Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 05 яну 2016 00:24


Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Hohohoho » 05 яну 2016 00:48

Коментар от Фейсбука:
Въпрос:Зидан ще ги оправи ли Реал?
Отговор: Само, ако влезе да играе :mrgreen:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 05 яну 2016 00:53

И аз го гледах това. :mrgreen: Определено ще сътвори повече от ББС в големите мачове. :?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Pragmatichen » 05 яну 2016 01:09

Уважавам го и като играч, и в момента като треньор, виждам, че и синът му е перспективен млад вратар, младежки национал на Франция, за разлика от Ники Михайлов у нас.
Желая на Зидан успехи, такива играчи се раждат много рядко и заслужава да се докаже и като треньор.
Самият факт, че до момента е бил в Реал като треньор на втория отбор, говори, че има качества.
Бутрагеньо също беше голямо име навремето, Валдано и той.
Само в Бг наричаме истинските си звезди с обидни епитети и не ги ценим.
Не съм фен на Реал, нито на Флорентино Перес, но мисля, че този му ход ще е успешен.
Най-малкото, че пред велик футболист като Зидан, играчите ще имат респект.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 05 яну 2016 03:57

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Fir7WIB6Rps[/youtube]

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Niksh0 » 05 яну 2016 08:36

Да си кажа и аз мнението.. Зидан ми е идол като футболист и причината да стана фен на този отбор. Пределно ясно е, е няма опита като треньор,но със сигурност има нужните знания. Има също и огрмня хъс и желание, който да предаде на играчите, защото точно от това имат нужда в момента. Освен това в играчите вече ще присъства и фактора уважение към този, който ги напътства и желание да се учат от него. Сигурен съм, че Зидан ще успее да преобрази тима поне до някаква степен в следващите 2-3 месеца. Иска ми се само да му се даде нужната свобода, защото подкрепата от играчи и публика ще я има със сигурност. Аз лично съм оптимист, а и всеки фен на Реал в момента мма ннужда от нещо позитивно, което да се случи с клуба. Пък кой знае, може все пак да измъкнем нещо в края на сезона, чудеса стават. :)
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Pichichi » 05 яну 2016 10:08

Голям футболист беше, да видим какво ще направи като треньор. Лично според мен му е рано направо да скача в Реал Мадрид
но и това го има.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот dreben23 » 05 яну 2016 10:36

Страхотен футболист, дано да стане и добър треньор! С риск пак некой да ме заклейми, ще задам един въпрос: Кой им дава на тия постове дето не са си заслужили, ама как веднага, ей тей без никакъв опит и треньор на Реал М? Гуардиола и той така се уреди. Споко, както Хосеп го направиха звезда и Зизу ще го направим звезда сред треньорите. На мен ми е ясно, че в един момент поколенията трябва да се сменят и като рече некой с парите "Тоя ще бъде звезда, ще да стане". Но ме е яд, щото на някои им се сервират постовете на тепсия, а други си бъхтят по 30 години в треньорството примерно и после дечурлигата ще ми хвали заврените зетьове, не професионалистите в професията. Той Зизу ако се не лъжа не е бил още тренер на първи отбор,айде веднага на белия балет. Ами ся га вкуси горчилката от прото Руди Гарсия и моята Рома ще му почне много кофти кариерата, а ми е любимец. Съдба, к'во да правиш! :)

Пожелавам му успешна кариера, но тя да започне веднага след двубоите с Рома! :)

П.П. И Гуардиола ми беше любимец та какво, ама не ми допада идеята да му се дават постове, които не си е заслужил. Ще го видим и Зидан! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот amoros » 05 яну 2016 10:46

Дано да успее в Реал Мадрид!Гениален халф на френския национален отбор за жалост завърши кариерата си с една невъобразима глупост на голям форум.Единствено се притеснявам да не си изпуска нервите като старши треньор защото там напрежението ще е голямо.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 05 яну 2016 10:52

:mrgreen:
Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта