ЕП: България - Италия - 1:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6023
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - 1:3

Мнениеот MASTER_COOL » 19 окт 2015 14:31

Ако бяхме спечелили срещу Франция бих се съгласил с мненията, че са герои, но при положение, че не за пръв път стигаме полуфинал мисля, че няма нищо героично в това. Герои са от Словения, които направиха нещо невиждано за тях досега. 8-)

Левски са героите тогава, с поредното им второ място в първенството (засега) ;)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - 1:3

Мнениеот drvasko98 » 19 окт 2015 15:53

И още нещо само да вметна, че сега извадих статистиките. От четирите отбора играли в последния ден, най-ефективният нападател с най-висок процент завършени топки е ... Тодор Алексиев, по-висок и от на Рузие и от Нгапет, и на Зайцев и на Гаспарини. Като сме го критикували е било заслужено, ама сега никой не казва нищо добро за него. Докато много хваленият Владимир Николов е в дъното на 48-мо място от 63-ма играчи от цялото първенство, които са класирани.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - 1:3

Мнениеот Eminem » 19 окт 2015 23:44

Алексиев наистина се представи страхотно.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - 1:3

Мнениеот 0007 » 20 окт 2015 01:31

Напротив,казах още в събота,че това е първенството на Тошко и срещу Франция това се видя - изнесе зверски мач! Хулил съм го много през годините,но ако бяхме станали еврошампиони,то MVP трябваше да е именно Алексиев.И точно заради това и ме е яд,защото със здрави Цецо и Скримов(предполагам в тази си форма Тошко щеше да е титуляр за сметка на Ники), и при тази форма на Тошко,си бяхме готови шампиони.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост