ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 10 сеп 2016 15:00

soilwork написа:
Beladona написа:
Кво издевателство бе , че ни оставиха да завлечем маса хора и държавата с 30 млн ли ???? Пожелеавам си такова издеавателство веднага !!!!
[center]Утре ЦСКА има мач с Дунав в Първа Лига......коментирай нещо по състав ,тактика ;) -стига си се занимавал с минали истории! Вече не е интересно [/center]


Нормално е Русе да бие Ловеч , ако направите равен ще е изненада !!!

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Yan_Bibiyan » 10 сеп 2016 15:03

Той ще сложи, но първо ни трябва охрана, че след тези снимки вече си представям шума от копита, еуфорията от предстоящото хранене, звуците на задоволство от приближаващото стадо... Овце, кози, бикове - всичко да се държи вън от игрищата ни! Нито сме сиропиталище, нито обществена кухня, нито ТКЗС. :lol:

[offtopic]Я, Мини (галено от Минотавъра) е тук! Знаеш ли, че ако ми се подмажеш добре, ще уредя да закупиш част от гръцката митология и съответно правото да се наричаш Афродита? За Зевс няма да те огрее, но Афродита е свободна и би ти паснала като дялан камък, ако намалиш грубостите. :mrgreen:[/offtopic]
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 10 сеп 2016 15:06

Beladona написа:
soilwork написа:
Beladona написа:
Кво издевателство бе , че ни оставиха да завлечем маса хора и държавата с 30 млн ли ???? Пожелеавам си такова издеавателство веднага !!!!
[center]Утре ЦСКА има мач с Дунав в Първа Лига......коментирай нещо по състав ,тактика ;) -стига си се занимавал с минали истории! Вече не е интересно [/center]


Нормално е Русе да бие Ловеч , ако направите равен ще е изненада !!!


Ааааа, не, Литекс е доказана марка в БГ фугбола, 4-кратен шампион, според мен ще бият :!:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Kindza
Мнения: 103
Регистриран на: 02 авг 2016 19:19

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Kindza » 10 сеп 2016 15:14

Beladona написа:Аз нали ти казах , че отивам при Ципрас да ми метне малко гръцка митология , не е лошо да ми викаш Зевс и да припознаеш Витоша за Олимп !!!


Като покажеш договора с Ципрас , ще си помисля . Дотогава , предвид факта че имаш копита , рило и навита опашка , ще ти викам прасе . :lol:

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 10 сеп 2016 15:43

Изображение
Да си припомним славните мигове преди 68 години и как едни нечифтокопитни постоянно се опитват да ме убедят , че видите ли феновете на ЦСКА през 1948-ма били докарани под строй войничета , а на снимката съвсем друго се вижда ;) Тези хора не можеш да ги закараш под строй и така да се радват на отбора си :) След всички сътресения и изживения опит за унищожение , все пак ЦСКА оцеля и то именно заради феновете си , точно заради това е целенасочената атака на облъчване с всички възможни средства , само и единствено с цел ... объркване и разединеие на феновете , но след максимум 2-3 месеца и това ще бъде преодоляно , а все повече за ЦСКА ще се говори само за неща свързани пряко с футбола и ще се коментират чисто футболни проблеми и терзания :!: :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Nuke » 10 сеп 2016 15:48

baraba написа:Изображение
Да си припомним славните мигове преди 68 години и как едни нечифтокопитни постоянно се опитват да ме убедят , че видите ли феновете на ЦСКА през 1948-ма били докарани под строй войничета , а на снимката съвсем друго се вижда ;)


О, да, униформите и фуражките са само реквизит :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Yan_Bibiyan » 10 сеп 2016 15:52

И колко хора с униформи и фуражки видя на снимката? Аз след първия оглед мернах 4-ма. Нали правиш разлика между фуражка и обикновен каскет? :lol:
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Nuke » 10 сеп 2016 15:55

Мен също са ме водили на мач, когато бях в казармата, при това след 1989 и не на ЦСКА. Това беше градската отпуска на новобранците - водеха ни под строй на разни мероприятия. 100% е било същото и преди 1989, но щом ви харесва да си създавате легенди - ваша си работа.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 10 сеп 2016 16:04

Nuke написа:Мен също са ме водили на мач, когато бях в казармата, при това след 1989 и не на ЦСКА. Това беше градската отпуска на новобранците - водеха ни под строй на разни мероприятия. 100% е било същото и преди 1989, но щом ви харесва да си създавате легенди - ваша си работа.

Ние не създаваме легенди , ние показваме снимки , документи ... така де , черно на бяло , легендите и митологиите ги създавате вие от Сухата река ;) Все още (около 25 години) чакам някой да ми покаже указа с който е създаден ЦСКА , за сметка на това аз много пъти съм показвал учредителния протокол от обединението и образуването на ЦСКА ;) Както и на снимката се виждат хиляди въодушевени хора и сред тях няколко фуражки на униформени , което за тия години си е нещо съвсем нормално , ама то като няма какво друго да се каже за оправдание ..... униформени под строй ви се привиждат :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 10 сеп 2016 16:21

Nuke написа:Мен също са ме водили на мач, когато бях в казармата, при това след 1989 и не на ЦСКА. Това беше градската отпуска на новобранците - водеха ни под строй на разни мероприятия. 100% е било същото и преди 1989, но щом ви харесва да си създавате легенди - ваша си работа.

Та , като стана дума за документи :
Изображение
Живото доказателство , че юридически и физически , Левски престава да съществува след около месец на бял свят ще се появи(роди) едно отроче именувано .... ДСО " Динамо" , на които вие твърдите , че сте му наследници :mrgreen: Но , тъй като това е ваш избор , аз го уважавам и приемам :mrgreen: Както си е и мой избора , как ще си му викам на отбора , дали ЦСКА или ЦСКА - София или ЦДНА или ЦСКА " ...... знаме" , дали армейците или червените :idea:
Последна промяна от baraba на 10 сеп 2016 16:22, променено общо 1 път.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта