Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да продъл

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да продъл

Мнениеот FLANKER » 20 авг 2015 18:22

Краят на Локомотив София - поне в този му вариант, изглежда е близо. Изпълнителният директор на клуба в оставка Ивайло Аспарухов излезе побеснял от поредната си среща с единия от двамата собственици Петър Касев и каза, че е бил излъган за ситуацията. Така "червено-черните" няма да имат мач с Миньор Перник в неделя, а заради второто си поредно неявяване ще бъдат извадени от първенството. Футболистите пък без проблеми ще могат да си намерят нови отбори, тъй като при фалирал клуб по средата на сезона това не е проблем.

Адалберт Зафиров и Стефан Трифонов-Санята бяха фаворити за треньорската скамейка на отбора, което обаче явно няма да се осъществи.

"Големият бизнесмен" Петър Касев не може да осигури 20 хиляди лева, за да продължи Локомотив участието си в първенството. Искам да го попитам що за президент е той, така ли управлява фирмите си, ако ги има изобщо, и кой му е дал пари, за да се прави на това, което не е. Локомотив върви към фалит. Няма да можем да организираме мача с Миньор (Перник) през уикенда, а и няма как да назначим нов треньор и да платим на футболистите. Явно циркът на Касев приключи", заяви ядосаният бивш футболист на Локомотив.

"През цялото това време се опитвах да спася клуба, да се успокоят нещата и Локомотив постепенно да се изправи на крака. Този човек ми обеща всичко, което му казах, че е необходимо за нормалното съществуване, а напрактика няма нищо. Всичко, което опитах, беше с цел да се спаси Локо", каза още Аспарухов.

Той добави, че е имал предварителни разговори с още три фирми, които обаче нямат големи възможности и са обещали да помагат с малки суми. Но тези трима бизнесмени категорично нямат възможността да издържат железничарите във В група съвсем сами.

"Както казах и преди, аз не съм на страната на тези т.нар бизнесмени, а съм на страната на нашият, 86-годишен Локомотив. Исках да помогна, но явно бях излъган жестоко. Този фалшив човек- Касев, ни забърка всички в ужасна сценка", добави изпълнителният директор в оставка.

Стана ясно също така, че по всяка вероятност и отборите в Елитните юношески групи няма да играят на това ниво.

"Аз за момента не виждам как може да се осигури тяхното участие. Школата може и да не се разпадне, но вероятно ще играе в софийските първенства, където разходите са доста по-малки. Но и нивото не е като в националните първенства. А толкова се борихме да се върнем в Елитните групи", каза още Аспарухов. /БТА

пп.Аграрите се махат!На ход е Иван Василев.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот aleksandrov77 » 20 авг 2015 18:27

Жалко, че отбор с традиции в българския футбол, какъвто е Локомотив (София) беше докаран до такова унизително положение! :(
Първенство с 10 отбора, и без ЦСКА и Локомотив (София) е като манджа без сол! Яде се, но не е вкусна!
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот trokadero_ » 20 авг 2015 18:32

Едни казват ще продължи , други няма да продължи . Явно нищо не се знае още .

Потребителски аватар
орчо войвода
Мнения: 1160
Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
Skype: 2VKBPY
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот орчо войвода » 20 авг 2015 18:34

В лайвспорт пише , че Касев утре щял да се пробва да картотекира някакви магазинери от Кауфланд за мача в неделя.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Rivaldo10 » 20 авг 2015 18:35

Не е истина колко много лицемери има! Преди всеки втори казваше, че Локо и Славия с два рейса публика не били за "А" група, сега ново 20. Едни пък даже и официално им се мазниха, че и скандирали били, ама те като нищо скоро ще се изкарат приятели и с отбор от Китай. ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот jivkovisz » 20 авг 2015 18:38

На мен пък ама ни най-малко ми липсват и двата отбора, и само ЛЕВСКИ.

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот viali69 » 20 авг 2015 18:41

aleksandrov77 написа:Жалко, че отбор с традиции в българския футбол, какъвто е Локомотив (София) беше докаран до такова унизително положение! :(
Първенство с 10 отбора, и без ЦСКА и Локомотив (София) е като манджа без сол! Яде се, но не е вкусна!


Напълно прав си ! Нито съм локомотивец, нито цесекар. Въпреки това смятам, че липсата на двата отбора в "А" група е огромна глупост.
И всичко това заради някакви бумащини .... Данъци-манъци и подобни глупости.
Едно време другарите комунисти пренебрегваха буквата на закона по целесъобразност.
Сиреч щом едно нещо е полезно за хората и се иска от народа, то не е задължително да бъде съобразено с буквата на закона.
И бяха прави !
Затова хората с умиление си спомнят онова време ...
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Мистри » 20 авг 2015 18:45

орчо войвода написа:В лайвспорт пише , че Касев утре щял да се пробва да картотекира някакви магазинери от Кауфланд за мача в неделя.


От кой Кауфланд,че мисля в неделя да пазарувам? :lol:
Не мога да разбера , каква е тази истерия за два отбора от В група, които след Коледа надали ще ги помни някой?
Ако не бяха "играли" цирка помежду си и единия си беше изпаднал У Б група, .....
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Мистри » 20 авг 2015 18:47

viali69 написа:
aleksandrov77 написа:Жалко, че отбор с традиции в българския футбол, какъвто е Локомотив (София) беше докаран до такова унизително положение! :(
Първенство с 10 отбора, и без ЦСКА и Локомотив (София) е като манджа без сол! Яде се, но не е вкусна!


Напълно прав си ! Нито съм локомотивец, нито цесекар. Въпреки това смятам, че липсата на двата отбора в "А" група е огромна глупост.
И всичко това заради някакви бумащини .... Данъци-манъци и подобни глупости.
Едно време другарите комунисти пренебрегваха буквата на закона по целесъобразност.
Сиреч щом едно нещо е полезно за хората и се иска от народа, то не е задължително да бъде съобразено с буквата на закона.
И бяха прави !
Затова хората с умиление си спомнят онова време ...


Народния съд? :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Trueplayer » 20 авг 2015 18:50

Момчета, Локо Сф рано или късно пак ще се върне, НО не позволявайте на Йовето да Ви "помага" ! Той е по-долен и от Касев !


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта