Берое - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот ShooterMan » 28 фев 2016 16:49

Не помня от кога Берое не са ни били там, в Стара Загора! Все хиксове....дори чисто статистически е крайно време да ни праснат. Чисто игрово - не знам какво изобщо коментираме, ние нямаме НИКАКВИ футболни стойности, просто една сбирщина играеща селски футбол под давлението на треньор, който отдавна се е САМОЗАБРАВИЛ!!! Докато не пусне ЙОСКОВ да играе, докато не прати хората по правилните им позиции ще бъдем един жалък спаринг партньор
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот 4oKuTo » 28 фев 2016 17:19

Абсолютно троен мач. Берое може да е по - напред, но с почти нищо не се откроява игрово от отборите зад себе си в класирането.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 28 фев 2016 20:46

ShooterMan написа:Не помня от кога Берое не са ни били там, в Стара Загора! Все хиксове....дори чисто статистически е крайно време да ни праснат. Чисто игрово - не знам какво изобщо коментираме, ние нямаме НИКАКВИ футболни стойности, просто една сбирщина играеща селски футбол под давлението на треньор, който отдавна се е САМОЗАБРАВИЛ!!! Докато не пусне ЙОСКОВ да играе, докато не прати хората по правилните им позиции ще бъдем един жалък спаринг партньор

И аз съм на твоето мнение.

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот Nine » 28 фев 2016 23:39

Статистиката няма памет. Резултатът от мача, който идва, не зависи от предишните резултати. Ако паднем, ще е поради фактори вътре в мача, а не извън него. Иначе прогнозата (и надеждата) ми е, че няма да загубим този мач.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 28 фев 2016 23:50

Nine написа:Статистиката няма памет. Резултатът от мача, който идва, не зависи от предишните резултати. Ако паднем, ще е поради фактори вътре в мача, а не извън него. Иначе прогнозата (и надеждата) ми е, че няма да загубим този мач.

Какви фактори?

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот icko65 » 29 фев 2016 07:27

violetovgeneral написа:
Nine написа:Статистиката няма памет. Резултатът от мача, който идва, не зависи от предишните резултати. Ако паднем, ще е поради фактори вътре в мача, а не извън него. Иначе прогнозата (и надеждата) ми е, че няма да загубим този мач.

Какви фактори?

Страничния вятър и моментното ускорение на топката в зависимост от влажността на кв. см трева в периода на мача!! :)
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот ozzy » 29 фев 2016 12:31

Ако паднем с по-малко от 3 гола ще е успех, че няма да вкараме е ясно! 3+ на нула!!!

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот thisisthelife » 29 фев 2016 15:32

Очаквам Курьор пак да започне като таран (и съответно да е безполезен в това си амплоа), Дани отново да се мъчи на десния бек, Еуженио отново да търчи по фланга без особен успех, Йосков да гледа мача от.... някъде и естествено да загубим. Добри Атанасов го каза много добре, но кой да го чуе.
Truth is hate for those that hate the truth.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое - Черно море

Мнениеот sandi74 » 29 фев 2016 15:55

Спокойно бре,какво сте се шашнали.Елиаш,Иса и Иво Главата пропускат мача-наказани са за 1 среща,Динков не се знае дали ще се възтанови до четвъртък.Ножа е дървен,няма да се плашите.Трудно играем срещу вас,неудобен противник стени.Всякакъв резултат е възможен и статистиката го показва.Жорето Кабаков ще надува свирчока в този мач.Нека по-добрият победи ;)

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот Готвача » 29 фев 2016 18:24

sandi74 написа:Спокойно бре,какво сте се шашнали.Елиаш,Иса и Иво Главата пропускат мача-наказани са за 1 среща,Динков не се знае дали ще се възтанови до четвъртък.Ножа е дървен,няма да се плашите.Трудно играем срещу вас,неудобен противник стени.Всякакъв резултат е възможен и статистиката го показва.Жорето Кабаков ще надува свирчока в този мач.Нека по-добрият победи ;)

Това означава че ще паднем с по-малко,или че ще успеем и ние ад вкараме гол ли?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта