Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот nghcvth » 22 авг 2016 17:04

GOLEADOR написа:
nghcvth написа:Ама ти сериозно ли мислиш, че ММС прави нещо положително и, че изобщо на хората там им пука за нашия спорт?
Абе докато нямахме медал им искаха оставките,сега при успех всеки си мълчи.Въпреки,че тяхната роля в развитието на спорта да е съвсем друга.
П.П.
Гледам сравняват ни с Румъния (и съвсем правилно),ако имахме отбор при щангите щяхме да сме преди тях,ама нали е по-лесно да се плюе.И как може да се слагат всички спортисти под един знаменател.За едни олимпиадата е провал,за други успех,всеки нормален човек вижда и го разбира това,не и хейтъра.На него му дай само да плюе,майната му на целия труд който са хвърлили спортистите за да представят България на олимпийския форум!

Чутовен успех, 3 медала, от които 0 златни. Направо спортът ни се развива, цъфти и връзва.
Хората, които са заслужили съм ги хвалил и аз, както и други потребители във форума. Това, че ти случайно си пропуснал тези постове не е мой проблем. Но голяма част от т.нар. олимпийци бяха там на екскурзия, затова и заглавието е такова.
Това, че Министерството върши някаква работа си е твоя мантра. Аз лично не виждам какво хубаво е направил дебелака Кралев. Но пък, ако вземем твоята логика, би трябвало да похвалиш и капацитета Мариана Георгиева (бившия министър), защото и тя водеше спортното министерството по време на 4- годишния олимпийски цикъл.
По последното ти изречение- аз не искам да бъда представян от Григор Димитров, от онзи, който останал последен понеже се разсеял и всички други го минали, както и от онзи, на който му духало вятър.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот nghcvth » 22 авг 2016 17:10

v.r.s. написа:Относно заглавието освен, че всички са в кюпа, е показателно и това, че темата е пусната един ден след започването на олимпиадата, когато още не са започнали спортистите ни със състезанията.
Наистина няма нищо хейтърско в него и е много мотивиращо за тях.

Хайде сега се върни назад в темата, порови се малко и виж от коя дата е с това заглавие. Ама чукча писател, чукча не читател.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот v.r.s. » 22 авг 2016 17:24

nghcvth написа:
GOLEADOR написа:
nghcvth написа:Ама ти сериозно ли мислиш, че ММС прави нещо положително и, че изобщо на хората там им пука за нашия спорт?
Абе докато нямахме медал им искаха оставките,сега при успех всеки си мълчи.Въпреки,че тяхната роля в развитието на спорта да е съвсем друга.
П.П.
Гледам сравняват ни с Румъния (и съвсем правилно),ако имахме отбор при щангите щяхме да сме преди тях,ама нали е по-лесно да се плюе.И как може да се слагат всички спортисти под един знаменател.За едни олимпиадата е провал,за други успех,всеки нормален човек вижда и го разбира това,не и хейтъра.На него му дай само да плюе,майната му на целия труд който са хвърлили спортистите за да представят България на олимпийския форум!

Чутовен успех, 3 медала, от които 0 златни. Направо спортът ни се развива, цъфти и връзва.
Хората, които са заслужили съм ги хвалил и аз, както и други потребители във форума. Това, че ти случайно си пропуснал тези постове не е мой проблем. Но голяма част от т.нар. олимпийци бяха там на екскурзия, затова и заглавието е такова.
Това, че Министерството върши някаква работа си е твоя мантра. Аз лично не виждам какво хубаво е направил дебелака Кралев. Но пък, ако вземем твоята логика, би трябвало да похвалиш и капацитета Мариана Георгиева (бившия министър), защото и тя водеше спортното министерството по време на 4- годишния олимпийски цикъл.
По последното ти изречение- аз не искам да бъда представян от Григор Димитров, от онзи, който останал последен понеже се разсеял и всички други го минали, както и от онзи, на който му духало вятър.


От кого искаш или не искаш да бъдеш представян не е важно, а важно е това, че всеки един, който присъства на Олимпиадата е заслужено там, тъй като си е извоювал квота. На никой не му е паднало отнякъде или от някой да се състезава в Рио, без значение дали е спечелил медал, дали се е класирал за финал, полуфинал или е останал последен. Спечелената квота им дава пълното право да са там, дори и като туристи, както ги определяте по форумите. Дори заслужават голямо уважение, тъй като са предпочели да останат и се състезават за България, защото някои спортисти предпочетоха да се състезават за чужди страни, защото освен условията и парите, които получават там, имат и уважението, което при нас липсва.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 17:25

Любимите ми моменти след успех .....

Изображение
Изображение
Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот Uncle_Sam » 22 авг 2016 17:35

Където е България по БВП, е и по медали.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот nghcvth » 22 авг 2016 18:08

Абе не ми се рови сега да търся, но си мисля, че в някои спортове се дават квоти, без да се покриват никакви нормативи, просто се дават на олимпийския принцип, че е важно всеки да участва. Специално участникът ни в колезденето абсолютно нищо не беше извоювал, а го набутаха на екскурзия по някаква типична за нас шуробаджанашка линия. За нещастие пък горкия бързо- бързо се преби на пътя. Съжалявам, но такъв плазмодий няма как да уважавам.

В крайна сметка не разбирам целия този спор за нашите олимпийци. Който иска нека ги подкрепя, който като мен смята болшинстовото от тях за туристи нека си е хейтър и така. Всеки си има право на мнение.

П.п. Одеве видях тая снимка с Мирела Демирева, Роско и Кралев и направо ми се доповръща от мазните усмивки на тия двамата.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот v.r.s. » 22 авг 2016 18:12

nghcvth написа:
v.r.s. написа:Относно заглавието освен, че всички са в кюпа, е показателно и това, че темата е пусната един ден след започването на олимпиадата, когато още не са започнали спортистите ни със състезанията.
Наистина няма нищо хейтърско в него и е много мотивиращо за тях.

Хайде сега се върни назад в темата, порови се малко и виж от коя дата е с това заглавие. Ама чукча писател, чукча не читател.


Чукча не читател, тъй като не хейтър като теб.
На 11.08. е променено заглавието, още преди да са започнали дисциплините като борба, бокс, художествена гимнастика, където наистина можеше да се очакват медали и леката атлетика, в която дори никой не се е надявал на такъв и се приемаше за успех ако Ивет и Демирева участват на финала. Освен в стрелбата, ти в кои спортове си очаквал някакви успехи, в колоезденето, фектовката, плуването или в бадминтона, където участниците ни се представиха добре и ако бяха победили азиатките, щеше да се определя като чудо. Боксьорите ни Даниел Асенов и Станимира Петрова отпаднаха съответно на 15. 08. и 12.08., след като темата е променена, каякарите започнаха на 15.08 и т.н. Или може би имаш способности да виждаш в бъдеще и знаеше, как ще се развият дисциплините, преди още да са започнали?
В кой от спортовете в първите 6 дни си очаквал медал или добро представяне, каквото не липсваше дори и в първите дни, като примерно фектовачът ни, който отстрани действащият световен шампион, добрата игра на сестри Стоеви?

Така, че държа на мнението, че заглавието е хейтърско, независимо, че е променено на 11.08., а не на 06.08. като си признавам неточността си относно промяната му.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 18:27

Обаче, прави ли ви впечатление разликата в отношението на Томислав Русев към Красен Кралев и предишната министърка на спорта - онази Георгиева (не се сещам малкото й име) ?? Онази я подбара още от първия ден на назначението и докато не си замина, не спря да я критикува, докато за Красенчо и до ден-днешен не е казал лоша дума. Внимателно го слушах и днес, надявайки се бегло на подобна тирада, каквато съм слушал неведнъж към Георгиева (и то напълно заслужено), но нищо подобно ...... нищичко .... оплю треньорите в България, оплю "хейтърите" :lol: :lol: :lol: , мрънкачите, даже и политиците, но за ръководителите на българския спорт, и в частнот Търбуха, ни думичка.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот GOLEADOR » 22 авг 2016 18:28

Естествено,че официалните лица ще се снимат с медалистите,да се крият от тях ли искате?Най-малкото е някакво уважение към тях да отидеш и ги поздравиш.Интересното е,че снимките трудно се намират в нета и някои медии сложиха снимки на министъра от срещите му с тях в България.
[rimg]https://webnews.bg/uploads/images/94/6394/246394/768x432.jpg?_=1469638326[/rimg]
Не знам от къде е тази снимка,дали от нова спортна зала или просто е наминал да види как грациите се готвят за ОИ,1982 може да каже.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 18:35

Голеадоре, ти ме изумяваш ..... колко трудно се намирали снимките в нета ...... колко да е трудно, написах в гугъл "Красен Кралев Мирела Демирева" и на изображенията веднага изскочиха сума снимки. Беше адски трудно и ми отне половин ден ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта