Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот tevez » 10 юли 2016 13:00

За Португалия съм, но мисля, че Франция ще бият.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот защо » 10 юли 2016 13:13

Ако успеят французите да вкарат някой ранен гол и да отворят португалците, може и да ги бият убедително. Ама по-вероятно е мачът да се закучи и да не стигне редовното време, ми се струва.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
ireland
Мнения: 13
Регистриран на: 07 дек 2015 09:39
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот ireland » 10 юли 2016 13:18

Аврамов написа:Приятелю докторе,

Германия действително игра под възможностите си в мача срещу Франция и с тотално осакатен състав. Въпреки това обаче немците надиграха франсетата, владееха повече топката, създадоха повече чисти положения, отправиха повече точни удари във врата и дори уцелиха греда. Но какво повече да направиш срещу един равностоен като цяло съперник, след като съдията те закопава с абсолютно пресилена дузпа в 46 мин., а след това и с нередовен втори гол? Едва ли има отбор в света, който не би се сринал при подобни обстоятелства, но немците се държаха до последно на ниво и в последните минути имаха няколко чисти положения, а вероятно и дузпа срещу Лерой Зане, въпреки че французите се уплашиха и не повториха ситуацията. За мен Германия и Италия бяха най-добри на това първенство.
Колкото до мача довечера, очаквам Португалия да надиграе французите тактически и да победи, но дали ще може да победи мафията УЕФА дълбоко се съмнявам, щом германците не успяха.

Нередовен втори гол за Франция ?!!!! Това си е откровена глупост породена от нездравословен яд. Никой никъде не оспори гола, но ето че в БГ не е баш така. По темата - Португалия ще и дойде малко множко да се окичи със златото - с една победа в редовното време, класирал се като 3-ти в групата си...стига им да са втори.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот Udoji90 » 10 юли 2016 13:20

Твърдо съм за Франция аз. Няма да им е никак лесно обаче. Португалия както си изклатиха Хърватия, така може и сега да сътворят нещо подобно срещу домакините. Пък и както е тръгнало в този турнир някои големи отбори да си връщат на други големи за някои скорошни загуби и/или да развалят негативни традиции срещу тях, то като нищо сега иберийците може да си го върнат на "петлите" за ЕП 1984, ЕП 2000 и СП 2006. Искам да се наспя добре за работа, само че имам опасения, че може и да не се получи, и очаквам мачът да не се реши в редовното време.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот doktora25 » 10 юли 2016 13:20

Аврамов написа:Приятелю докторе,

Германия действително игра под възможностите си в мача срещу Франция и с тотално осакатен състав. Въпреки това обаче немците надиграха франсетата, владееха повече топката, създадоха повече чисти положения, отправиха повече точни удари във врата и дори уцелиха греда. Но какво повече да направиш срещу един равностоен като цяло съперник, след като съдията те закопава с абсолютно пресилена дузпа в 46 мин., а след това и с нередовен втори гол? Едва ли има отбор в света, който не би се сринал при подобни обстоятелства, но немците се държаха до последно на ниво и в последните минути имаха няколко чисти положения, а вероятно и дузпа срещу Лерой Зане, въпреки че французите се уплашиха и не повториха ситуацията. За мен Германия и Италия бяха най-добри на това първенство.
Колкото до мача довечера, очаквам Португалия да надиграе французите тактически и да победи, но дали ще може да победи мафията УЕФА дълбоко се съмнявам, щом германците не успяха.

Не изключвам съдийските грешки като фактор, но просто считам че треньорът и играчите също имат своята вина и тя не е по-малка. Трябва внимателно да се анализират всички причини и да се предприемат действия в правилната посока. Едно такова е привличането на Анчелоти в Байерн. Льов показа, че е гъвкав, съумява непрекъснато да подобрява в хода на първенствата и не робува на схеми, макар да изгради стил на отбора през последните години и да играе предимно по един начин. Ако не е склонен обаче да промени този стил и постепенно да започне да подменя играчите от "ядрото" не съм убеден дали отборът ще е фаворит след 2 години. Италия действително играха фантастично и много ме е яд, че Конте ги напуска.

Имам чувството че Португалия че спечелят, най-вече защото в това първенство съдбата връща на всеки по нещо. Прогнозирам и равенство в редовното време. Гризман обаче е много голям и не съм убеден дали той не е способен да направи разликата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот ЕМИЛ » 10 юли 2016 13:21

Два неприятни и несимпатични за всички ни мисля отбори на финала ....
Не вярвам Франция да изпусне предоставения им шанс

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот sirakov77 » 10 юли 2016 13:35

защо написа:Ако успеят французите да вкарат някой ранен гол и да отворят португалците, може и да ги бият убедително. Ама по-вероятно е мачът да се закучи и да не стигне редовното време, ми се струва.

Прав си, но познавайки Дешан искрено се съмнявам че Франция ще тръгне да атакува сериозно от самото начало и само някой случаен гол може да отвори мача според мен! Последен шанс за Роналдо да спечели нещо с националният отбор на Португалия! Мача ще е интересен и ще се реши от някой миг на гениалност от някой играч! Моята прогноза е победа за Португалия, но пък и моята прогноза за финала беше Германия - Уелс така че.............. :mrgreen:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот marco_bailey » 10 юли 2016 13:42

Без гол през първото полувреме ще значи продължение и дузпи. Франция има предимство на книга, но ще стискам палци за Португалия.
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот Kamisha » 10 юли 2016 14:02

Това е финал и абсолютно всичко е възможно да се случи :!: Честно казано,след отпадането на любимия ми Маншафт,ми е все тая кой ще триумфира довечера,но все пак очаквам Гризман,Жиру,Лорис и осемте малки негърчета в синьо да победят Кристиано и останалите десет мургави португалчета :mrgreen: :lol: От друга страна това е шампионатът на развалянето на негативните традиции,както спомена колегата Удоджи над мен,та нищо чудно ''мореплавателите'' изненадващо да ''отплават'' с трофея "Анри Делоне" към Лисабон ! Прогнозирам 2-1 за домакините,но не съм убеден,че ще спечелят сблъсъка още в редовното време :) Единствено за Погба и Евра бих се радвал при домакински триумф :)
Относно световните шампиони четох,че медиите в Германия са хвърлили вината за отпадането в/у Швайнщайгер и Нойер,но въпреки ''вратарската'' намеса на Швайни с/у ''петлите'' за мен главния виновник за отпадането на Бундестима бе Томас Мюлер :!: Потресаващо слаб шампионат за него това лято.Също така от самолет се вижда,че немците не са намерили,до момента,качествени заместници на легендите Клозе и Лам :!: Липсата на Хумелс на полуфинала,както и травмата на Боатенг оказаха пагубно влияние в конкретната среща :(
Последна промяна от Kamisha на 10 юли 2016 16:41, променено общо 1 път.
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

izvestniinfo
Мнения: 11
Регистриран на: 08 май 2015 01:17
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция / 10.07 / 22:00ч

Мнениеот izvestniinfo » 10 юли 2016 14:33

Късмета на Роналдо и компания е време да приключи. Отделно че са абсолютно незаслужено на финал , но ако вземат да спечелят това ще е още по голяма гавра с футбола. При положение , че по-голямата част от отборите в другия поток щяха да се гаврят с Португалия... очаквам победа за Франция!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта