ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот W84me » 08 юли 2016 15:39

soilwork написа:
virtualenbg написа:Сега се загледах в прогрмата на розово-оранжевите...не знам, заради чичо Пенчо ли е, ама имат егати лесната програма.
Не срещат нито един сериозен отбор до 7 кръг където играят последователно два домакински мача с Черно море и Берое.
После гостуват на Ботев и приемат нас...тука нещо намирисва. Единственото им по-сериозно гостуване е в Разград.
Добре си се ориентирал...след изиграването на 13 кръг - ЦСКА ще са с голяма преднина пред останалите ;) очертава се доминация

Искаш да кажеш Чавдар, нали?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6753
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот soilwork » 08 юли 2016 15:39

veni__85 написа:Защо от Гонг са написали в програмата за първенството ловчанлии като "ЦСКА (София) " , а не "ЦСКА-София", понеже станах преди малко, че бях нощна смяна да няма решение на съда за което не съм разбрал ?
Не. Просто и Гонг вече припознаха ЦСКА :lol:

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот Sleepwalker » 08 юли 2016 15:40

Как ще ни тръгне първенството до голяма степен зависи от това дали ще имаме трети и четвърти мач в ЛЕ. Ако някак отстраним Марибор, играчите ще посъберат самочувствие и ще вдигнат глави. Според мене те в момента до голяма степен са натоварени от постоянните приказки, че се търсят нови (тоест настоящите не стават) и от това, че Люпко неколкократно си го каза, че не вярва много-много на сегашния състав. Дано го оборят и изиграят два хубави мача с Марибор.
Иначе, единственото по-интересно нещо на мача от десетия кръг ще бъде своеобразното преброяване на цесекарите от типа "глорихънтър", щото очаквам истинските фенове на червените да теглят една майна на гришаганчевото творение.
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12217
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот TristaNNN » 08 юли 2016 15:40

virtualenbg написа:Сега се загледах в прогрмата на розово-оранжевите...не знам, заради чичо Пенчо ли е, ама имат егати лесната програма.
Не срещат нито един сериозен отбор до 7 кръг където играят последователно два домакински мача с Черно море и Берое.
После гостуват на Ботев и приемат нас...тука нещо намирисва. Единственото им по-сериозно гостуване е в Разград.


Значи е напълно възможно до 7-ми кръг да цъфне тема "Пътят към 5-тата". :mrgreen:
Иначе програмата е интересна, така като гледам дори по-скромните отбори като Локо ГО имат шанс да натрупат някоя и друга точица в началото, което би трябвало да направи първенството по-интересно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6753
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот soilwork » 08 юли 2016 15:42

W84me написа:
soilwork написа:
virtualenbg написа:Сега се загледах в прогрмата на розово-оранжевите...не знам, заради чичо Пенчо ли е, ама имат егати лесната програма.
Не срещат нито един сериозен отбор до 7 кръг където играят последователно два домакински мача с Черно море и Берое.
После гостуват на Ботев и приемат нас...тука нещо намирисва. Единственото им по-сериозно гостуване е в Разград.
Добре си се ориентирал...след изиграването на 13 кръг - ЦСКА ще са с голяма преднина пред останалите ;) очертава се доминация

Искаш да кажеш Чавдар, нали?
Чавдар ги погълнахме ,заедно с АД на Ловеч -всички са под шапката на ЦСКА ;)

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот korteneca » 08 юли 2016 15:45

Представете си, че аз отида в съда, пожелая да си сменя името от Ясен Тодоров на Борислав Михайлов и това бъде прието, това прави ли ме автоматично съпруг на Мария Петрова, баща на Ники Михайлов и президент на БФС? А дали ме прави бронзов медалист от световното първенство в Щатите?


:lol: :lol: :lol:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6844
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот veni__85 » 08 юли 2016 15:46

korteneca написа:
Представете си, че аз отида в съда, пожелая да си сменя името от Ясен Тодоров на Борислав Михайлов и това бъде прието, това прави ли ме автоматично съпруг на Мария Петрова, баща на Ники Михайлов и президент на БФС? А дали ме прави бронзов медалист от световното първенство в Щатите?


:lol: :lol: :lol:

Ако Мария Петрова и Никито те припознаят-да.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот korteneca » 08 юли 2016 15:52

И какво Литекс вече се казва ЦСКА-София (София) така ли? :roll:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
virtualenbg
Мнения: 115
Регистриран на: 11 юни 2008 11:33
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот virtualenbg » 08 юли 2016 15:53

soilwork написа:
virtualenbg написа:Сега се загледах в прогрмата на розово-оранжевите...не знам, заради чичо Пенчо ли е, ама имат егати лесната програма.
Не срещат нито един сериозен отбор до 7 кръг където играят последователно два домакински мача с Черно море и Берое.
После гостуват на Ботев и приемат нас...тука нещо намирисва. Единственото им по-сериозно гостуване е в Разград.
Добре си се ориентирал...след изиграването на 13 кръг - ЦСКА ще са с голяма преднина пред останалите ;) очертава се доминация


Нещо си се объркал пич ...Ц(*КА може би ще играе в "Б" група.
В така наречената Първа лига ...играе едно недоносче с гръмко заглавие. Президент му е един още по-недоносен тип...а за новите им фенове... е като за мъртвец...по-добре да не казваме нищо

Фен съм на Левски от преди да произнеса думата футбол. Познавам мачовете с автентичният ви отбор...имам приятели които са фенове на отбора ви и винаги ще си спомням с носталгия споровете които сме имали с тях. Уважавам ги заради всеки сблъск които сме имали...на терена или на по чаша. Но това което правите с отбора на толкова поколения...е все едно да погребете баба си жива....само защото нямало надежда да живее повече от това
Няма да скандирам повече срещу Ц(*КА....защото Ц(*Ка умря...а както казах, за мъртвите или добро или нищо
А на вас жалки отстъпници...дано не се наложи таквиа отрепки като вас да защитават родината, че не ми се мисли.
За вас няма род, няма чест, няма и родина...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРОГРАМА ЗА 2016/2017

Мнениеот W84me » 08 юли 2016 16:05

Не знам за вас, но на мен ЦСКА ми липсва :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта