Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Nine » 04 окт 2015 10:47

Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Vladislav » 04 окт 2015 11:20

Всъщност и аз не знам откъде я имате тази информация. Не че има някакво значение де. Населението на Мартиника е съставено от почти 99% християни (предимно католици), иначе казано много повече от нас.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот blue avalanche » 04 окт 2015 11:44

Nine написа:Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Когато вкара гола,Курьор коленичи на терена и удари чело в земята.Типично по мюсюлмански.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4375
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот greenpeak » 04 окт 2015 12:36

blue avalanche написа:
Nine написа:Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Когато вкара гола,Курьор коленичи на терена и удари чело в земята.Типично по мюсюлмански.


Неговите религиозни убеждания са си негова работа и въобще не ме вълнуват.
Все ми е тая дали бил мюсюлманин, свидетел на Яхова, Амиш :mrgreen: , мормон-многоженец или е от светиите от седмият ден.
За мен е важно да вкарва и да подава :mrgreen: !

Потребителски аватар
ebvkoko10
Мнения: 134
Регистриран на: 06 мар 2011 09:24
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот ebvkoko10 » 04 окт 2015 12:53

blue avalanche написа:
Nine написа:Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Когато вкара гола,Курьор коленичи на терена и удари чело в земята.Типично по мюсюлмански.

Що пък да не е будист тогава... ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот blue avalanche » 04 окт 2015 13:58

greenpeak написа:
blue avalanche написа:
Nine написа:Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Когато вкара гола,Курьор коленичи на терена и удари чело в земята.Типично по мюсюлмански.


Неговите религиозни убеждания са си негова работа и въобще не ме вълнуват.
Все ми е тая дали бил мюсюлманин, свидетел на Яхова, Амиш :mrgreen: , мормон-многоженец или е от светиите от седмият ден.
За мен е важно да вкарва и да подава :mrgreen: !

Написах го просто в хода на дискусията.Без заяждане.

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот charlitobg » 04 окт 2015 16:39

blue avalanche написа:
greenpeak написа:
blue avalanche написа:
Nine написа:Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Когато вкара гола,Курьор коленичи на терена и удари чело в земята.Типично по мюсюлмански.


Неговите религиозни убеждания са си негова работа и въобще не ме вълнуват.
Все ми е тая дали бил мюсюлманин, свидетел на Яхова, Амиш :mrgreen: , мормон-многоженец или е от светиите от седмият ден.
За мен е важно да вкарва и да подава :mrgreen: !

Написах го просто в хода на дискусията.Без заяждане.

И когато се моли на Райков да бие свободния удар се моли като мюсюлманин ????))) Смешни сте ....а ди е какво значение има ??? Бог е един но има различни имена.Набий те си го в главите един път за винаги.....

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот КироВарна » 05 окт 2015 09:15

Nine написа:Не че е толкова важно, но откъде имате информация, че Курьор е мюсюлманин? "Матиас" = "Матей". Мюсюлманин с библейско име?

Съгласен съм за името му,че е християнско!!!Когато чух за затрудненията на АДМИРАЛА с хранителния режим на БУРАБИЯ се спомена и името на КУРЬОР !!!Аз доста се учудих,защото не съм предполагал,съдейки по името и по района от който произлиза!!!Почти 100 % католически!!!Написах го като инфо и обяснение,че и неговата форма беше занижена!!!Нямам и никога не съм имал намерение да се заяждам!!!Уважавам вярата и убежденията на всеки!!!Просто написах един факт!!!Това,че след гола в Разград изрази благодарност,по мюсюлмански.....също е факт!!!Няма нищо,кой знае колко странно и няма нищо лошо!!!МАТИАС КУРЬОР е прекрасен футболист и много добро момче!!!Харесва БЪЛГАРИЯ и ВАРНА!!!Раздава се за отбора!!!Истински МОРЯК !!!Това е най важното!!!Относно мача!!!Изгледах го и на запис с повторения!!!Потвърдиха се най лошите ми очаквания!!!Съдията Н.Й. е пълен пе....ст !!!Направо е тежко болен гъзолизец....но не е той проблема!!!Проблема е в системата,която позволява.....продажници да свирят в А група и да градят даже кариера,като международни съдии!!!Даже да си продажник,е едно от условията да се развиваш и да вървиш нагоре!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Кролик » 05 окт 2015 10:21

Моята гледна точка - добро ниво на Черно Море и неадекватен съдия ...
Надявам се, но неочаквам такова старание от моряците в следващите мачове. Дано ме опровергаят ... УСПЕХ МОРЯЦИ !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Черно море - Славия

Мнениеот cristely » 05 окт 2015 20:09

Зелен, то и ние сме под класата на Лудогорец, но си взехме точка. ХубАво е, че във футбола класирането не е по статистика. Все пак се надявам да задържим концентрация поне за следващите три мача и да вземем във всички между 1 и 3 точки. 9 точки ми звучи прекрасно, но си е само пожелание. Успех!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта