ЦСКА - Удинезе

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот veni__85 » 23 юли 2016 22:05

Не знам защо се заяждате с феновете на ЦСКА. Мача се гледаше от поне 50 000 човека пред телевизионния екран.

OLD.PLAYER
Мнения: 37
Регистриран на: 13 дек 2015 04:48
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот OLD.PLAYER » 23 юли 2016 22:10

https://www.youtube.com/watch?v=pt_860tizYw

:twisted: :twisted: :twisted: ще пръснем стадиона по шевовете :P

Haralampy
Мнения: 1169
Регистриран на: 05 май 2016 15:09
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот Haralampy » 23 юли 2016 22:17

A - претъпкан, Г - на 40-50%, Б - 700-800 човека...

[offtopic]Изображение[/offtopic]

п.с. Надявам се тоя пост вече да не ми бъде "изтрит"...

:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот Altarf » 23 юли 2016 22:18

Не знам дали забелязахте, но на излизане от стадиона имаше един жандармерист като планина.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот W84me » 23 юли 2016 23:21

Момци, прегледайте се. Преко сили припознавачите днес бяха 7000 човека. Гледайте реално на нещата. Не е малка цифра, нищо, че билетите, кебапчетата и автобусите бяха безплатни ;)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот Ozzimozzi » 24 юли 2016 00:03

W84me написа:Момци, прегледайте се. Преко сили припознавачите днес бяха 7000 човека. Гледайте реално на нещата. Не е малка цифра, нищо, че билетите, кебапчетата и автобусите бяха безплатни ;)

Вие на представянето колко бяхте? Или вие отидохте само на излагането?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6038
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот MASTER_COOL » 24 юли 2016 00:50

10514 официално. Най-посетената контрола на бг отбор. Точка !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот dreben23 » 24 юли 2016 00:55

Нелош мач, от който можем да си направим някакви полезни изводи- първият и най-основен е, че един футболист продължава да впечатлява и да израства с много бързи темпове, едно изключително интелигентно и възпитано момче успява да радва всяко червено сърце след всеки свой мач и това е Божидар Чорбаджийски! Момчето, което има огромен талант и продължава да го показва и можем само да се гордеем с него. Браво, Божо, продължавай само така! :)
Разбира се, въпреки сравнително интересният мач, който ни предложиха двата отбора и въпреки суровите футболни реалности у нас, можем да сме както доволни, така и здраво стъпили на земята, защото Удинезе беше по-добрият отбор, както и Джузепе Якини е по-добър от нашия любимец Ицко Янев и бих искал да го посъветвам преди началото на първенството - Ице, бъди обективен, когато даден отбор ни надиграва и му отдавай заслуженото, защото успях да доловя с ушите си освен хубавата атмосфера и няколкото подвиквания, когато някое момче от нашите нарушаваше правилата и точно там си пролича, бате Ице, че както трябва да работят момчетата, така и треньорите ни, затова когато играем срещу малко по-силен от нас отбор, редно е да бъдем и по-обективни и по-смирени ако щете, защото точно в ситуациите в които подвикваше на лошите, точно това бе тънката разлика между нас и тях. Ето, примерно Якини каза и в началото и след края на мача, че отборът на ЦСКА е добър, след като е победил Интер и т.н. Нищо че Удинезе е по-добрият отбор и от нас, че и от нерадзурите, в което не съм се съмнявал, но при тях от няколко години просто липсва индивидуалната класа, затова твърде често съм ги виждал да играят по този начин и разчитат главно на тактическите ходове на треньора си. Усетих и как малко в лагера ни се почувствахме малко кофти, че нямахме какво толкова да им предложим на "фриуланите", което да ги изненада. Моята прогноза за Х пак излезе нали, но напоследък все равенства събаряме тъй да се каже. На мен като цяло ми допадна двубоя, но в нито един миг не съм имал съмнения, че едва ли не ще ги надиграем по същия начин, както го направихме с най-слабия отбор в света отбор на Интер! Имаше и добри моменти, и лоши, например леката безпомощност, когато се усеща, че нещата не вървят къде от притеснение, къде от нещо друго, просто този съперник не е отбор, който ще ти позволи да играеш кой знае какъв футбол, все пак 3:5:2 е система за отбори - майстори на тактическите планове и ходове. Така играе Удинезе, затова не е и чак толкова блестящ в мачовете си, но пък си личи, че все още имаме какво да учим от големите отбори. Да, понякога изглеждаше, че намираме решението с някой скрит пас зад защитата от страна на Боби Галчев, получаваха се и опасните ситуации, но трябва и други варианти да търси един отбор, когато иска да зарадва феновете си и желаното не се получава. На феновете казвам им браво, защото показват, че на никого от тях не му се е налагало да избира, просто когато обичаш истински ЦСКА, не трябва да избираш по поредното сменено име или дружество и да правиш некому хорошото или да не го правиш, ти просто обичаш своя клуб и го показваш ето такачка! Като отбор трябва да се развиваме, а според видяното в всички контроли с по-силни отбори от нас досега, че си трябват и още един или два трансфера поне, за да имаме силни играчи и да ги готвим и за ШЛ нали, щото нали казват, че ще гоним титла и купа. Да, ама с непрекъснатите подхлъзвания и грешки на Рафа Перез трудно ще стане това, с липсата на алтернатива все още, а дори ако ще привличаме нападател, той трябва да е по-добър и от Пресли, така че има къде да се пипне още този отбор. Нужен е още поне един такъв като Боби с повечко опит, който да се нагърбва с повече задачи. В този си вид отборът ни не мисля, че може да стане шампион, затова шокирах с избора си мнозина и посочих лошите от Левски. Но аз винаги шокирам и ще шокирам и в бъдеще с качествени прогнозки...Така че Ицо и момчетата имат много работа за вършене, имат и много фенове, които трябва да си върнат обратно, а това ще стане с добри игри като тези-феновете ще им стане готино и сами ще се завърнат, когато се убедят, че това е отборът, който трябва и са длъжни да подкрепят, дори да не успее да стане автентичен чак толкова! Другите евентуално биха ги зарадвали като побелеят и остареят. Ако са готови да чакат толкова, нека чакат. Но аз съвсем сериозно си мисля, че на червената общност и нема нищо, и да, запомнете товачка и си го набийте в главите, лошите и те нека го запомнят, защото "Литекс определено е ЦСКА" и ние сме го припознали отдавна, да му мислят лошите, които са го припознали в миналото. Те вчера, ние днес! От мача ще отлича единствено Божидар Чорбаджийски, останалите не ми харесаха чак толкова, не се получиха нещата, защото съперникът ни е мъничко по-силен от нас. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот sin4ec » 24 юли 2016 00:57

MASTER_COOL написа:10514 официално. Най-посетената контрола на бг отбор. Точка !

Верни ли, бе? Левски-Вердер 2008 как ти звучи, дали не бяха малко повечко от днешните 7 000?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Удинезе

Мнениеот W84me » 24 юли 2016 00:58

MASTER_COOL написа:10514 официално. Най-посетената контрола на бг отбор. Точка !

ХАХХААХ, най-посетената контрола с безплатни билети, може и да е ;) . А иначе Левски - Вердер през 2008 година беше посетена от 18 000 души при 10 лв цена на билета! ТОЧКА!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта