ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот Skywalker » 14 сеп 2016 16:31

nitro77 написа:Ако щете го наречете карма, но отбор, създаден за сметка на други отбори, няма добро бъдеще. Справка: историята на Ред Бул Залцбург. 9 опита за влизане в групите на Шампионската лига - и 9-те неуспешни.

А вашите колко са успешни ?

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот nitro77 » 14 сеп 2016 17:42

Skywalker написа:
nitro77 написа:Ако щете го наречете карма, но отбор, създаден за сметка на други отбори, няма добро бъдеще. Справка: историята на Ред Бул Залцбург. 9 опита за влизане в групите на Шампионската лига - и 9-те неуспешни.

А вашите колко са успешни ?

От стартирането на проекта "Дунав 2010" имаме 4 промоции в по-горни групи и една в по-долна. По-същественото в случая е, че сме започнали от областната група, без да ликвидираме други клубове и кармата ни е добра. ;)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23758
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 21:12

nitro77 написа:
Skywalker написа:
nitro77 написа:Ако щете го наречете карма, но отбор, създаден за сметка на други отбори, няма добро бъдеще. Справка: историята на Ред Бул Залцбург. 9 опита за влизане в групите на Шампионската лига - и 9-те неуспешни.

А вашите колко са успешни ?

От стартирането на проекта "Дунав 2010" имаме 4 промоции в по-горни групи и една в по-долна. По-същественото в случая е, че сме започнали от областната група, без да ликвидираме други клубове и кармата ни е добра. ;)

Кармата ви е ''добра'',защото собственика който ви е поел в началото не е имал още един клуб ''в излишък'' при себе си в по горна девизия. ;) Да си го кажем право куме в очите.
Ся ще ми кажеш ''Аааа ние няма да го припознаем'',но аз щи кажа ''Изобщо не се знае какво би било''
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот nitro77 » 14 сеп 2016 21:42

delqnski47 написа:
nitro77 написа:
Skywalker написа:
nitro77 написа:Ако щете го наречете карма, но отбор, създаден за сметка на други отбори, няма добро бъдеще. Справка: историята на Ред Бул Залцбург. 9 опита за влизане в групите на Шампионската лига - и 9-те неуспешни.

А вашите колко са успешни ?

От стартирането на проекта "Дунав 2010" имаме 4 промоции в по-горни групи и една в по-долна. По-същественото в случая е, че сме започнали от областната група, без да ликвидираме други клубове и кармата ни е добра. ;)

Кармата ви е ''добра'',защото собственика който ви е поел в началото не е имал още един клуб ''в излишък'' при себе си в по горна девизия. ;) Да си го кажем право куме в очите.
Ся ще ми кажеш ''Аааа ние няма да го припознаем'',но аз щи кажа ''Изобщо не се знае какво би било''

Ние няма какво да припознаваме. След сезон 2013/14, когато изпаднахме от Б във В група, имахме възможност да вземем лиценза на Бенковски (Бяла) - първенец в Североизточната В група и да участваме отново в Б група, но предпочетохме да бъдем себе си и си извървяхме честно пътя към елита. И изобщо вашият случай няма аналог в друга страна, сигурен съм. Да изтърбушат футболната пирамида, само за да угодят на шепа хора - собственици и носители на тв права.
Голмайсторът на първия гол за Дунав Васил Шопов си го каза: "Когато бях в Спартак Плевен, играх срещу ЦСКА за Купата на България. Но това не е същият отбор. Това е Литекс, част от който бях до преди няколко месеца."

https://topsport.bg/dunav/geroyat-na-dunav-sreshtu-tsska-sofiya-pred-topsport-v-nedelya-igrah-sreshtu-otbora-na-liteks-ot-koyto-byah-chast-predi-nyakolko-mesetsa.html

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23758
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 22:15

nitro77 написа:Ние няма какво да припознаваме. След сезон 2013/14, когато изпаднахме от Б във В група, имахме възможност да вземем лиценза на Бенковски (Бяла) - първенец в Североизточната В група и да участваме отново в Б група, но предпочетохме да бъдем себе си и си извървяхме честно пътя към елита. И изобщо вашият случай няма аналог в друга страна, сигурен съм. Да изтърбушат футболната пирамида, само за да угодят на шепа хора - собственици и носители на тв права.
Голмайсторът на първия гол за Дунав Васил Шопов си го каза: "Когато бях в Спартак Плевен, играх срещу ЦСКА за Купата на България. Но това не е същият отбор. Това е Литекс, част от който бях до преди няколко месеца."

https://topsport.bg/dunav/geroyat-na-dunav-sreshtu-tsska-sofiya-pred-topsport-v-nedelya-igrah-sreshtu-otbora-na-liteks-ot-koyto-byah-chast-predi-nyakolko-mesetsa.html

Да де извървяхте го ''честно'' като не си платихте дълговете.Ясно ми е. ;) Както вие така и много други отбори,които уж са много ''морални''.Друг е въпроса дали и ЦСКА-София ще направи същото.По думите на Кралев това няма как да стане,но да видим.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот nitro77 » 14 сеп 2016 22:23

delqnski47 написа:
nitro77 написа:Ние няма какво да припознаваме. След сезон 2013/14, когато изпаднахме от Б във В група, имахме възможност да вземем лиценза на Бенковски (Бяла) - първенец в Североизточната В група и да участваме отново в Б група, но предпочетохме да бъдем себе си и си извървяхме честно пътя към елита. И изобщо вашият случай няма аналог в друга страна, сигурен съм. Да изтърбушат футболната пирамида, само за да угодят на шепа хора - собственици и носители на тв права.
Голмайсторът на първия гол за Дунав Васил Шопов си го каза: "Когато бях в Спартак Плевен, играх срещу ЦСКА за Купата на България. Но това не е същият отбор. Това е Литекс, част от който бях до преди няколко месеца."

https://topsport.bg/dunav/geroyat-na-dunav-sreshtu-tsska-sofiya-pred-topsport-v-nedelya-igrah-sreshtu-otbora-na-liteks-ot-koyto-byah-chast-predi-nyakolko-mesetsa.html

Да де извървяхте го ''честно'' като не си платихте дълговете.Ясно ми е. ;) Както вие така и много други отбори,които уж са много ''морални''.Друг е въпроса дали и ЦСКА-София ще направи същото.По думите на Кралев това няма как да стане,но да видим.

Тук не позна. Въпреки, че започнахме начисто, платихме задълженията на фалиралия ФК "Дунав". Те със сигурност не са били милиони, вероятно става въпрос за не повече от 50-на хиляди лева, но ги платихме. Не аз лично, а хората, които осигуряват финансирането на Дунав. Можеш да потърсиш източници за информацията, ако ти се занимава. А че Гриша Ганчев няма да го направи, е повече от сигурно.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23758
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 22:25

nitro77 написа:Тук не позна. Въпреки, че започнахме начисто, платихме задълженията на фалиралия ФК "Дунав". Те със сигурност не са били милиони, вероятно става въпрос за не повече от 50-на хиляди лева, но ги платихме. Не аз лично, а хората, които осигуряват финансирането на Дунав. Можеш да потърсиш източници за информацията, ако ти се занимава. А че Гриша Ганчев няма да го направи, е повече от сигурно.

Еми поздравления.Иначе за ГГ не знам,аз никога не говоря в бъдеще време.Когато нещата станат факти тогава коментирам. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот boabbb » 15 сеп 2016 09:03

delqnski47 написа:
nitro77 написа:Тук не позна. Въпреки, че започнахме начисто, платихме задълженията на фалиралия ФК "Дунав". Те със сигурност не са били милиони, вероятно става въпрос за не повече от 50-на хиляди лева, но ги платихме. Не аз лично, а хората, които осигуряват финансирането на Дунав. Можеш да потърсиш източници за информацията, ако ти се занимава. А че Гриша Ганчев няма да го направи, е повече от сигурно.

Еми поздравления.Иначе за ГГ не знам,аз никога не говоря в бъдеще време.Когато нещата станат факти тогава коментирам. ;)


Глупости на търкалета :lol: :lol: Дунав като е бил само с 50 бона дългове, защо е фалирал :?: Ебати наглата лъжа, братче, бравос :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот nitro77 » 15 сеп 2016 13:00

boabbb написа:
delqnski47 написа:
nitro77 написа:Тук не позна. Въпреки, че започнахме начисто, платихме задълженията на фалиралия ФК "Дунав". Те със сигурност не са били милиони, вероятно става въпрос за не повече от 50-на хиляди лева, но ги платихме. Не аз лично, а хората, които осигуряват финансирането на Дунав. Можеш да потърсиш източници за информацията, ако ти се занимава. А че Гриша Ганчев няма да го направи, е повече от сигурно.

Еми поздравления.Иначе за ГГ не знам,аз никога не говоря в бъдеще време.Когато нещата станат факти тогава коментирам. ;)


Глупости на търкалета :lol: :lol: Дунав като е бил само с 50 бона дългове, защо е фалирал :?: Ебати наглата лъжа, братче, бравос :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не знам колко точно са били, може и 100 000, но ти да не мислиш, че един футболен клуб от провинцията, и то от Б и В група разполага с активи за милиони? Също така нямаме Чичко-Паричко, който да покрие тези дългове веднага. Най-логичното беше да се създаде нов клуб, който да започне на чисто. Впоследствие хората и институциите, които осигуряват финансирането на новия клуб, покриха задълженията на фалиралото дружество.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: ППЛ 6 кръг: Дунав - ЦСКА, 11.09.2016, 21:15, Разград

Мнениеот Skywalker » 15 сеп 2016 13:17

nitro77 написа:
Skywalker написа:
nitro77 написа:Ако щете го наречете карма, но отбор, създаден за сметка на други отбори, няма добро бъдеще. Справка: историята на Ред Бул Залцбург. 9 опита за влизане в групите на Шампионската лига - и 9-те неуспешни.

А вашите колко са успешни ?

От стартирането на проекта "Дунав 2010" имаме 4 промоции в по-горни групи и една в по-долна. По-същественото в случая е, че сме започнали от областната група, без да ликвидираме други клубове и кармата ни е добра. ;)

Това за ШЛ ли става въпрос ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта