Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2015 20:10

5 играча вече излязоха от мода и бяха отпратени ...очаквам с нетърпение новите ревюта на играчи по време на зимната пауза и дали колекцията за пролетта ще бъде запълнена с качествена стока откотюр, или ментета за пореден път :oops: да видим и колко модни ревюта ще представим преди началото на пролетта и дали ще успеем да се обиграем по време на тях :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2015 22:33

Петима футболисти вече не са част от отбора на Черно море. Това са Жиньо, Марчин Буркхард, Хуан Вареа, Вилян Бижев и Илия Николов. Контрактите на първите четирима ще бъдат разтрогнати по взаимно съгласие, а договорът на вратаря изтича на 31 декември и няма да бъде подновен. Това разкри наставникът на тима Никола Спасов.

За Марчин не съм много съгласен, че трябва да си ходи .......за другите не показаха почти нищо, така че разбираемо. Надявам се наистина да вземем 2-3 добри играчи и малко повече да се дава шанс на юношите ни :)
Изображение

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот ti4a70 » 15 дек 2015 11:26

Темата с юношите е много дълга. Не мога да си обясня, защо докато са при младежите играят отлично, а при мъжете - нищо. Не говоря за момчета, които сега чакат своя шанс. Имам в предвид за последните 10-на години. Един Тошко Колев бе "млада надежда" една петилетка. Така и няма един силен, запомнящ се мач за Черно море. Илиян Капитанов тръгна добре, даде надежда за бляскава кариера и много скоро след това ..... застои. Сега май е резерва в Созопол. Румен Николов отбеляза 2-3 гола, но остана много далеч от определението "твърд титуляр". Същото се отнася и за Атанас Илиев. Струва ми се, както е тръгнало и Беки Расим скоро ще се раздели с отбора без да остави следа. Един единствен Георги Китанов успя да се впише в колектива и наистина загатва за блестящо бъдеще. А имайте в предвид, че от есента ни трябва млад футболист който да е титуляр, за да не правим и ние смени в 5 минута.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!


Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот thisisthelife » 15 дек 2015 12:31

ti4a70 написа:Темата с юношите е много дълга. Не мога да си обясня, защо докато са при младежите играят отлично, а при мъжете - нищо. Не говоря за момчета, които сега чакат своя шанс. Имам в предвид за последните 10-на години. Един Тошко Колев бе "млада надежда" една петилетка. Така и няма един силен, запомнящ се мач за Черно море. Илиян Капитанов тръгна добре, даде надежда за бляскава кариера и много скоро след това ..... застои. Сега май е резерва в Созопол. Румен Николов отбеляза 2-3 гола, но остана много далеч от определението "твърд титуляр". Същото се отнася и за Атанас Илиев. Струва ми се, както е тръгнало и Беки Расим скоро ще се раздели с отбора без да остави следа. Един единствен Георги Китанов успя да се впише в колектива и наистина загатва за блестящо бъдеще. А имайте в предвид, че от есента ни трябва млад футболист който да е титуляр, за да не правим и ние смени в 5 минута.

Предимно проблемът при нас е, че юношите ни играят на 2-3-4-5 поста. Един нормален и опитен ограч би се объркал от постоянни ротации, а какво да кажем за голобрадо момче, което прави първите си стъпки в професионалния футбол? Тошко Колев беше въртян като крило и бек и не знам си още какъв. Капитанов започна добре и щеше да продължи добре, ако един физкултурник, на име Генов, не му беше хрумнала "брилянтната" идея да го налага като крило. Най-силните мачове на Капитанов бяха, когато играеше като нападател, какъвто си е по принцип. За Румен Николов важи същото като за Капитанов. Атанас Илиев спокойно можеше да остане и да играе за нас и тази година. Той има повече голове от Бижев и Петков взети заедно за половин сезон. Какво да говорим повече? Расим показа, че може. Остава само да му се даде продължителен шанс. Китанов грабна своя шанс, но и вратар няма как да го въртиш на други постове, а това в нашия случай помага много. Йосков, Костадинов и Неделчев - един от тях тримата трябва да бъде налаган, а защо не и повече от един?
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот зеления » 15 дек 2015 12:33

guglata написа:http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1536750

хохохохо дядо коледа подрани :)


Най-сетне нещо хубаво около отбора! :) :) :)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот thisisthelife » 15 дек 2015 12:40

Подарък от Дядо Коледа! :mrgreen: Жоро Илиев и на един крак e на светлинни години пред Бурабия!
Последна промяна от thisisthelife на 15 дек 2015 12:58, променено общо 1 път.
Truth is hate for those that hate the truth.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот guglata » 15 дек 2015 12:43

thisisthelife написа:Предимно проблемът при нас е, че юношите ни играят на 2-3-4-5 поста. Един нормален и опитен ограч би се объркал от постоянни ротации, а какво да кажем за голобрадо момче, което прави първите си стъпки в професионалния футбол? Тошко Колев беше въртян като крило и бек и не знам си още какъв. Капитанов започна добре и щеше да продължи добре, ако един физкултурник, на име Генов, не му беше хрумнала "брилянтната" идея да го налага като крило. Най-силните мачове на Капитанов бяха, когато играеше като нападател, какъвто си е по принцип. За Румен Николов важи същото като за Капитанов. Атанас Илиев спокойно можеше да остане и да играе за нас и тази година. Той има повече голове от Бижев и Петков взети заедно за половин сезон. Какво да говорим повече? Расим показа, че може. Остава само да му се даде продължителен шанс. Китанов грабна своя шанс, но и вратар няма как да го въртиш на други постове, а това в нашия случай помага много. Йосков, Костадинов и Неделчев - един от тях тримата трябва да бъде налаган, а защо не и повече от един?

Това е точно така и според мен ако има смяна на треньора сега трябва да му се поговори за това, да не прави грешките на предшествениците си. Да се говори на Кольо няма смисъл, ясно показа че не възприема такива неща.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот thisisthelife » 15 дек 2015 12:52

guglata написа:Това е точно така и според мен ако има смяна на треньора сега трябва да му се поговори за това, да не прави грешките на предшествениците си. Да се говори на Кольо няма смисъл, ясно показа че не възприема такива неща.

Че точно Кольо въртя Тошко къде ли не. Черно Море има добри юноши, но налагането им при мъжете куца от много време и това благодарение на всякакви "специалисти". От толкова много перспективни юноши, за съжаление, наложени бяха само Китанов и Димов(тук заслуга има Никола Спасов).
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот Кролик » 15 дек 2015 12:56

thisisthelife написа:Подарък от Дядо Коледа! :mrgreen: Жоро Илиев и на един крак е на на светлинни години пред Бурабия!


ЕДИН е ЖОРО ИЛИЕВ :)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Veso1913 и 18 госта