградата на стария клуб?Как определи че СК на Локомотив е наследник на ПФК Локомотив?Дай инфо..без бла-бла.Решения на Съд... туй-онуй.


Поинтересувай се бла-бла.
Ти знаеш ли колко реформи е имало в България?
Знаеш ли, че клубовете са трансформирани n на брой пъти.
Знаеш ли, че спортни и футболни клубове са обединявани и разделяни заради политиката?
Знаеш ли, че всички нови ПФК от 90-те юридически са нови дружества?

Определих го защото е така и го знам, ти като не го знаеш мълчи.
Последна промяна от Pride на 20 сеп 2016 21:19, променено общо 1 път.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот kiril.a.d » 20 сеп 2016 21:18

GOLEADOR написа:
kiril.a.d написа:Добри ми и все още разсъждаващ приятелю, аналогия м/у ситуацията в ЦСКА и Локо, можеш да правиш само м/у ЦСКА и ЦСКА 1948....Съжалявам ако искаш, но това е положението...
Ти, сам си го усетил, след като спря да даваш така хубавите графични изпълнения за всеки мач на ЦСКА!!! - извини ме, че...мога да "виждам" и из зад компа ;).....няма нужда да бъда по-подробен, нали?

ОК,това вече е друго.Просто не съм съгласен с израза ЦСКА умря и край.За теб начина за възраждането на ЦСКА е този на ЦСКА 1948,лошо няма.Ако те купят ТМ на ЦСКА и станат членове на ОСК ЦСКА за всички армейци това ще е клуба възродил ЦСКА.За другия проект остава само да се влее в ЦСКА и така обединени феновете на отбора да се завърнат на северната трибуна.Реципрочното важи и за ЦСКА 1948.

:) съжалявам приятелю, но това, което ми пишеш е много далеч от мен! - ОСК ЦСКА? - аз, като ЦеСеКАр от 50 години, какво общо имам с тях?...а те с мен?....
А ако имаш някакви юридически познания...да - ЦСКА, нашия ЦСКА, умря! ТМ? - Гришката ще купи по-скоро гьола край Панчарево да направи чудесна спортно-почивна база, отколкото емблемата и марката на ЦСКА!!! - защо са му, след като и днес ги ползва с мълчаливото съгласие на какви и не ръководни фактори?....Ти, би ли се изръсил...в повече? ;)
И, каквото и да направят ЦСКА 1948, дори въпреки липсата на пари, те ще са по-близо до възстановен ЦСКА, така, както Локо 1929 Сф!!!
А Гришката...само би се изръсил, ако купи ТМ, щото хем не му трябва, хем ще се наложи де си връща в Ловеч, ако иска пари от ЕКТ!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот Raid » 20 сеп 2016 21:28

Оправете си заглавието, защото обиждате феновете на истинския ЦСКА, като наричате така гнусния урод от Микре.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот kiril.a.d » 20 сеп 2016 21:33

Хора, приятели ЦеСеКАри, на мен самия ми е много мъчно че ЦСКА умря, но какво да се прави??? - пред фактите и боговете мълчат! - латинска поговорка...
Та какво от тук нататък - голо име, без съдържание?...Гришката ще въвежда дисциплината от Литекс в ЦСКА, та...ЦСКА да се проваля като провинциалния отбор на Литекс??? - за какво говорим изобщо, с тази...селяндурска практика, довело до това положение на този отбор???
Сори, но Боби Галчев може да бъде "капитан" на бизнеса на Гришката, ако Гришката не беше такъв селяндур!!! А Ицко Янев, можеше да му донесе много пари от Европа, напук на мениджърския ни национален отбор, все от ритнитопковци от школата на Литекс...
Свърши се!!! - Гришката, може да е добър бизнесмен...от наш калибър ;) но от футбол не разбира!!! И като така, нито ще спечели нещо с новия си отбор, нито със стария, нито ще се пребори с Домуса!!!!!!!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот kiril.a.d » 20 сеп 2016 21:38

Raid написа:Оправете си заглавието, защото обиждате феновете на истинския ЦСКА, като наричате така гнусния урод от Микре.

Хйайде де?! - аз това го казах още в първия си коментар тук,веднага след темата...
А то, като ще идем да подкрепим тъпана и оркестъра на Гришата...а можеше да подкрепим Локото, като истински софийски отбор!!!!!!!
Алооооо, локомотивеца, до кога ще те чакаме ние и модерацията да поправиш заглавието??? - иначе, пак ще призова за намеса на модерацията по точка 9 от правилника им!!! - не знам, защо се ослушват до сега...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Джовани Бутачо
Мнения: 75
Регистриран на: 12 мар 2014 19:45
Местоположение: Алфа Кентаър
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот Джовани Бутачо » 20 сеп 2016 21:45

boabbb написа:Е, как може да си от нещо, което не съществува :lol: Ебаси оксиморона ... А иначе локомотивец да говори за чест ми е леко прекалено на фона на схемите, с които ги спасихме в "А" група преди няколко сезона :lol: :lol: Пази Боже, сляпо да прогледа, дето се вика :mrgreen:


Пич прекалил си с газираното ... и БГ-то не го е имало , 200 години Византийско присъствие и по време на 500 години Османско присъствие ... БУГАРИТЕ НИ Е ИМАЛО ! СВЕТКАШ ЛИ СЕ ?!?! АЙДЕ БЕГАЙ У ЛЕВО , ЧЕ МЕ НАПРЕГАШ !
Та НИЕ , Българите сме били за България , ЯСНО ЛИ ТИ Е ?
САМО ЦСКА ! ДАЖЕ И НАКРАЙ СВЕТА , ДАЖЕ В СЪРЦЕТО НА ВРАГА !
А , това че на МИКРЕНСКИЯ БРУС ОДАТ ПО 2/3000 ИЛЯДИ СЕЛЯЦИ И ТОВА Е ДО ВРЕМЕ ! ОНЗИ ДЕН НА МАЧА НА ст.В.Левски всичките 700/800 човека сме били на мачове на "добрата стара ЧОРБА" , когато ти си бил само блян в очите баща ти ....или по точно казано в "ТАШКЕНТ" ...

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот парци » 20 сеп 2016 21:47

icko65 написа:
Pride написа:Да обобщя за незнаещите, новият клуб се вля в Спортния клуб на Локомотив, кой е наследник на отбора създаден 1929 г.
Купите физически си при нас не при Касев, кой да ги признава?

Ам дълговете платихте ли?И кво дирите в сградата на стария клуб?Как определи че СК на Локомотив е наследник на ПФК Локомотив?Дай инфо..без бла-бла.Решения на Съд... туй-онуй.

Aбе, олигофрен кирлив, във всяка една тема трябва да ти се обяснява като на малоумен едно и също. 1 млрд. мнения натрупа, у на майка си бибичката ли ще си ги носиш?


kiril.a.d написа:... Алооооо, локомотивеца, до кога ще те чакаме ние и модерацията да поправиш заглавието??? - иначе, пак ще призова за намеса на модерацията по точка 9 от правилника им!!! - не знам, защо се ослушват до сега...

А успех. Ние тук сме оставени на произвола на всичко куцо и сакато, да си модерира когато иска.
Изображение

Потребителски аватар
Джовани Бутачо
Мнения: 75
Регистриран на: 12 мар 2014 19:45
Местоположение: Алфа Кентаър
Контакти:

Re: Локомотив - ЦСКА сряда 16:00 ч. 1/16 финал Купа на Бълга

Мнениеот Джовани Бутачо » 20 сеп 2016 21:56

Иначе , само "РЕСПЕКТ" за "БУФЕРИТЕ" от София !!!!
И , още нещо за последователите на Г.Г. и неговата религия , според която Литекс Ловеч има 31 титли ... Ако утре хванете и подадете молби в общината за смяна на името си , да се прекръстите на Христо Стоичков Стоичков , няма как всички да получите ПРАТКИ ПО ЕКОНТ СЪС ЗЛАТНИ ТОПКИ , А СЪЩО ТАКА ДА СТАНЕТЕ КОМЕНТАТОРИ ПО МЕКСИКАНСКИ ТЕЛЕВИЗИИ , СЪЩО ДА УСПЕЕТЕ ДА СЕ СНИМАТЕ С ЛЕО МЕСИ .....
СРАМОТА !!! На дърти години да сменяте отбора си !!!!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта