Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот MAXIMUS » 17 юли 2015 16:57

samobotev написа:Няма нужда от обиди и тъпи намеци особено когато опонента ти говори нормално и спокойно без да се заяжда.


Колкото до мача в момента сините са един много слаб и лошо сработен отбор, ако ги изтървем ще си е изцяло по наша вина.

И аз така мисля, само където "сините" екипи все още пораждат респект в повечето им противници.

Sirene
Мнения: 182
Регистриран на: 13 юли 2015 09:40

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Sirene » 17 юли 2015 17:28

ralka_levskarka написа:
Sirene написа:То и аз съм чувал разни работи за теб, дали са верни е отделен въпрос :lol:

Колко приятно, когато нещо не ви отърва, обръщате разговора на лична основа. Водя и нормални разговори с фенове на други отбори, такива, каквито съм водила със Slash. ;)
Лек ден.

Водиш нормални разговори с хора, а в същото време на аватара си се снимала с тениска с надпис "умрете прасета". Как очакваш някой да те приеме насериозно ?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 17 юли 2015 17:55

Sirene написа:
ralka_levskarka написа:
Sirene написа:То и аз съм чувал разни работи за теб, дали са верни е отделен въпрос :lol:

Колко приятно, когато нещо не ви отърва, обръщате разговора на лична основа. Водя и нормални разговори с фенове на други отбори, такива, каквито съм водила със Slash. ;)
Лек ден.

Водиш нормални разговори с хора, а в същото време на аватара си се снимала с тениска с надпис "умрете прасета". Как очакваш някой да те приеме насериозно ?

Щом определяш хората по дрехите- не е мой проблем. Нямам какво повече да си кажа с теб, ако очаквам от един форум да ми определя целият живот, жална ми майка. Не е това темата, не съм аз темата. ;)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Sirene
Мнения: 182
Регистриран на: 13 юли 2015 09:40

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Sirene » 17 юли 2015 18:03

Дрехите не ти определят живота, а акъла 8-) Нищо, някой ден като пораснеш ще ти дойде :lol:

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот ShooterMan » 17 юли 2015 18:57

Успех срещу отбора на ДПС, задължителна победа срещу антибългарите от Леевски. След като елиминирахме туморното образование ЦСКА е ред да се справим и с другия убиец на футбола и морала в България - Леевски. В сравнение с ЦСКА тези са доста по-гнусни и по-подли. Ето, дори си направиха сюнет само и само да избегнат фалита. Нахлупиха фесовете и няма да се откажат да тероризират футбола в България, целта на този отбор(както и на оня другия), целта на тяхното въздигане от комунистическите вождове е само една - унищожаване на футбола в държавата ни. Ясно е, че ще играете срещу 14 човека, вероятно бързо-бързо ще останете с 10 на терена, а още по-вероятно е и дузпа да бият, знаем методите на тези отрепки какви са. Има и друго - те са тотално бездарни, така, че съсечете турците, 3:0 :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот slash1912 » 18 юли 2015 09:59

Треньорът на Ботев ще заложи само на един от новите за мача с Левски. Това е уругваеца Нико Варела. Милен Гамаков пък е младия футболист до 21 години, който трябва задължително да е в стартовия състав. Даниел Генов и Димитър Алексиев са резерви. Валентин Галев и Серкан пък са контузени и не са в групата.

Ето и състава на Ботев: Мишо Иванов, Йордан Христов-к, Даниел Златков, Пламен Николов, Филип Филипов, Лъчо Балтанов, Милен Гамаков, Мариян Огнянов, Божидр Васев, Нико Варела, Алекс Колев
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот rump_shaker » 18 юли 2015 10:24

За съжаление целокупния български народ е твърде плосък и прост. Сто процента и аз в това число. Достатъчно е да прочета 10 страници коментари и да разбереш умствения багаж на тълпата. Всеки си говори глупостите пречупени през неговата си призма.

Аз да питам, понеже се мята едно твърдение във въздуха без почва, та да питам: Как някои реши че Пеевски и Бареков са имали нещо общо с Ботев докато на власт бе Василев? Пеевски и Бареков са едни от десетки хилядите бизнес партньори, клиенти или там квото и да се сетите на финансовата имперя на Василев. Впрочем клиенти на банката му най-точно казано. За да свързваш дадено лице с даден клуб, организация или фирма то това лице трябва да е вписан по някакъв начин в устава на дружеството, или да бъде официален спонсор или изобщо нещо такова. Нито Пеевски нито Бареков са имали нещо общо с Ботев. По никакъв ама никакъв начин.

Работата е там, че всеки недоброжелател си избира от тия хиляди "партньори" на Василев, няколко от най-недолюбваните имена с които да си прави вятър на остата и да се подиграва на противника, и хвърля в пространството лафовете "Пеевски с вас, Бареков с вас". После кат се повтори едно нещо 1000 пъти то вземе, че стане истина

Еми прости сме и прости ще си останем. Всъщност огледайте се около нас и вижте в колко малоумна държава живеем. И тя не е плод на нещо друго ами на това че ние сме малоумници. В кофата с лайна е пълно с лайна. В малоумна държава е пълно с малоумници.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Tosh
Мнения: 381
Регистриран на: 23 юни 2010 01:15
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Tosh » 18 юли 2015 11:09

Гледайки реално на ситуацията, отбора който ще излезе срещу Ботев днес, не виждам как и с какво би могъл да вземе нещо. Не защото Ботев са много силни, а защото това което ще излезе срещу него не може за момента да се нарече отбор. Основната част на Левски напусна лятото, тези които дойдоха или няма да играят или са много далеч от добро физическо състояние и като прибавим липсата на Минев, Бедоя и Белаид (ако последните двама бъдат пуснати би било рядка глупост) прави нещата много лошо. В момента не мисля, че има отбор в А група, който е в по-лошо състояние от Левски за началото на сезона.

От другата страна отбора на Ботев е със запазено ядро и със сигурност в не по-лош вариант от изминалия сезон. Състава е обигран и на почти всяка част от терена е балансиран. Единствено Мишо Иванов ме притеснява, но пък не виждам кой точно от Левски би го притеснявал толкова.

В този мач всичко друго освен лесна победа за Ботев би била изненада.
est. 1912

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот 7 е добро число » 18 юли 2015 11:59

Thunderheart написа:Отборът на Пловдив срещу отбора на Пеевски! Сложете правилните емблеми!


а за Цецо нищо не си написал . Този дето ви прекръсти на Фк Коматево :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
levskii
Мнения: 424
Регистриран на: 23 юни 2013 10:58
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот levskii » 18 юли 2015 13:45

0-1


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта