Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот pomiqr272 » 27 май 2016 07:48

Хак се омаза, дребен. Нещо много се засегна, че вашите още те дундуркат. Мартин съм бил и от Литекс и Левски :-D Питай някой от Русе как се казвам, мамино детенце. Сто пъти ни показа, че не вдяваш футбола и си в някакъв измислен свят.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот dreben23 » 27 май 2016 14:24

dreben23 140 знака 21 точни 616т.

На югоизточна В група, един мач не им гледам на тия ботове ама са ми елементарни на мен. [offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]На ти още, пуми! Изображение[/offtopic]

Машинка за затваряне на отворени бурканкове! :) Чак ми става смешно с кого тръгнал се припира. Те младежите тук едвам с невалидните си прогнозки успяват да удържат фронта, той се припира. :) Играе, момци, все на голове в тотото и го дъни у всеки фиш един мизерен гол и му викам недей игра така бе, малоумник, ей тъй си му викам, щото си е малоумник и всички го подиграват, аз не.. :P И после реве, че го цакал по един гол, ами по колко искаш то и един е достатъчен ей такива тъпчовци да гризват дръвцето. :lol: И не гледа дори футболче пичагата, а спори с машините за затваряне на буркани - мен и бате змейко. Само ние ги разбираме като хората, вие сте още с жълто всичките, не е зле да чувате малко и истината. :mrgreen: Бате змейко ги разбира много, признал съм го и ти казвах хиляди пъти, за да печелиш, глупаче, требе мои и негови прогнози само да залагаш. На другите са невалидни не виждаш ли, че халхабер си нямат от футбол и произвеждат фалшиви шампиончета всяка година и кат ги хванах в дебютния си сезон в ШЛ какво стана - пак ядоха попарата. :( За какво се натискат твоите шампиончета да влизат в играта за ШЛ като не ги усещат изобщо нещата? :lol: С невалидните прогнози и там си я карат твоите шампиони мили сладки. Гледат футболчето по два мача на седмица и влизат в некакви теми мними шампиони да спорят с мен за футболче. Че те са страдали людете доста през сезончека да се чудят как да ме стопират, че адски много точни им правя и ще ти се смеят на акъла, пуми. Не може да спори никой с мен за футболче щом ги бия с точни, аз съм почнал ехеей от пантивека да го гледам това футболче и само гледам ли гледам, а вие само пишете и обсъждате неща дето халхабер си немате просто, играл съм го и на стадионче и двуразови и триразови тренировки бе то да не е хвани го туриго да познаваш точни, без да разбираш от материята - вече три поколения отбори и футболисти са се сменили покрай мен и то кой от кой по-каматни от сегашните леваци. И ми спорят по темите и тоя бота и тоя твоя колега, пуми, и той не чувал за Жан-Пиер Папен. Гледат, че остарели людете и си мислтя, че са нубове като Раналдо да търчи без да има некъв финт, той все с тичането ги прави голчетата грам ли не видите нищо. Не може да направи два финта и децата викат, че велик футболист. Рууд Гулит и Куман щяха да му я навират през чатала на това момче. :lol: :lol: Тия между другото са назобани с много хапчета и фитнес и си мислят, че са футболисти- повечето ги гледам разчитат изцяло на спринт полно мало да мине некакъв противник, щото финт не му се отдава да направи. Да, Кун Агуеро е добър пример като се замксля (може да е роднинка на Марадона, ама никога и една брънка талант от неговия няма да има) , само тича като гламав и ми го фалят децата и ми става смешно. То по това се вижда още, че сте гола водица кат вземете да ми ги хвалите, а те могат само да тичат като гламави. И са много забавни, щото кой левак иде в Барса и Реал и се почва разбираш ли тоя най-големия, оня най-малкия ако играе някой в по-малък отбор не го забелязват изобщо. Аз им слагам тях и ги лепкам на фентъзитата подред. Те достатъчно са изпитали гибелния ми гнява хората, нема смисъл да приказвам на тия теми и да им отварям старите рани. Ама все съм взел по двама некъде от топ 11 за кръга и тоя с жълтичкото дошъл да разваля репутацията на бате му Таско, а му викам "влези някъде да те провеим с бате ти Змейко колко ги разбираш". Не ще, щото и той види кат му пишех прогнозите в скайпо, че влизат на точен. Ама не играе хулиганина му загубен. Изтрих те и от фейса, ти си първият затрит. Надявам се и последен, щото баце Таско си е пич на всичко отгоре и не гали да се занимава с простаци. Да се посмеят барем и людесе по вотре. Че и майтапите не могат си направи като хората дори. Аз стига сънм те хранил, приятно лято и се запри с тоя оувър 3,5 до почивката, ебати малоумнио залог е това. :lol:
Последна промяна от dreben23 на 27 май 2016 14:34, променено общо 2 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот rhaegar » 27 май 2016 14:28

Танасе, изпусни парата, че ми се виждаш нервен. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот pomiqr272 » 27 май 2016 18:12

Танасе, спокойно да не вземе си докараш инфаркт. С мен в никакви чатове не си писал, защото трима от форума ми имат фейсбука и един неработещият ми скайп и ти не си сред тях. Оувъри-моувъри при мен няма, защото футболчето вече не ми докарва емоция (изключение гола на Галчев в Загора) и ми е безинтересен и съм го ограничил, пил майчино. Помиярчето, когато беше студент и правеше поне две стотачки от футбол на седмица и купуваше на шаврантиите бутилка финладия, си лъскал до зори пред записи на Гулит и Куман. Но всичко хубаво си има край и помиярчето спря със залаганията на голям плюс.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот dreben23 » 28 май 2016 16:55

Ам аз ти турих марката, Марти, а ти си се обяснявай. Нема се занимавам с вчерашни пикливници повече, ти ако беше нещо немаше си с този ник, и следващия, и по-следващия, и още по-следващия. :lol: :)
Тръгнали да заблуждават баце им Таско. Да ви ева у откачалките - полно е тука! :) Безрасми откачалници, на нормалните хора все викате, че сме таквиз и онаквиз. Мен нищо не може да ме засегне, щото съм позитивен човек и си слушам музиката, дори като те рошим. Бегай на майната си, вземи и жокерче ако искаш със себе си! :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот Thsmith » 28 май 2016 17:08

pomiqr272 написа:Танасе, спокойно да не вземе си докараш инфаркт. С мен в никакви чатове не си писал, защото трима от форума ми имат фейсбука и един неработещият ми скайп и ти не си сред тях.

ххахха и теб ли те е забъркал в такова нещо тоя откачалник :lol: И на мен по едно време ми говори, че сме си били писали 5 часа в скайп да ме учел на нещо :lol: :lol: Аз през живота си сигурно съм ползвал общо 5 часа скайп, но баш с него ще да са само толкова :lol: :lol:
Някаква психоза ще да е. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот dreben23 » 28 май 2016 18:58

[GENERAL]
1=Славия:Монтана
2=Берое:Левски
3=Ботев:Лудогорец
4=Пирин:Локомотив

[dreben23]
1=3:1 3т. :)
2=2:1 3т. :)
3=0:3
4=0:2 1т.

Калпазани, как ме чакат кат топъл хляб ме чакат! За вас винаги съм готов на подвизи! :)

Да бехти заложили, не само да приказвати, леваци прости! Нито ви чета вечи глупостите, то се вижда кой е номер еднооо. Не вие, аз! Айде квото дадох, дадох, пак догодина ще има бой, тоя път ще и много боя, тренирайте на лято и после пак ще ви тества баце ви Таско, момци. И не ги слушайти тия лошите, те са некадърни във всичко и навсякъде! :lol: :)

[offtopic]Забравих да кажем, че са смешковци и не гледат футбол, а искат да бият баце им Таско. Големи смешковци са тия, даже на Марти му писах на скайпа да поздрави пуми, да не си прави илюзииити. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

[offtopic]Много ми прави кеф да слагам на място разни смешковциии. Ухаа, кефче, дядо боже пак помогнал с два точнии в последен кръг, духайти на бати Таско на умения! :lol: :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот Thsmith » 28 май 2016 19:29

Тоя пост ми напомни излиянията на Божи86 дето ги въртят господарите напоследък :lol: :lol: :lol:
Само дето е с 2 точки в допълнение за параноя и фантазии. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Първа Бундеслига 2015/2016

Мнениеот pomiqr272 » 29 май 2016 10:14

Танасе, Танасе, болен си Танасе и здравна пътека за теб няма. Вашите много са те разглезили като малък и ей го на какво се е получило.

Все този Марти ти е в устата. Да нямаш еротични фантазии с него? Щом все му пишеш името умалително явно нещата при теб са: гърците измислиха секса, а римляните измислиха секса с между мъже и жени.

Пийт Сампрас не е най-добрият за всички времена по простата причина, че никога не е печелил Ролан Гарос, та той дори няма финал на Ролан Гарос, а един 1/2-финал за цялата си кариера и един единствен Мастър на клей. Остави го тениса и той не е за теб.

Класиранията говорят най-добре за теб. Къде си на първо място? Танасе, Танасе... На 90% си на дъното в игрите за прогнози. Срамна работа за толкова разбиращ футбола и гледащ по 30 мача на седмица. Вместо да си с по 50 точки пред останалите, които нищо не разбираме...

Майка ти даде ли ти пари да залагш или открадна левче от портмонето й с надеждата, че ще се направи, че не е разбрала какво си направил? Не се притеснявай, ще продължи да те обича, все пак ти е майка, но на 31 години и тежиш да те издържа.

Нас не ни мисли. Ние ходим на работа, изкарваме пари и не чакаме колонката да излезе. Истинските играчи слагат пари на един мач, Танасе, не се занимават с колонки.



Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта