Христо Янев подаде оставка

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот ceBep » 25 авг 2016 22:22

гражданин от село написа:
ceBep написа:
гражданин от село написа:Щото загубата от Верея и равния с Пирин не са гавра?А двете домакински победи с/у последния с 0(нула) точки и един от нарочените за изпадащи.Да оставим резултатите, играта е трагична.Едно подаване по ширина и връщане на вратаря, едни нескопосани пасове, никакво движение и търсене на свободни пространства, никакъв синхрон и разбирателство в атака и особено в защита, да не говорим за идеи или заучени положения в играта.И това с/у най-слабите противници в първенството.Как ще играем и какви ще са резултатите, когато дойдат по-сериозните мачове?Да не говорим, че най-големите издънки са "звездите" от "готовия отбор", ама се вижда, че наистина има разлика м/у В и А(ППФЛ) група.С тази игра най-много средата на таблицата - у дома ще се мъчим за победа, ако стане, на вън да не загубим пак, ако стане.

Дойдоха 2 мача без победа и глорихънтарите веднага се показаха, че тоя дето го носиха на ръце до преди 3 месеца сега трябвало да си ходи, че не ставал. Първо футболистите били некадърни и не ставали, та ги псуваха сега и Ицо Янев бил слаб за А група.....абе пародията е пълна ! В този ред на мисли, на румънския анонимник колко кръга му давате ?

Ти въобще знаеш ли смисъла на тази чуждица?И човек, който приписва чужди думи и мисли да други се нарича лъжец.Да, такива като мен ходят на стадиона заради футбола и отбора, а не заради себе си.На мен ми пука за играта и представянето на отбора, а не за вашето съчетание с лента, топка или обръч.Едва ли на някой му дреме, че ви няма на стадиона заедно с личната ви треньорка Нешка Робева - Мегафона.Не знам кой ви е излъгал и сте си самовъобразили, че сте нещо важно за клуба и отбора, не не сте.Важни са тези, които ходят да се радват на футбол и отбор, а не на себе си.

И какво сега, скъсахте се да го повтаряте това, щото не всички са съгласни и са готови да го налапат на първия лъжец обещал титли и бой над говедата ?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот Кашчей » 25 авг 2016 22:32

ceBep написа:
гражданин от село написа:
ceBep написа:
гражданин от село написа:Щото загубата от Верея и равния с Пирин не са гавра?А двете домакински победи с/у последния с 0(нула) точки и един от нарочените за изпадащи.Да оставим резултатите, играта е трагична.Едно подаване по ширина и връщане на вратаря, едни нескопосани пасове, никакво движение и търсене на свободни пространства, никакъв синхрон и разбирателство в атака и особено в защита, да не говорим за идеи или заучени положения в играта.И това с/у най-слабите противници в първенството.Как ще играем и какви ще са резултатите, когато дойдат по-сериозните мачове?Да не говорим, че най-големите издънки са "звездите" от "готовия отбор", ама се вижда, че наистина има разлика м/у В и А(ППФЛ) група.С тази игра най-много средата на таблицата - у дома ще се мъчим за победа, ако стане, на вън да не загубим пак, ако стане.

Дойдоха 2 мача без победа и глорихънтарите веднага се показаха, че тоя дето го носиха на ръце до преди 3 месеца сега трябвало да си ходи, че не ставал. Първо футболистите били некадърни и не ставали, та ги псуваха сега и Ицо Янев бил слаб за А група.....абе пародията е пълна ! В този ред на мисли, на румънския анонимник колко кръга му давате ?

Ти въобще знаеш ли смисъла на тази чуждица?И човек, който приписва чужди думи и мисли да други се нарича лъжец.Да, такива като мен ходят на стадиона заради футбола и отбора, а не заради себе си.На мен ми пука за играта и представянето на отбора, а не за вашето съчетание с лента, топка или обръч.Едва ли на някой му дреме, че ви няма на стадиона заедно с личната ви треньорка Нешка Робева - Мегафона.Не знам кой ви е излъгал и сте си самовъобразили, че сте нещо важно за клуба и отбора, не не сте.Важни са тези, които ходят да се радват на футбол и отбор, а не на себе си.

И какво сега, скъсахте се да го повтаряте това, щото не всички са съгласни и са готови да го налапат на първия лъжец обещал титли и бой над говедата ?


Малко офф, ама на "говедата" им трябват още 2-3 мача, като този със Славия, но поредни, и ще навирят гребена, а и в 10 кръг ще имат двойна доза настървение. Там не се знае кой-кого, но тия с Литекс имат доста добър баланс. 8-)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот boabbb » 26 авг 2016 09:04

ceBep написа:И какво сега, скъсахте се да го повтаряте това, щото не всички са съгласни и са готови да го налапат на първия лъжец обещал титли и бой над говедата ?


Тука се бъркаш ... Микренеца е първият ДАЛ нещо от себе си ( дето го е гепил от държавата преди това, ама няма значение ), а не обещал :!: На обещанията на Черепа, Лупарата и компания се наслушахме ... Извадени джобове и обърнати хастари няма в момента в ЦСКА, и сигурно на вас заради това не ви е интересно :| Не ви обвинявам - демокрация е, можете да правите каквото ви е кеф ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот ceBep » 26 авг 2016 09:26

Този наред с лупи, бойко и титаните са главния Убиец на ЦСКА ! И пръв ваш приятел. Ама не ми се спори, по важно е "ние" какво. Живейте си в розовите сънища за купи, титли и ШЛ и така.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот boabbb » 26 авг 2016 09:55

Не ми трябват нито купи, нито титли, а съществуване на ЦСКА :!: Друг вариант никой не ни предложи - какво да направиме :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот Red_Neck » 26 авг 2016 12:06

Yan_Bibiyan написа:"Носихме го на ръце" заради победи във В група и такива в Купата. Не видях Ицо да се е доказал в А група, а да сравняваш ППЛ с В група е меко казано наивно.

Колега, как да се докаже човек за 4 мача?

.... иначе, според инфо "от кухнята", ... проблемът е бил, че Ицо сляпо държал на футболисти от миналия сезон.
Всеки си има гледна точка, но според мен е много трудно само с хъс да компенсираш класа в течение на цял шампионат.

Времето ще покаже, .... но ръководството е пределно наясно с атмосферата и потенциала на отбора. Не виждам причина да коментираме неща, за които ни липсва информация.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот emigo73 » 26 авг 2016 14:31

Не е заяждане, не е ''търсене на теле под вол'' ,а,прос въпрос: Дали Стоичков е взел участие или не е, в отстраняването на Янев?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот boabbb » 26 авг 2016 14:33

emigo73 написа:Не е заяждане, не е ''търсене на теле под вол'' ,а,прос въпрос: Дали Стоичков е взел участие или не е, в отстраняването на Янев?


Съмнява ме ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот emigo73 » 26 авг 2016 14:42

boabbb написа:
emigo73 написа:Не е заяждане, не е ''търсене на теле под вол'' ,а,прос въпрос: Дали Стоичков е взел участие или не е, в отстраняването на Янев?


Съмнява ме ...

Не се съмнявай. Виж всичките ми постове, във всички под форуми и ще се убеди. Ако ти се занимава, разбира се.
Последна промяна от emigo73 на 26 авг 2016 14:45, променено общо 1 път.

bellamy_99
Мнения: 288
Регистриран на: 22 юли 2015 16:03

Re: Христо Янев подаде оставка

Мнениеот bellamy_99 » 26 авг 2016 14:44

emigo73 написа:Не е заяждане, не е ''търсене на теле под вол'' ,а,прос въпрос: Дали Стоичков е взел участие или не е, в отстраняването на Янев?

един просТ отговор. Да, взел е. След като е съсобственик на отбора, дава пари(може би), има мнение и участие във всички процеси в клуба.
Проблемът е, че правата на сегашните модератори са безсрочни и те блокират всякакви опити да организираме избор на нови. Моля, отнесете това оплакване до някое отговорно лице, което да осигури възможност да проведем избори на нови модератори.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта