Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Мнениеот Sole » 29 ное 2015 14:44

ShooterMan написа:Какво Стрелеца? Ако дървото Кулибали беше на терена и Бижев в атака какво щеше да стане а? Колко точки пропиляхме от тъпоумния инат на Кольо да налага футболни инвалиди на терена? Нужно ли беше да падаме от Ботев тука заради нескопосника Кулибали, който ни провали и в Коматво с безумните си намеси, и на Герена? Защо паднахме от Берое, които спокойно ги тряскаме ако не играехме с 9 души? Победи загуби имало, ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ, щото 90% от загубите ни този сезон са плод на бездействието на Спасов, защото ако беше пратил некъдърниците да му носят вестника и бековете си играе бекове и т.н. и т.н. сега щяхме да сме в 3-ката - ФАКТИ! Необорими факти! Конкретно за днес - добре изигран мач тактически от отбора, хората бяха на НОРМАЛНИТЕ си постове, нямахме некъдърник в защита да направи дузпа, нямахме дърво отпред да проваля атаките и се получи...макар, че не показахме нищо кой знае какво футболно. Със сигурност не надиграхме Локомотив, улесниха ни контузиите им и силно се надявам да не си заровите тиквите в пясъка като след Монтана, че да ни ги вадят и навират по задниците....насред Тича...отново и отново! Междудругото - Жиньо-Траянов са отлична двойка в защита, имаха неточности, но е от несработеност, щото Кольо лансира бездарника си цяла есен вече. Не видях с какво толкова ви се понрави Бурабия. Пореден много слаб мач! На 3 пъти провали голови атаки с абсолютно марковите си неадекватни подавания и то на 2-3 метра пред пенала на противника! Първия му гол - на 90% изработен от Дани Г, то оставаше и от 3 метра да пропусне! Втория - дузпа, добре бита дузпа, но да биеш дузпа не е никакъв атестат за класа. За мене направи слаб мач, много силен обаче направи Дани Г, а също и Китанов и Клок.

Все пак Кольо направи грешка с пускането на дървения Петков,който се видя,че топка не може да спре,камо ли да я отиграе. Така в 74 мин останахме на практика с 9 човека.Не съм съгласен за Бурабия-макар,че имаше няколко грешни отигравания, като цяло игра с много желание и силен мач за него. А Клок въобще не бе на нивото на което бе отпреди контузията и правилно бе сменен.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Мнениеот thisisthelife » 29 ное 2015 15:12

Вие се надявайте следващия мач да не вземе пак да "цъфнем" с Дани Георгиев десен бек и Кулибали в центъра на отбраната, защото Асприля ще ги направи луди. Траянов и Жиньо са стабилна двойка в защита. Реално, всеки един вариант без Кулибали е по-добър, отколкото който и да е с него. Все още чакаме да видим талантите ни в игра, но за момента "йок".
Truth is hate for those that hate the truth.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Мнениеот ShooterMan » 30 ное 2015 01:36

Ай стига оправдания детински как сме нямали пейка, щото с това оправдание директно пращате следващия гневен пост срещу Кольо! Аз ли правих селекцията? Аз ли държах Ернандес 2 месеца да тренира за здраве докато самия Мехия искаше договор и беше готов на отстъпки - ЛУДОСТ!!! Само човек неразбиращ грам от футбол може да смени болид от Ф1 като Мехия с трабант като Бурабия! Кой каза, че имал достатъчно нападатели? Казаго преди, каза го и след контузията на Бакари? Тъй, че това с късата пейка ако ще е оправдание на Спасов - директно да си дава оставката, щото той го направи това, той изкара умишлено от форма Марчин, не някой друг например. Пейката НЕ Е оправдание и такива оправдания НЕ СЕ приемат! С къде-къде по-къси пейки и къде-къде по-смотани като еденици играчи поне във Варна играехме здраво и имахме 1 загуба на година и 1 равен....сега 3-3-3 като баланс и ОТРИЦАТЕЛНА голова разлика 8-10!!! Пълно безобразие! Не забравяйте, че всичко е ЗА НАШИЯ КЕФ, да гледаме Морето и ДА СЕ КЕФИМ и това е ЗАДЪЛЖЕНИЕ на хората с работа в клуба да ни го осигурят!!! ЯСНО ЛИ Е? Те са ДЛЪЖНИ да ни го осигуряват, а ако не могат - значи НЕ СИ вършат работата и трябва да си ходят, просто е. Ние не сме някакви монахини тука да дондуркаме сираци и папардаци и да бършем сополите на хора БЕЗХАРАКТЕРНИ...Подкрепяме бъдеще, подкрепяме идеи, подкрепяме ВИЗИЯ....но НЕ подкрепям селски футбол, НЕ подкрепям ДЕТИНСКО ПОВЕДЕНИЕ И ИНАТИ, НЕ подкрепям футболни инвалиди, НЕ подкрепям НЕАДЕКВАТНО поведение на пейката от тима САМО И САМО ДА Е НА МОЕТО - ей на ще играе Бижев! Ще играе Кулибали, ей на, само да е на моето....АМА ТОВА ТВОЕТО ДО ТУК НИ СТРУВА ПОНЕ 9 (ДЕВЕТ) ТОЧКИ! И най-важното - ОТЛИВ НА ПУБЛИКА! Последния мач се игра пред 1000 души, това нищо ли не значи за някои зомбирани? Клубът - това са феновете, не Кольо, не Иван, на Марин - а феновете! Щом ходят по-малко и от времената в Б група преди 16-17 години....значи НЕЩО НЕ Е НАРЕД и то трябва да се промени О ВРЕМЕ! Не ми пука изобщо къв е Литекс и Лудогорец, ИСКАМ 2 домакински победи до края, иначе въпросът с ОСТАВКАТА на Спасов ще бъде поставен на дневен ред и ще бъде повдиган ВСЕКИ ПЪТ когато нещата тръгват да дерайлират. Това, че спечелихме Купи под негово ръководство хич, АМА ХИЧ не му дава индулгенция да играем като селяни и да превръщат Тича в гробище - демек с публика колкото в Ловеч и на Овча купел!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Мнениеот yavorescu » 30 ное 2015 11:44

Имаш си право на мнение, но за мен запалянковщината не е сделка между фена и ръководството на клуба -- плащаш си билет и получаваш забавление. Не сме абонирани за победи и положителни емоции и никой не е *длъжен* да ни ги осигури. Да се опитат -- да. Има други отбори, които ги осигуряват през повечето време, има и други видове забавления. Играли сме и по-скапан футбол, имали сме и по-трагични резултати. Аз откакто съм фен все се надявам, всеки мач очаквам да победим, всеки следващ сезон се надявам да играем по-добре, но няма как да го изисквам. Утре ще бъда на мача и ще стискам палци както винаги. И да загубим, ще бъда на следващия мач, и на по-следващия, и така докато мога да вървя, да виждам, и да си плащам билетите. Никога не съм го възприемал като забавление.

Да не забравяме, че курса на кораба се определя от ръководството. И най-добрия треньор на света няма да постигне нищо с нас, ако поставените от ръководството цели са "гледай да не изпаднем и да не се излагаме много, но не се бутай между шамарите". Всеки напън за нещо повече в първенството означава развързване на кесията, а на тях сякаш не им се иска. Всеки случаен успех и спечелена квота за ЕКТ също означава развързване на кесията, най-малкото с цел да се избегне излагацията в Европа. Когато няма амбиции, това се отразява на мотивацията и психиката на футболистите. Има си обективни причини за нашата вродена посредственост и малко или много трябва да се съобразяваме с тях. В никакъв случай това не би трябвало да е оправдание, но неминуемо оказва някакво влияние.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Мнениеот Кролик » 30 ное 2015 16:34

yavorescu написа:Имаш си право на мнение, но за мен запалянковщината не е сделка между фена и ръководството на клуба -- плащаш си билет и получаваш забавление. Не сме абонирани за победи и положителни емоции и никой не е *длъжен* да ни ги осигури. Да се опитат -- да. Има други отбори, които ги осигуряват през повечето време, има и други видове забавления. Играли сме и по-скапан футбол, имали сме и по-трагични резултати. Аз откакто съм фен все се надявам, всеки мач очаквам да победим, всеки следващ сезон се надявам да играем по-добре, но няма как да го изисквам. Утре ще бъда на мача и ще стискам палци както винаги. И да загубим, ще бъда на следващия мач, и на по-следващия, и така докато мога да вървя, да виждам, и да си плащам билетите. Никога не съм го възприемал като забавление.

Да не забравяме, че курса на кораба се определя от ръководството. И най-добрия треньор на света няма да постигне нищо с нас, ако поставените от ръководството цели са "гледай да не изпаднем и да не се излагаме много, но не се бутай между шамарите". Всеки напън за нещо повече в първенството означава развързване на кесията, а на тях сякаш не им се иска. Всеки случаен успех и спечелена квота за ЕКТ също означава развързване на кесията, най-малкото с цел да се избегне излагацията в Европа. Когато няма амбиции, това се отразява на мотивацията и психиката на футболистите. Има си обективни причини за нашата вродена посредственост и малко или много трябва да се съобразяваме с тях. В никакъв случай това не би трябвало да е оправдание, но неминуемо оказва някакво влияние.


По интелигентно обясняваш нашата футболна посредственост от мен !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море Вн (14.00ч.- 28.11.15г.)

Мнениеот Iceberg » 30 ное 2015 17:08

Кролик написа:
yavorescu написа:Имаш си право на мнение, но за мен запалянковщината не е сделка между фена и ръководството на клуба -- плащаш си билет и получаваш забавление. Не сме абонирани за победи и положителни емоции и никой не е *длъжен* да ни ги осигури. Да се опитат -- да. Има други отбори, които ги осигуряват през повечето време, има и други видове забавления. Играли сме и по-скапан футбол, имали сме и по-трагични резултати. Аз откакто съм фен все се надявам, всеки мач очаквам да победим, всеки следващ сезон се надявам да играем по-добре, но няма как да го изисквам. Утре ще бъда на мача и ще стискам палци както винаги. И да загубим, ще бъда на следващия мач, и на по-следващия, и така докато мога да вървя, да виждам, и да си плащам билетите. Никога не съм го възприемал като забавление.

Да не забравяме, че курса на кораба се определя от ръководството. И най-добрия треньор на света няма да постигне нищо с нас, ако поставените от ръководството цели са "гледай да не изпаднем и да не се излагаме много, но не се бутай между шамарите". Всеки напън за нещо повече в първенството означава развързване на кесията, а на тях сякаш не им се иска. Всеки случаен успех и спечелена квота за ЕКТ също означава развързване на кесията, най-малкото с цел да се избегне излагацията в Европа. Когато няма амбиции, това се отразява на мотивацията и психиката на футболистите. Има си обективни причини за нашата вродена посредственост и малко или много трябва да се съобразяваме с тях. В никакъв случай това не би трябвало да е оправдание, но неминуемо оказва някакво влияние.


По интелигентно обясняваш нашата футболна посредственост от мен !


Ама разбира се! Точно казано и то за кой ли път?! Отдавна, много отдавна сме си ги говорили тези неща, но явно някои не могат, други не искат да проумеят ситуацията, около нашия любим отбор и излишно изострят атмосферата тука. Е, иска ни се на всички, като фенове, нещо повече, но.. когато решат мангизидаващите, тогава! Да се надяваме, че с построяването на новия стадион и реконструкцията на Тича, мераците на тези, от които зависят нещата, ще се повишат и.. най-накрая ще поискат нещо повече от "средата".
А иначе не играхме лошо в този мач. Просто барнахме Локото в малко кофти ситуация с липсващи играчи. ние пък си вкарахме част от положенията, за разлика от друг път. Показахме характер, липсваха излишни ротации в състава, както и слабо представящите ни се играчи и.. победата е налице!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта